PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر چه میخواهد دل تنگت بگو! (جلد دوم)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Amir_Samu
10-21-2009, 02:00 PM
آذر کسی رو ناراحت نکردی که :4: تو از دیدگاه خودت گفتی ما نیز ایضا و همه همدیگر رو پذیرفتیم :4: واقعا اون حرف دون خیلی تاثیرگذار بود که این سایت نمونه ی یک جامعه موفقه ، همه یه طورائی به تفاوت ها و سلیقه های هم احترام می ذارن. فکر کنید همه با این تفکر تو این کشور زندگی می کردن . ایشالا در چند هزار ساله آینده محقق می شه :274:

پ.ن : هومن فردین :288: :274:

Barca_Hristo
10-21-2009, 02:09 PM
تو رو که معلومه ناراحت نکردم :4: اما خب یه لحظه خودم رو گذاشتم جای حسین (اونی که pes بازه :4:) دیدم به هر حال به این آدم رای داده. یعنی یه اعتقادی بهش داشته که این کارو کرده. شاید این پستها رو بخونه، ناراحت بشه. ما اگه سایتمون به قول تو و دون یه جامعه موفقه، واسه اینه که همیشه نهایت سعیمون رو کردیم به اعتقادات و علایق هم احترام بذاریم.

Hossein
10-21-2009, 02:10 PM
احسنت به این وجدان! :4: حالا اسم نمیبردی! :4:

Barca_Hristo
10-21-2009, 02:12 PM
بابا خودش علنا گفت :4: همون روز اولی که عضو شد تو سایت. مخفی نبود قضیه :4:

Hossein
10-21-2009, 02:30 PM
بنده هم در راستای حرکت جوانمردانه آذر پوزش میطلبم!

ولی این لیستی که امیر گذاشته آدمو دیوونه میکنه! کومور، جیبوتی، میانمار، سومالی، سودان، کونگو،...

Barca_Hristo
10-21-2009, 02:37 PM
یکی از مواردی که دم انتخا بات حرفش شد همین بود دیگه. این چند ساله وضعیت ما تو جهان خیلی بد شده!

Hooman
10-21-2009, 03:03 PM
منم قصد توهين به ماه آبان نداشتم يه وقت ناراحت نشيا ! 19 ساله يه آباني كنار خودمه همش ! و به نظر من بهترين خواهر دنياست ! در هر صورت اميدوارم دلخوري پيش نيومده باشه :4:

Hooman
10-21-2009, 05:06 PM
دوستان بحث ماه تولد و اينارو تموم كنيم ديگه ! :4: بيايد موضوع چپ دست و راست دستو پي بگيريم

كسي هست چپ دست باشه مثل من ؟ :4:

raminbarca
10-21-2009, 07:30 PM
من فقط یه مطلب بگم و بحث رو هم بیاریم :4: همین که الان مورد بحث شده مردادی و غیر مردادی، و همه گیر دادن که نمی خوان مردادی باشن، (هیچ دو نفری گیر ندادن که نمی خوان متولد دی یا آبان باشن :4:) نشان از اهمیت بالای این ماه داره :71:

niloofar
10-21-2009, 07:33 PM
:24:
حالا چپ دست داریم اینجا یا نه؟ :4: من که چپ دست نیستم :4:

V & V
10-21-2009, 07:57 PM
بنده راست دست چپ دستم!:4:
ولی هیچ ماهی اردیبهشت نمیشه خدایی!:71:

Hooman
10-21-2009, 07:59 PM
محققان با بررسی بازدارنده*های رفتاری در افراد چپ دست پی بردند که این افراد در تصمیم گیری و واکنش سریع دچار تردید بوده و با خود در کشمکش به سر می*برند.

افراد چپ دست در سراسر جهان روزانه در حال مبارزه با ابزار و تجهیزاتی هستند که متناسب با عملکرد افراد راست دست تولید شده*اند و این در حالی است که مطالعات جدید نشان می*دهد این افراد در زمینه رفتاری نیز به همین مشکل دچار بوده و در تصمیم گیری*های خود دچار تردید و کشمکش می*شوند.

محققان دانشگاه آبرتای داندی در انگلستان اعلام کردند که افراد چپ دست بر خلاف افراد راست دست که به راحتی قادر به واکنش و تصمیم گیری هستند در هنگام اتخاذ تصمیم و یا انجام عملی با خود در تعارض بوده و به سختی قادر به تصمیم گیری هستند.

آزمایش بر روی بازدارنده*های رفتاری در افراد چپ دست که بر روی 46 زن و مرد چپ دست صورت گرفت نشان داد که آمار این بازدارنده*ها در چپ دست*ها بسیار بیشتر از افراد راست دست است.

بر اساس بیانات این افراد، افراد چپ دست از مورد انتقاد قرار گرفتن و سرزنش شدن واهمه داشته و ترجیح می*دهند که اعمال و تصمیماتشان متناسب با شرایط بوده تا همیشه مورد تایید قرار گیرند.
محققان بر این باورند که نتیجه این آزمایش*ها می*تواند شاهدی بر احتمال وجود تفاوت میان عملکرد مغز این دو گروه از افراد باشد. به این معنی که نیمه راست مغز در افراد چپ دست بیشتر فعال بوده که این نیمه نیز بیشتر جنبه*های منفی احساسات و اعمال را مورد بررسی قرار می*دهد و به طور حتم این موضوع در مورد افراد راست دست برعکس خواهد بود.

mes que un club
10-21-2009, 07:59 PM
تعریف نسبت های فامیلی (http://www.farskids4.com/ftopic-2639-0-days0-orderasc-.html)

خاله

معناي لغوي: خواهر مادر

معناي استعاره اي: هر زني كه با مادر رابطه ي گرم و صميمي داشته باشد.

نقش سمبليك: يك خانم مهربان و دوست داشتني كه خيلي شبيه مادر است و هميشه براي شما آبنبات و لباس مي خرد.

غذاي مورد علاقه: آش كشك.

ضرب المثل: خاله را ميخواهند براي درز ودوز و گرنه چه خاله چه يوز. خاله ام زائيده، خاله زام هو كشيده. وقت خوردن خاله خواهرزاده رو نمي شناسه. اگه خاله ام ريش داشت، آقا داييم بود.

زير شاخه ها: شوهر خاله: يك مرد مهربان كه پيژامه مي پوشد و به ادبيات و شكار علاقه مند است. دختر خاله/پسر خاله: همبازي دوران كودكي كه يا در بزرگسالي عاشقش مي شويد اما با يكي ديگه ازدواج مي كنيد يا باهاش ازدواج مي كنيد اما عاشق يكي ديگه هستيد.

مشاغل كاذب: خاله زنك بازي، خاله خانباجي.

چهره هاي معروف: خاله خرسه، خاله سوسكه.

داشتن يك خاله ي مجرد در كودكي از جمله نعمات خداوندي است.

عمه

معناي استعاره اي: هر زني كه با پدر رابطه ي گرم و صميمي داشته باشد/هر زني كه مادر چشم ديدنش را نداشته باشد.

نقش سمبليك: به عهده گرفتن مسئوليت در موارد ذيل: ۱- جواب همه ي فحش هايي كه مي دهيد. مثال: ........ ۲- جواب همه ي محبت هايي كه مي كنيد. مثال: به درد عمه ات مي خوره... ۳- توجيه كليه ي بيقوارگي ها/رفتارهاي نامتناسب شما (تنها براي دخترخانم ها). مثال: به عمه ات رفتي. ۴- خيلي چيزهاي بدِ ديگه. از ذكر مثال معذوريم...

غذاي مورد علاقه: شله زرد، سمنو.

ضرب المثل: ندارد (تخفيف به دليل تعدد در نقش هاي سمبليك).

زير شاخه ها: شوهر عمه: يك مرد پولدار كه سيبيل قيطاني دارد و چندش آور است. پسرعمه/دخترعمه: همبازي دوران كودكي كه در بزرگسالي حالتان را به هم مي زنند.

مشاغل كاذب: Match-Making

چهره هاي معروف: عمه ليلا.

ترجيع بند: دختر كه رسيد به بيست، بايد به حالش گريست. (شما رو نمي دونم ولي من اينو از عمه ام مي شنوم نه از خاله ام!)

داشتن يك عمه كه در توصيفات فوق صدق نكند جزو خوش شانسي هاي زندگي است.

دائی

معناي لغوي: برادر مادر

معناي استعاره اي: هر مردي كه با مادر رابطه ي گرم و صميمي داشته باشد/هر مردي كه پتانسيل كتك خوردن توسط پدر را داشته باشد.

نقش سمبليك: يكي از معدود مرداني كه هر چند به سياست علاقه مند است اما حس گرمي به شما مي دهد، هميشه حرفهايتان را مي فهمد و مي شود پيشش گريه كرد.

غذاي مورد علاقه فسنجون.

ضرب المثل: عروس را كه مادرش تعريف كنه، براي آقا داييش خوبه. اگه خاله ام ريش داشت آقا داييم بود.

زير شاخه ها: زن دايي: يك زن چاق و شاد كه خيلي كدبانو است و جلوي مادر قپي مي آيد. پسردايي/دختردايي: همبازي دوران كودكي كه در بزرگسالي مثل يك همرزم ساپورتتان مي كنند.

چهره هاي معروف: علي دايي، دايي جان ناپلئون.

ترجيع بند: همه چيز زير سر اين انگليساست.

سعي كنيد حتما حداقل يك دايي داشته باشيد.

عمو

معناي لغوي: برادر پدر

معناي استعاره اي: هر مردي كه با پدر رابطه ي گرم و صميمي داشته باشد.

نقش سمبليك: يكي از مرداني كه شما هميشه بايد بهش بوس بدهيد و بعد برويد كارتون ببينيد تا او با پدر حرفهاي جدي بزند. يكي از مرداني كه مادر به مناسبت آمدنش قرمه سبزي مي پزد و هميشه وقتي مي رود پدر ساكت شده، به فكر فرو مي رود.

غذاي مورد علاقه: قرمه سبزي، آبگوشت.

ضرب المثل: عقد دختر عمو پسر عمو را در آسمان بستند.

زير شاخه ها: زن عمو: يك زن كه زياد به شما توجه نمي كند و خودش را براي مادر مي گيرد، دخترعمو/پسرعمو: همبازي دوران كودكي كه اگر تا هجده-بيست سالگي دوام آورده باهاش ازدواج نكنيد خطر را از سر گذرانده ايد.

مشاغل كاذب: بازي در قصه هاي ايراني-اسلامي..

چهره هاي معروف: عمو زنجيرباف، عمو يادگار، عمو پورنگ.

داشتن يك عمو ي پولدار خيلي خوب است.

Barca_Hristo
10-21-2009, 09:36 PM
رامین ما امید داشتیم شما رو شفا بدیم از این توهم که ثابت شد قطع امیدی هستین :4:

هومن من هم به نوبه خودم اعلام می کنم راست دستم :4: البته یه مدت با دست چپ می نوشتم تمرینی :4: بد هم نبود زیاد :4:

raminbarca
10-21-2009, 10:11 PM
آره می دونم :4:
منم راست دستم البته :71:

niloofar
10-21-2009, 10:47 PM
حالا می خوای با مطرح کردن این بحث که کی راست دسته کی چپ دسته به کجا برسی هومن؟ :4: هدفت چیه کلا؟ :4:

paTrIOt
10-21-2009, 11:03 PM
من هم دست راستم . البته اینجا دوست داشتم فقط برای تفاوت با رامین دست چپ میشدم .:4:
البته قابلیت شوت با پای چپ هم دارم .به نوعی دو پا حساب میشم :4:

DonFidelio
10-21-2009, 11:04 PM
هدفش صرفا ایجاد تفرقه در اردوی بارسایی هاست ولی ملت پرهیزگار کاتالان مثل همیشه با راست دستی خودشون مشت محکمی بر دهان استکبار فرانکو زدند. لطفا هر کی هم چپ دسته نام نبره که این عنصر وابسته به سرویس های اطلاعاتی مادرید ناکام بمونه :274:

Minato
10-22-2009, 01:17 AM
خاک بر سر رئال

حداقل ما دیشب خوب بازی کردیمو باختیم ولی اینا خوب که بازی نکردن هیچ داور یه گل سالم میلانم قبول نمیکنه

اونوقت اینا ادعا میکنن که تو نوکمپ مارو میبرن

Hooman
10-22-2009, 01:21 AM
نه عزيزم من با اين چيزا از رو نميرم ! البته فعلا حال خوشي ندارم و بازي 1-0 برده رو با 3-2 عوض كرديم اونم به كي لئوناردوي احمق كه از مربيگري فقط پالتو پوشيدنشو بلده ! :274:
خواهر هدف اين بود كه يكم خصوصيات ذهني چپ دست ها رو آناليز كنم البته انگار فقط خودم يه نفر هستم پس بحث منتفيه ! :2:

Zaraki-Kenpachi
10-22-2009, 01:14 PM
آقا این بخش امتیازات رو تو اون تاپیکایی که دیده نمیشد فعال کردم. یه نیگا کنید واسه کاربرای عادی هم فعاله یا نه؟
تو تاپیک لیگ قهرمانان یا بارسا - روبین کازن باید اون دو تا مثبت و منفی دیده بشه.

Gerard Pique
10-22-2009, 02:59 PM
امیر درسته

Real Madrid
10-22-2009, 07:42 PM
اث میلان همیشه در لیگ قهرمانان خوب بازی می*کنه ۷ تا هم قهرمانی داره

ما باختیم ولی* حق ما این نبود :13:

قبول هم دارم که کمی* بد بازی کردیم:4:

دوار نیمهٔ اول یه پنارتی ۱۰۰ در ۱۰۰ ما را هم نگرفت (البته اینا مهم نیست ):10:

تو این بازی کاکا بنزما و رائول بد بازی کردن تازه از بد شانسی هیگواین در تمرین مصدوم شده بود

این باخت هم از نظر من برا رئال لازم بود که بدونن هیچ تیمی رو در لیگ قهرمانان دست کم نگیرن حتی جسد میلان رو .

ولی* یه چیزی این رابین دیگه کی* بود ؟:7:

Amir_Samu
10-22-2009, 10:04 PM
رابین رو درست نمی شناسم اما اطلاعات جامعی در مورد ماتحت های 6 گلوله ای دارم امین جان :5:

AMIR HOSSEIN 21
10-22-2009, 10:29 PM
با داش امیر هم عقیده ام با اینکه اصلا متوجه منظور اصلیش نشدم:4: ولی امین قبول کن رئال باید لقب کهکشانی شو که ماله 10 ساله قبله ازش بگیرن و لقب جدید که میگن قبرستان ستاره ها رو بهش بدن. من از روی تعصب بارسلونی حرفی نمیزنم ولی باور کن رئال ستاره به اون معنا نداره واقعا!؟ بنظرم کاسیاس و رائول از بقیه بازیکنا بهتر هستند.. از داوری گلایه نکن یه عمریه داوری ها بنفع رئال بوده حالا یبار هم تو بازی با میلان هم به ضرر رئال بوده. البته بقول تو وگرنه کارشناس داوری شبکه 3 گفت که خطای پنالتی نبوده
رئال دیگه نمیتونه به بارسا برسه من بهت قول میدم و با ضرس قاطع میگم

paTrIOt
10-22-2009, 11:04 PM
داوری که دیگه بحث نداره یک گل کاملا سالم میلان زد که قبول نکر داور که من هر چی فکر کردم دلیلش رو نفهمیدم .اما امیرحسین کارشناس شبکه 3 با شفافیت کامل گفت پنالتی بوده :4:

Partit Verd
10-23-2009, 02:27 AM
لطفا تا اطلاع ثانوی هرچه میخواهد دل تنگتون نگید! فقط بگید چه احساسی پیدا میکنید با دیدن این عکس از بزرگترین ورزشگاه اروپا،کامپ نو:8::
http://www.img98.com/images/dgikjbxdd1gtpbocmlg3.jpg

iniesta 8
10-23-2009, 02:50 AM
وای یعنی اونجا نوشته ایران آزاد کار کی میتونه باشه توی نیوکمپ چرا این جملرو نوشته

Hooman
10-23-2009, 03:36 AM
حاج ارمين دستت درست ! البته همين 1 2 روز پيش بچه ها گذاشته بودند ! اما خيلي جالبه عكسش واقعا ارزش اينكه دوباره ببينن بچه ها داره !

Zaraki-Kenpachi
10-23-2009, 12:04 PM
اینجور که من خوندم این عکس مربوط به بازی با دینامو بوده ولی من دوباره بازیو نیگا کردم که این صحنه رو پیدا کنم ولی نبود! :106:

Partit Verd
10-23-2009, 02:23 PM
هومن شیش تایی دیگه به من نگو حاجی! خوب؟!:15:

Hooman
10-23-2009, 05:05 PM
تا آذر ماه زياد فاصله نيست عزيزم ! از گفتت پشيمون ميشي :15:

V & V
10-24-2009, 05:28 PM
من به یه سری از بچه ها گفتم،اینجا دوباره به همه میگم،دوسستان واکسن آنفلونزا فصلی رو اگه نزدید،بزنید و اگه زدید که چه بهتر!
درسته سه سوچر بیشتر نداره و ایمنی بدن رو تا حد مناسبی بالا میبره و میتونه تا حدی شما رو حفظ از از این زمستون پر خطر!طبق آمار پیشبینی شده حدود 2 تا 3 میلیون نفر مبتلا خواهیم داشت پس مواظب خودتون باشید!راستی close contact رو کم کنید!:4:

iniesta 8
10-24-2009, 06:20 PM
هومن جان نکنه توقع داری با این دفاع درمو داغونتون توی نیوکمپ بارسا رو ببرید!!!!!؟؟؟؟:21:

عزیزم دعا کن تا اون موقع که توی بازی کمتر از سه تا بخورید!!!:4:رئال میخواد بارسا رو بزنه اونم تو نیوکمپ:21::21::21::21::21::21:انقدر حرف خنده دار نزن همن جان دلو رودمون اومد بالا:4:

Hooman
10-24-2009, 06:40 PM
حالا تا اذر ماه مونده عزيزم ! روبين دو تا زد به دفاعتون اسمشم روبين بود ميلان نبود :15:

Hooman
10-24-2009, 06:51 PM
اين عكسو ببينيد و افسوس بخوريد !!!!!!!!*

http://www.niksite.com/khabar/6647_800.jpg

http://www.niksite.com/khabar/6646_966.jpg

mes que un club
10-24-2009, 08:20 PM
به کمک سایت زیر می تونید مکان هر کسی رو که دوست دارید از طریق موبایلش پیدا کنید!!

مکان یاب موبایل

1. اول کشورتون رو انتخاب کنید.

2. در باکس اول کد کشور رو بدون + یا 00 وارد کنید.مثلا ایران 98 .

3. در باکس دوم هم شماره موبایل رو بدون صفر اول وارد کنید.مثلا 9351234567 یا 9121234567 .

4. حالا دکمه ی Start searching رو بزنید و منتظر باشید!!

اینجاست :4: (http://www.themobiletracker.com/english/index.htm)

morteza-25
10-24-2009, 11:47 PM
انصافا نياز شد از اين استفاده كنم :274:رئال بارسا رو ببره:381:

DonFidelio
10-24-2009, 11:49 PM
حیف که تکراری بود :4:

Barca_Hristo
10-27-2009, 11:48 AM
من الان با موبایل اومدمـواقعا عجب کار مشقت باریه:4: آدم صاف میشه جدا!!موندم این امیر و آرمین چطوری چنین کاری می کنن مرتب!پکیدم:4:

Zaraki-Kenpachi
10-27-2009, 11:59 AM
تازه قسمت مشقت بارترش اینه که موبایلت فارسی هم نداشته باشه نتونی چیزی بنویسی! :4:

Barca_Hristo
10-27-2009, 12:20 PM
خدا را شکر این یه مشکلو ندارم دیگه:4:

acrab
10-27-2009, 07:53 PM
حتما بخونید

>
>
>
>
>
> اتومبیل مردی كه به تنهایی
> سفر می كرد در نزدیكی صومعه ای
> خراب شد.
> مرد به سمت صومعه حركت كرد و به
> رئیس صومعه گفت : «ماشین من خراب
> شده. آیا می
>
> توانم شب را اینجا بمانم؟ »
> رئیس صومعه بلافاصله او را به
> صومعه دعوت كرد. شب به او شام دادند
> و حتی ماشین
> او را تعمیر كردند. شب هنگام وقتی
> مرد می خواست بخوابد صدای عجیبی
> شنید. صدای
> كه تا قبل از آن هرگز نشنیده بود ...
> صبح فردا از راهبان صومعه پرسید كه
> صدای
>
> دیشب چه بوده اما آنها به وی گفتند
> :« ما نمی توانیم این را به تو
> بگوییم . چون
> تو یك راهب نیستی»
> مرد با نا امیدی از آنها تشكر كرد
> و آنجا را ترك كرد.
> چند سال بعد ماشین همان مرد بازهم
> در مقابل همان صومعه خراب شد .
>
> راهبان صومعه بازهم وی را به
> صومعه دعوت كردند ، از وی پذیرایی
> كردند و ماشینش
> را تعمیر كردند. آن شب بازهم او آن
> صدای مبهوت كننده عجیب را كه چند
> سال قبل
> شنیده بود ، شنید..
> صبح فردا پرسید كه آن صدا چیست اما
> راهبان بازهم گفتند: :« ما نمی
> توانیم این
>
> را به تو بگوییم . چون تو یك راهب
> نیستی»
> این بار مرد گفت «بسیار خوب ،
> بسیار خوب ، من حاضرم حتی زندگی ام
> را برای
> دانستن فدا كنم.. اگر تنها راهی كه
> من می توانم پاسخ این سوال را
> بدانم این است
> كه راهب باشم ، من حاضرم . بگوئید
> چگونه می توانم راهب بشوم؟»
>
> راهبان پاسخ دادند « تو باید به
> تمام نقاط كره زمین سفر كنی و به ما
> بگویی چه
> تعدادی برگ گیاه روی زمین وجود
> دارد و همینطور باید تعداد دقیق
> سنگ های روی
> زمین را به ما بگویی. وقتی توانستی
> پاسخ این دو سوال را بدهی تو یك
> راهب خواهی
>
> شد.»
> مرد تصمیمش را گرفته بود. او رفت و
> 45 سال بعد برگشت و در صومعه را زد.
> مرد گفت
> :*« من به تمام نقاط كرده زمین سفر
> كردم و عمر خودم را وقف كاری كه از
> من
> خواسته بودید كردم .. تعداد برگ
> های گیاه دنیا 371,145,236, 284,232 عدد است
> و
>
> 231,281,219, 999,129,382 سنگ روی زمین وجود
> دارد»
> راهبان پاسخ دادند :« تبریك می
> گوییم . پاسخ های تو كاملا صحیح است
> . اكنون تو
> یك راهب هستی . ما اكنون می توانیم
> منبع آن صدا را به تو نشان بدهیم.»
> رئیس راهب های صومعه مرد را به سمت
> یك در چوبی راهنمایی كرد و به مرد
> گفت :
>
> «صدا از پشت آن در بود»
> مرد دستگیره در را چرخاند ولی در
> قفل بود . مرد گفت :« ممكن است كلید
> این در را
> به من بدهید؟»
> راهب ها كلید را به او دادند و او
> در را باز كرد.
> پشت در چوبی یك در سنگی بود . مرد
> درخواست كرد تا كلید در سنگی را هم
> به او
>
> بدهند.
> راهب ها كلید را به او دادند و او
> در سنگی را هم باز كرد. پشت در سنگی
> هم دری
> از یاقوت سرخ قرار داشت. او بازهم
> درخواست كلید كرد .
> پشت آن در نیز در دیگری از جنس
> یاقوت كبود قرار داشت....
> و همینطور پشت هر دری در دیگر از
> جنس زمرد سبز ، نقره ، یاقوت زرد و
> لعل بنفش
>
> قرار داشت.
> در نهایت رئیس راهب ها گفت:« این
> كلید آخرین در است » . مرد كه از در
> های بی
> پایان خلاص شده بود قدری تسلی
> یافت.. او قفل در را باز كرد.
> دستگیره را چرخاند
> و در را باز كرد . وقتی پشت در را
> دید و متوجه شد كه منبع صدا چه بوده
> است
>
> متحیر شد. چیزی كه او دید واقعا
> شگفت انگیز و باور نكردنی بود.
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
>
> .
>
> .
>
> .
>
> .
>
>
> .
>
> .
>
> .....اما من نمی توانم بگویم او چه
> چیزی پشت در دید ، چون شما راهب
> نیستید
> لطفا به من فحش ندید؛ :4::4::4:

Lionel Messi
10-30-2009, 12:34 AM
http://www.fcbarca.ir/fa/forum/image.php?u=5&dateline=1256722380
امیر جان نکنه کاپتان هم مثل فرید(سریال مسافران)از قرص توهم زا استفاده کرده:4::35::375:

mes que un club
10-30-2009, 11:01 AM
البته فقط کاپیتان نیست :
اینام هستن ::4:

http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/club/temporada09-10/10/spot_ticketing/MESSI.jpg
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/club/temporada09-10/10/spot_ticketing/IBRA.jpg
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/club/temporada09-10/10/spot_ticketing/ALVES.jpg
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/club/temporada09-10/10/spot_ticketing/PUYOL.jpg
http://www.fcbarcelona.com/web/Galeries/club/temporada09-10/10/spot_ticketing/BOJAN.jpg
:4:

Lionel Messi
10-30-2009, 12:05 PM
به نظر میاد اینا ساختگی باش.ما که رو دست دنی آلوز و مسی چیزی ندیدیم تا حالا.اما زلاتان که9تا جای بدنش خالکوبی داره.گفتم شاید کاپیتان هم تحت تاثیر زلاتان قرار گرفته باشه:4:

iniesta 8
10-30-2009, 12:30 PM
نه عزیزان اینا همه ساختگی هست و نمیدونم برای چی اینا رو ساختن کسی میدون به ما هم بگه؟

Barca_Hristo
10-30-2009, 12:50 PM
ساختگی که هست! منتها یعنی چی؟ به اسپانیایی نمی خوره!!

morteza-25
10-30-2009, 12:57 PM
اينا تو سايت رسمي باشگاه هم هست:4:
اما ما همه جاي مسي و بويانو ديديم از اين چيزا نبود:4:

Hossein
10-30-2009, 01:12 PM
آقا عیدتون مبارک!
البته دیروز یکی اومد ولایتمون همه چی زهر شد به کام ما! :4:

Lionel Messi
10-30-2009, 01:18 PM
درست عین بچه های ابتدایی صحبت میکنه.کلمه به کلمه.میدونی چرا؟بگم؟بگم؟:4:میترسه یه سوتی خفن بده و مسخره خاص و عام بشه.سواد نداره که!:4:
البته همین الانش هم مسخره هست:4:

حسین بیا سوالات ما رو جواب بده الان 1 ساعته دارم هی اون صفحه رو بازنگری می کنم به امید اینکه جواب سوالاتم رو بگیرم:4:

mes que un club
10-30-2009, 02:35 PM
این عکس ها یه 20 روزی میشه منتشر شده !
فکر کنم به خاطر تمدید قرارداد شویول و چند نفر دیگه باشه بازم میگم فکر میکنم :4:

Amir_Samu
10-30-2009, 05:03 PM
ens hi deixem la pell اصطلاح کاتالونیایی هستش دوستان

انگلیسیش چیزی شبیه این می شه : we give everything we've got

اسپانیولش هست : Nos dejaremos la piel

piel معنی پوست می ده اشاره به زندگی هم داره. یعنی پوستمون رو هم رها می کنیم ( زندگیمون رو فدا می کنیم )

نمی شه دقیقا برگدوندش به فارسی یا انگلیسی :4: باید با روح کاتالونیتون درک کنید :162:

:8: هر چیزی که داریم رو فدا می کنیم :8:

AMIR HOSSEIN 21
10-30-2009, 07:44 PM
عید همگی مبارک. چند وقتی میشد تو اینجا پست نزده بودم دیگه دارم پیشکسوت میشم جامو جوونها گرفتن:4: بلاخره نری میبرنت یه روزی:4: من یه زمانی رکورد دار آنلاین بودن تو فروم رو یدک میکشیدم ولی چنتا جوون مشتی کاتالانی اومدن این عنوان رو ازم گرفتن:4: نوش جونشون
امیر احمدی پارسال میگفت یه روزی صدای شاتل دار ها در میاد!! من گوش نکردم.. الان صدام دراومده؟ پیرم دراومد ماهی 29 تومن میدم و هیچ استفاده ایی هم نمیتونم ازش بکنم؟! فکر کردم اگه تبلیغات بگیرم بزارم تو وبلاگ شاید بتونم نصف هزینه اشو بدم اما دریغ از یه کلیک؟؟؟ هر کی هم میاد از گوگل و یاهو میان بیشترشون خارج از ایرانن پس ناخواسته هیچ کدوم از تبلیغات بدردشون نمیخوره... با اینکه 90% هوادارهای بارسا هستند ولی تقصیری هم ندارن
یا حق:3:

DonFidelio
10-30-2009, 07:53 PM
مگه چه استفاده ای میکنی برادر من که پاسخگو نیست؟ اگه دانلودر خفن نیستی 3ماه 30 تومنشو بگیر راحت استفاده کن دیگه.
اون کلیکو ول کن. اگه بشینی به امید مردم کاری نمیکنن برات. یه مدلش هست که خودت کلیک میکنی. برو تو نخ اون. ببین اگه جواب داد ما هم بیایم اشتغال زایی کنیم اونجا :4:

Amir_Samu
10-31-2009, 12:47 AM
رامین امضای جدیدت خیلی توپه پسر :162: مثل بعضی از افراد که نام نمی برم از تصاویر کلیشه ای استفاده نمی کنی :274:

raminbarca
10-31-2009, 12:51 AM
قابل نداره آقا :4: به هر حال کلیشه باید شکسته بشه دیگه، چه 6تا خوردن از محمود باشه چه امضای متفاوت گذاشتن :71:

raminbarca
10-31-2009, 01:48 AM
http://www.barcaforum.com/images/smilies/messi.gif http://www.barcaforum.com/images/smilies/ibra.gif http://www.barcaforum.com/images/smilies/xavi.gif http://www.barcaforum.com/images/smilies/henry.gif

دوستان اینارو ببینین چه باحالن :4: تو یه فروم فرنگی دیدم اینارو، ما هم از این شکلکا داشته باشیم بد نیستا

Barca_Hristo
10-31-2009, 09:41 AM
رامین گذاشتنشون کاری نداره که. هرچی هست واسه امیر پی ام کن،بذاره تو بخش اسمایلی ها :4: باحالن ها :4:

Amir_Samu
10-31-2009, 04:39 PM
- بيل گيتس در هر ثانيه 250 دلار آمريكا درامد داره، يعني 20 ميليون دلار در روز و 8/7 ميليارد دلار در سال!
2 – اگر 1000 دلار از دست وي بر زمين بيوفته به خودش اين دردسر رو نميده كه برش داره، چون در 4 ثانيه اي كه برداشتنش طول ميكشه، اين پول عايدش شده!
3 – آمريكا در حدود 62/5 هزار ميليارد دلار بدهي داره و بيل گيتس به تنهايي ميتونه ظرف 10 سال تمام بدهي آمريكا را بازپرداخت كنه!
4 – او ميتونه نفري 15 دلار به همه جمعيت جهان بده و باز هم 5 ميليون دلار در جيبش باقي خواهد ماند!
5 – اگر مايكل جردن يعني گرانترين ورزشكار آمريكايي هيچ غذا و آبي نخوره و همه 30 ميليون دلار درامد سالانه اش رو پس انداز كنه، 227 سال طول خواهد كشيد تا به ثروتمندي بيل گيتس بشه!
6 – اگر بيل گيتس رو به صورت يك كشور تصور كنيم، 37 مين كشور ثروتمند جهان ميشه! يا به تنهايي درامدي برابر سيزدهمين كمپاني عظيم آمريكايي خواهد داشت، حتي بيشتر از آي بي ام!
7 – اگر همه ثروت بيل گيتس رو تبديل به يك دلاري كنيم ، ميشه جاده اي از ماه تا زمين باهاش كشيد كه 14 بار رفته و برگشته! ولي ساخت اين جاده، 1400 سال طول خواهد كشيد و 713 بوئينگ 747 بايد براي جابجايي اين پول ها پرواز كنند.
8 – بيل گيتش امسال 40 ساله ميشه. اگر فرض رو بر اين بگيريم كه هنوز 35 سال ديگه هم زنده خواهد بود، ميتونه روزي 78/6 ميليون دلار خرج كنه قبل از اينكه به بهشت بره!
9 – اما :162: اگر كاربران ويندوزهاي مايكروسافت بتونن بابت هرباري كه كامپيوترشون هنگ ميكنه، يك دلار از بيل گيتس خسارت بگيرن، وي تنها در 3 سال ورشكست خواهد شد :274:

paTrIOt
10-31-2009, 07:15 PM
بچه ها درخواستی از شما داشتم.مخصوصا از اونایی که در زمینه عکس و اینا دستی توانا دارن:4:

من چند تا عکس یا والپیپر از موسیقی یا ابزارش .برای دیوار یه موسسه اموزش موسیقی میخوام.اندازه خیلی بزرگ هم نه اندازه a3 بشه ولی. این کامپیوتر داره اذیت میکنه .بچه هایی که دارن تو این زمینه لطفا به داد من برسن:4:

این پست حدودا 30 دقیقه طول کشید تا نوشتمش. خواهشا درخواستمو شهید نکنید:4:

AHMAD_SKELET
10-31-2009, 09:10 PM
بهرام جان ، از این سایت والپیپر های خوبی می تونی پیدا کنی : ClickHere (http://entertainment.desktopnexus.com/cat/music/)

نمونه هایی از والپیپر ها (در سایز کوچک)

http://static.desktopnexus.com/wallpapers/47649-thumbnail.jpg (http://entertainment.desktopnexus.com/wallpaper/47649/)
http://static.desktopnexus.com/wallpapers/58941-thumbnail.jpg (http://entertainment.desktopnexus.com/wallpaper/58941/)
http://static.desktopnexus.com/wallpapers/66522-thumbnail.jpg (http://entertainment.desktopnexus.com/wallpaper/66522/)
http://static.desktopnexus.com/wallpapers/66521-thumbnail.jpg (http://entertainment.desktopnexus.com/wallpaper/66521/)

Hooman
10-31-2009, 09:47 PM
مرسي امير جان ! پست زيبايي بود فقط من اينو اصلاح كنم در نوشته امير كه بيل گيتس متولد 28 اكتبر سال 1955 هست و 54 سال سنشه :1:

morteza-25
10-31-2009, 10:25 PM
بچه ها الان دومين ماه عضويتم اينجاست ( ميدونم اونجا نوشته 25/8 اما شروع كار و ميگم :4:) .روز اول اومدم اينجا گفتم حالا بعد 2 ماه بازم ميگم .همتون خيلي با حال و با مرامين:
:363:

Amir_Samu
10-31-2009, 10:35 PM
البته اصلاح مطلب نیست چون مطلب برای 14 سال پیشه :288: :274:

Hooman
11-01-2009, 12:41 AM
پسر اپ تو ديت باش :274:خوبه واسه 14 سال پيشه 9 تا تشكر اومد پاش :288:

Hooman
11-01-2009, 01:03 AM
اينجا ايران است متفاوت ترين نقطه روي كره زمين :274:

http://i.imagehost.org/0307/1z68rw0.jpg

Hooman
11-01-2009, 01:18 AM
عكس هاي بدون گريم خانوماي سريال دلنوازان ! (مهتاب جز معدود مشكي هاييه كه چشم اينجانبو گرفت :274: امير سامو نظر تو چيه ؟ بگيرمش واست :274: :274: ؟ )

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/8d2qew.jpg

http://www.marmolak.net/images/7cs1ur5a8hxf9gyipn7v.jpg

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/mxize0rlds9z3aj15yml.jpg

كناري يلدا شوهرشه :274:فكر كنم تو كميته عقد كردن :274:

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/5da54d.jpg

http://www.seemorgh.com/images/iContent/1388-5/fxwtwxttqv82uvwr32z.jpg

Amir_Samu
11-01-2009, 01:47 AM
بد نبود هومن ، می تونه جایگزین قلی بشه برای امور نظافت :288: دوستان به ترتیب سیر سوسولی رو سیر کردن :288:

Hooman
11-01-2009, 01:50 AM
البته اينا جاي خواهر ما ولي خودمونيما يه تقديرم جا داره از مامان روشنك بكنيم :288:

raminbarca
11-01-2009, 03:56 PM
من یه شفاف سازی اینجا بکنم من باب این سوال یه فرد معلوم الحال:

1) همونطور که میدونی رامین در...نه بحث اسکارلت نیست...بله رامین در طول عمر گهر بارش همواره فقط از 3 شکلک استفاده کرده: :4: :71: :24:. ولی در سوالاتی که از محمود میپرسید ناگهان از شکلک غریبی استفاده کرد: :341: ! طبق آمار موجود این شکلک در طول تاریخ فقط 3بار در فروم های مختلف استفاده شده. علت رویکرد رامین به این قضیه رو در چه میبینی؟! در ضمن ایشون همچنان به استفاده از شکلک های غریب ادامه میده و حتی لایحه ای شامل چند شکلک برای اتصویب به امیر ارسال کرده...

بنده علاوه بر اون 3 شکلک مذکور این شکلک ها رو هم بلدم:
:13: :39: :15: :65:
این یکی رو هم استفاده می کردم کمی ولی الان یاد گرفتم کدش چیه:
:7:

فقط خواستم این سیاه نمایی رو که به قصد براندازی نرم بود برای ملت شهید پرور مشخص کنم، الانم صبر می کنم تا حسین جواب بده بعدش میام صریح تر صحبت می کنم :4:

Amir_Samu
11-01-2009, 06:19 PM
رامین سکوت نمی تونست جواب شکیل تری باشه؟:381: به چه نکاتی دقت می کنه فرد نام نبرده :381:

raminbarca
11-01-2009, 08:13 PM
من فقط خواستم سیاه نماها رو به ملت معرفی کنم، وگرنه در مورد محدود بودن تعداد شکلک های استفاده شده توسط خودم دفاعی انجام ندادم :4: :260:

DonFidelio
11-01-2009, 09:23 PM
جای تاسف داره که برخی افراد قبل از اینکه فرد مورد نظر پاسخ بده جو رو مسموم میکنن و تو این آب گل آلود ماهی گیری میکنن :4:
ولی رامین خدایی این شکلک :341: رو از کجا آوردی؟ من اصلا دیدم مخم سوت کشید :4: حتی از 6-2 هم عجیبتر بود برام :4: البته 6-2 الکلاسیکو منظورم نیست :288:...تنها حدسی که زدم این بود که بود که بجای 381 341 زدی و یا اینکه کلا یه چیزی زدی که ببینی چی در میاد :4:

در مورد عکسایی که هومن گذاشته...این آبجی بزرگه تو سریال نقش فرشته آسمانی رو داره انگار :4: خداوند آندرس رو هم انقدر بی اشکال نیافریده (البته من باب اخلاقیات و معنویات عرض میکنم نقض غرض نشه خدای ناکرده :274:) ولی اینجا بیشتر شبیه افراد موسوم به نسکافه شده بقول فردی که نمیخوام نام ببرم :4: چرا اینطوریه واقعا :4:

raminbarca
11-01-2009, 09:32 PM
من دقیقاً همینجوری زدم ببینم چی در میاد :4: 4-5 دفعه ی اول هم شجاعانه پست کردم مطلب رو و چیزای جالبی اومد، اما بعدش دیگه یه تعدادی مضخرف تحویل داد :4: از اون به بعد الکی می زنم بعد چک می کنم ببینم چی در میاد :191:

AMIR HOSSEIN 21
11-01-2009, 10:49 PM
مگه چه استفاده ای میکنی برادر من که پاسخگو نیست؟ اگه دانلودر خفن نیستی 3ماه 30 تومنشو بگیر راحت استفاده کن دیگه.
اون کلیکو ول کن. اگه بشینی به امید مردم کاری نمیکنن برات. یه مدلش هست که خودت کلیک میکنی. برو تو نخ اون. ببین اگه جواب داد ما هم بیایم اشتغال زایی کنیم اونجا :4:
داش حمزه اونا خیلی زرنگ تر از این حرفهان. از روی ip که روز اول باهاش ثبت نام کردی تشخیص میدن کی به کیه. ولی تازه فهمیدم که ip ها همیشه یجور نیستن هر 2-3 روز یبار عوض میشن. منم هر 2 روز یبار که کلیک میکنم برام ثبت میشه. الان من به 5 امتیاز دیگه احتیاج دارم تا بشم 2 ستاره. وقتی بشم 2 ستاره برای هر کلیک 60 تومن بهم میدن. حالا هر کی میتونه و راه دستش هست مخلصش هم هستم بیاد رو بنرها کلیک کنه و صبر کنه تا کامل لود بشه. بزارین به حساب کمک به یه دوست بارسایی
یا حق:3:

niloofar
11-01-2009, 11:16 PM
این چاقو بدسته رو هم الان همینطوری زدی؟ :4: چه باحاله :24:

raminbarca
11-01-2009, 11:31 PM
آره :231: اینم حتی همین طوری زدم :112: و اینو :4: به امت اسلام هم توصیه می کنم واسه مدت اندکی هم که شده این روند رو پیش بگیرن، یه مقداری هیجان تزریق می کنه به عمل پست زدن :222: فروم هم متفاوت و جذاب می شه :229:

Hooman
11-02-2009, 12:46 AM
رامين اثرات 6-2 اين روزا كاملا در كردارت اثر گذاشته اخوي :274:

raminbarca
11-02-2009, 12:56 AM
پس تو حواست باشه بعد از هفته ی 14 دچار side effect نشی مشهدی :255:

niloofar
11-02-2009, 01:00 AM
خوب که لیورپول اولین تیمی نبوده که 6-2 باخته :274:خیلی هم ایده جالبی داد :4: :315: :245: :228::4:

Hooman
11-02-2009, 01:48 AM
حالا چرا حوالمون دادي به امام رضا :4:؟

raminbarca
11-02-2009, 01:51 AM
در راستای تنوع زایی گفتم از الفاظ مستعمل حاجی و اخوی و کربلایی و اینا استفاده نکنم و به جاش به واژه ی مورد بی مهری واقع شده ی مشهدی رو بیارم :4: پاشو برو 2تا دونه تولد تبریک بگو به جای این حرفا :4:

V & V
11-04-2009, 04:21 PM
سلام!
بنده از زیر کلیمتر ها خاک و خول از زیر آوار باهاتون صحبت میکنم!
یعنی راست میگن رفیق ها هم رفیق های قدیم!ما زیر آوار گیر کردیم هیچ کدومتون سراغی از ما هم نگرفتید!
عجب زلزله ای بود لامصب!خدایی تا حالا همچین چیزی ندیده بودم!اخبار مسخره ایران گفت 4.9 ریشتر صبح ولی طبق اعلامیه مرکز ژئوفیزیک 6 ریشتر بود!آخه یکی نیست بگه با این 4.9 کدوم ساختمون ها داغون منیشه!سیتی سنتر نماش داغون شد،نیلی،ستاره شهر هم همچنین،دیوار مجتمع کارگزاری هم ریخت!
واقعا فاجعه بود!لوستر تو خونه ما افتاد شکست،کریستال های تو بوفه همگی افتادن شکستن!قاب ها که بماند!
انگاری سوار تاب شده باشی!:4:

Amir_Samu
11-04-2009, 04:25 PM
محمود سالمی ؟ :4: راستش بار آخری که وداع کردی اشتباها گفتم خدا به دور که متاسفانه بلا نازل شد :274:

خسارت جانی که برنداشته ؟ چند کیلو لاغر شدی از ترس ؟ :288: چرا خبری نیست در این ویرانه ی پایتخت ؟ البته اینجا زلزله از نوع دیگری داشتیم که عزیزان با ت و م سنتر مرحمت نمودن :288:

V & V
11-04-2009, 04:33 PM
به نظر سالم میام!:4:
والله ترازو باقی نمونده وگرنه میگفتم چه قدر کم کردم!:274:
ساعت 4 صبح با شورت بپری تو ماشین بری تو شهر دور بزنی از ترس×!::4:چه حالی میده!کار و کاسبی به راه بود!:288:

Amir_Samu
11-04-2009, 04:41 PM
خوشم می آد در شرایط بحرانی هم ملزمات رو فراموش نمی کنی :274:

V & V
11-04-2009, 04:50 PM
آره حاجی!:4:
یه بسته کمک های اولیه تو ماشین داشتیم با همون رفتیم به ضعفا(:4:)کمک کردیم،اونم چه کمکی!:288:

raminbarca
11-04-2009, 04:50 PM
به من پیام خصوصی زده می گه از زیر آوار دارم واست پلن می فرستم :24: جیگرم کباب شد محمود :4:

منم تعجب کردم چطور با 4.9 تلفات داده که تو الان شفاف سازی کردی. البته می تونه یه دلیل دیگه هم داشته باشه این تلفات که مربوط به همون ساعت 4 صبح می شه :71:

V & V
11-04-2009, 05:01 PM
آره میدونم،یه وقت جیگرت نسوزه!:4:
اینکه 4.9 خدایی خیلی ضایع بود!کاملا مشخص بود این زلزله بالای 5.5 ریشتر هست!واقعا مثه یه گهواره بود!:4:
امیدوارم دست از سر ما برداره!:4:
یه سری از دخترهای دانشگاه گریه،داد بیداد،زنگ میزدن به باباهاشون که بابا بیا انصراف منو اعلام کن از اینجا برم!:71:
البته ما یه شرکت حمل و نقل هم داریم!:288:

mes que un club
11-04-2009, 08:27 PM
مرد مسنی به همراه پسر 25 ساله اش در قطار نشسته بود. در حالی که مسافران در
صندلیهای خود نشسته بودند، قطار شروع به حرکت کرد.

به محض شروع حرکت قطار پسر که کنار پنجره شسته بود پر از شور و هیجان شد. دستش را
از پنجره بیرون برد و در حالی که هوای در حال حرکت را با لذت لمس می کرد فریاد زد:
"پدر نگاه کن! درختها حرکت می کنند"
مرد مسن با لبخندی هیجان پسرش را تحسین کرد.

کنار مرد جوان، زوج جوانی نشسته بودند که حرفهای پدر و پسر را می شنیدند و از حرکات
پسر جوان که مانند یک بچه 5 ساله رفتار می کرد، متعجب شده بودند.
ناگهان پسر دوباره فریاد زد: "پدر نگاه کن! دریاچه، حیوانات و ابرها با قطار حرکت
می کنند!"

زوج جوان پسر را با دلسوزی نگاه می کردند.

باران شروع شد. چند قطره روی دست مرد جوان چکید. او با لذت آن را لمس کرد و چشمهایش
را بست و دوباره فریاد زد: "پدر نگاه کن! باران می بارد،* آب روی من چکید."

زوج جوان دیگر طاق نیاوردند و از مرد مسن پرسیدند: "*چرا شما برای مداوای پسرتان به
پزشک مراجعه نمی کنید؟"

مرد مسن گفت: "ما همین الان از بیمارستان بر می گردیم... امروز پسر من برای اولین
بار در زندگی می تواند ببیند."

V & V
11-05-2009, 01:10 AM
بنده یه سوال فنی واسم پیش اومده گفتم از شما بپرسم!
آقا gmail و hotmail واسه شما ها باز میشه الان؟!من از صبح هرچی دارم جون میکنم باز نمیشه،نمیدونم چرا؟!!چند تا email خیلی مهم داشتم ولی نمیتونم چک کنم،کمک بفرمایید!:4:

Barca_Hristo
11-05-2009, 10:20 AM
من با hotmail مدتهاست کار نکردم اما gmail تیکی شده! مثلا من شرکت باز نمی کنم، خونه من باز می کنم، سیستم خواهرم باز نمی کنه :4: یه مرگیش هست اما درست نمی دونم چه مرگی :4:

V & V
11-05-2009, 11:45 AM
یعنی راه نداره من بازش کنم؟/:4:
تا اینجا که تمام تلاش ها به در بسته خورده!یه چیز دیگه p u f f رو هم که استفاده میکنم،پیجی واسم باز نیمکنه!یعنی یه دفعه ای از دیروز این طوری شد،نمیدونم چه مرگش شده!

Barca_Hristo
11-05-2009, 11:49 AM
مشکل فقط از پاف نیست. آلترا هم تلف شده! مزرعه من نابود شد :4: ف ی س بوک رو که کلا در حد صفحه اول باز می کنه و بعد بای بای!
از دیروز یه گندی زدن تو خطوط اینترنتی باز :22:

mes que un club
11-05-2009, 12:45 PM
یاهو مسنجر هم بهم ریخته ، یه چیزی شده که همه چیز داغونه :4:

Barca_Hristo
11-05-2009, 12:57 PM
نه فقط مسنجر. ایمیل هم باز نمی شه! خدا می دونه این سری چند روز ادامه داشته باشه این ماجراها!

Hossein
11-05-2009, 12:58 PM
من که مشکلی ندارم! تمامی صفحات مثل شیر واسم باز میشه دوستان! :4: بالاخره دایل آپی هستیم دیگه... :162:

به فضل الهی نظام سرمایه داری داره از بین میره! :4:

V & V
11-05-2009, 01:04 PM
یعنی اگه ادامه پیدا کنه من یکی دق میکنم!
یعنی جریمه تاخیر در proposal رو باید دانشگاه بره از س پ ا ه عزیز بگیره!:4:

mes que un club
11-05-2009, 01:14 PM
البته مسنجر من از دیروز یه بار باز میشه 100 بار باز نمیشه :4:

niloofar
11-05-2009, 07:08 PM
نيلوفر دقيقا هدفت چيه كه داري رفتاراي يه پسر 17 18 ساله رو مورد بررسي قرار ميدي ؟ من خودم 18 سالمه و تا الان به هيچ دختري يه بارم تيكه ننداختم ولي اين سن ميطلبه كه اين كارو بكنند كافيه طرفم يه كم خصوصيات شر در وجودش باشه تا متلك گوي حرفه اي بشه اتفاقا دخترا اونجور كه شوهاد و قرائن نشون ميده زياد هم از متلك هاي ريز بدشون نمياد چون مورد توجه قرار گرفتن برداشتش مي كنند :87:

چون در مسیر سوال جوابا نیست من اینو اینجا جواب می دم.

اگه هدف کلی منو می خوای اینه که بگم این کار کار اشتباهیه. من هیچ وقت این جمله ای که می گن سن آدم می طلبه یه سری کارا رو انجام بده قبول ندارم. پس قدرت تصمیم گیری و منطق آدم چی می شه؟ ممکنه برای پسرا خیلی چیزا اهمیت نداشته باشه، اما اگه دختری از متلکی که کسی یه بار بهش گفته ناراحت شه ممکنه تا مدت زیادی یادش بمونه. ما نه می تونیم راجع به همه پسرا کلی قضاوت کنیم، نه راجع به همه دخترا. نمی تونی بگی بیشتر دخترا فکر می کنن که این مورد توجه واقع شدنه، من شخصا عقیده دارم که اینجور آدمها توی محیطهای اجتماعی بشون به اندازه کافی توجه نمی شه که از متلک یه آدم خیلی معمولی خوشحال می شن. ولی اون کسی که داره تیکه می ندازه می دونه اون طرف مقابل بدش میاد یا خوشش میاد؟ توی سوالهای امیر هم بود همچین چیزی، به نظر من آدم اگه 1% احتمال بده که اون طرف ناراحت می شه و توی روانش تاثیر می ذاره نباید همچین کاری انجام بده.

Hooman
11-05-2009, 07:14 PM
خوب دختر خوب همين قدرت تصمیم گیری و منطق آدمك ه ميگي تو اين سن پسرا زياد به درجه كمال نرسيده و پسر بيشتر به دنبال مطرح كردن خودشه ! منم نگفتم كار خوبيه كه ! نفس كار اشتباهه ولي نبايد خرده بگيري به يه پسر اين سن بگي چرا تيكه ميندازي ! اتفاقا همه كاراي انسان در درجه استاندارد و معمولي خودش مقتضي سنشه شايد حالا يكي يه باور يا يه نفس كارو زودتر بفهمه و تركش كنه ولي اكثرا مثل محمد هستند

niloofar
11-05-2009, 07:24 PM
خوب این نظر توئه هومن، اگه بری از خیلی از پسرا توی همین سن سوال کنی به هیچ وجه قبول ندارن که به درجه کمال نرسیدن و این کارو برای مطرح شدن انجام می دن :4: همشون همین طوری که محمد گفت می گن برای "خوش بودن" اینکارو انجام می دن، عمرا قبول کنن که می خوان با این کار جلوی رفقاشون خودشونو مهم جلوه بدن :4:
ببین وقتی نفس یه کار اشتباهه کسی که می دونه می تونه بره از کسی که اون کار رو انجام می ده دلایلشو بپرسه و بهش بگه که کارش درست نیست. گرچه احتمالش کمه، اما ممکنه بتونه قانعش کنه که کارت اشتباهه. اگه قرار باشه چیزایی که می دونیم غلطه رو مطرح نکنیم فقط برای اینکه طرف اقتضای سنشه که اینکارو انجام بده، که دنیا پر از آدمهایی می شه که دارن همینطور کارای اشتباه انجام می دن بدون اینکه کسی راجع به کارشون باشون صحبت کنه.
البته این چیزی که من می گم یه چیز کلیه، من قصد نداشتم رفتاراشو زیر سوال ببرم یا همچین چیزی، فقط می خواستم دقیقا بدونم چرا این رفتار بهش حس خوبی می ده. امیدوارم ناراحت هم نشده باشه :3:

Hooman
11-05-2009, 07:29 PM
نه بابا ممد پوستش چند لايه است از كلفتم اون ورتر اصلا ناراحت نميشه ! :257:

خوش به حال خودم تا بحال تيكه ننداختم ! دليل اينكه اين كارم نكردم اين بود كه هميشه حس بدي بهم دست ميده دختره برگرده يه نفهمي بي شعوري چيزي بهم بگه ارزشم بياد پايين چون بدم ميومده بي حرمتي بهم بشه هيچ وقت اين كارو نكردم :4:

mes que un club
11-05-2009, 08:03 PM
نه بابا ممد پوستش چند لايه است از كلفتم اون ورتر اصلا ناراحت نميشه ! :257:

خوش به حال خودم تا بحال تيكه ننداختم ! دليل اينكه اين كارم نكردم اين بود كه هميشه حس بدي بهم دست ميده دختره برگرده يه نفهمي بي شعوري چيزي بهم بگه ارزشم بياد پايين چون بدم ميومده بي حرمتي بهم بشه هيچ وقت اين كارو نكردم :4:من پوستم کلفته مردک ؟:4: من خیلی ام زود رنجم :4::4::4:

فکر میکنی دخترا ازین حرفا میزنن شاید از بین 15نفر یکی همچین حرفی رو بزنه !
بیشترشون خوششون میاد به جونه بچه ام ، تو برو یه چند تا تیکه بنداز ببینی چه حالی میده عمرن از این کار دست برداری :4: این از من به تو نصیحت : تیکه نندازی تیکه میندازن :4:

راستی

داش امیر هفت هزارتایی شدن پستات رو بهت تبریک میگم ایشاالله 70000 تایی شی :4:

raminbarca
11-05-2009, 08:04 PM
دوستان یه لطفی بکنین بیاین این قضیه ی اسپمر بودن بنده رو یه شرحی بدین از نقطه نظر خودتون، چطور شده من به این مقام نائل شدم واقعاً؟ :4: یه 4تا پست اسپم بنده رو اگه نام ببرین، بعد یه 4تا هم از پست ها با ارزش یه بنده خدایی که نمی خوام نام ببرم و نامش محمد یا میثمه، من خیلی ممنونتون می شم :4:

اِ امیر منم تبریک می گم، فکر کنم 1 ماهی بود 4تا می خواستی تا 7000 :4:

niloofar
11-05-2009, 08:10 PM
تبریک می گم امیر :4:

raminbarca
11-05-2009, 08:26 PM
راستی من یه شفاف سازی بکنم، منظورم از میثم Only catalonia نیستا، اون میثم کذا رو می گم :4:

DonFidelio
11-05-2009, 08:35 PM
بیا همین الان یه اسپم در کردی باز :4: من از این نظریه حمایت نمیکنم ولی یه چیزی دیدن که میگن دیده برادر من :4:

رامین خیلی سرحالی...نکنه بردی تو فانتزی؟ :288: بازم باختیم؟ :4:

raminbarca
11-05-2009, 08:52 PM
نه هنوز هیچی برگزار نشده. الان دارم پلن می چینم، بعدش می رم و پس از مدتی برگزار می کنم.

چیزی ندیدن دوست من، اینا جوسازی یه عنصر معلوم الحالیه که یه معلوم الال دیگه فکر کرده می تونه کاری کنه که امروز زیر 4تا بخوره، اما در ضلالت داره به سر می بره :71: البته منم از سیاهی بطن اون معلوم الحال دوم باخبرم و می دونم انگیزه ش از این فعل ناجوانمردانه در راستای بی اطلاع گذاشتن معلوم الحال اول فقط هموار کردن راه واسه خودش در بازی رو در رو بوده :71:
امیدوارم حداقل خودش بفهمه من چی گفتم :4:

Hooman
11-05-2009, 09:02 PM
فکر میکنی دخترا ازین حرفا میزنن شاید از بین 15نفر یکی همچین حرفی رو بزنه !
بیشترشون خوششون میاد به جونه بچه ام ، تو برو یه چند تا تیکه بنداز ببینی چه حالی میده عمرن از این کار دست برداری :4: این از من به تو نصیحت : تیکه نندازی تیکه میندازن

همه شاهد باشيد اين داره منو اغقال مي كنه ! نميتونه يه بچه پيغمبر ببينه :5::4:

نه داداش ما در مراممون اين كارا نيست :4: ( حالا ايني كه گفتي راست بود:10: )؟ ؟

Hooman
11-05-2009, 09:03 PM
رامين چي ميگي دقيقا در حرفات ؟ خودت مي فهمي ؟ از 6-2 به بعد اين رفتارا در باطنت ديده ميشه ها :4:

DonFidelio
11-05-2009, 09:20 PM
من نه تنها میفهمم بلکه تکذیب هم میکنم :288:
اینکه آخر امشب کی خوشحاله کی ناراحت تاثر بسزایی در تعیین حال معلوم افراد خواهد داشت :274:

mes que un club
11-05-2009, 09:47 PM
همه شاهد باشيد اين داره منو اغقال مي كنه ! نميتونه يه بچه پيغمبر ببينه :5::4:

نه داداش ما در مراممون اين كارا نيست :4: ( حالا ايني كه گفتي راست بود:10: )؟ ؟

من دارم راه راست رو بهت نشون میدم :4: من آنکه شرط بلاغ است گفتم خواهی پند گیر و خواه نگیر :4:

مرام چه ربطی به این کارا داره آخه ؟:4: راسته راسته باور کن:4:

Amir_Samu
11-06-2009, 12:06 AM
امیر جون 7000 تائیت رو به جامعه داوری پس از چندی وقفه تسلیت می گم . ایشالا سر پست 70000 ات نیکا روی پاهات باشه و زاویه ی دیدت برای پست زدن رو با یه جائیش مسدود کرده باشه :288: به صلاحته تند تند پست بزنی تا نیکا پیری عجوزه نشده باشه تا اون زمان :274:

Hossein
11-06-2009, 12:48 AM
امیر جان 7000 تایی شدنت مبارک برادر! کی از پس پرده میای بیرون پس؟ :4:

رامین، اسپم که شاخ و دم نداره برادر من! :4: دیـکـتـاتـورا مگه از همون اول دیـکـتـاتـور بودن؟ :4: تو هم انقدر فرقه اسپمیه رو نقد کردی که خودت بهش دچار شدی! :4:

ramin1886
11-06-2009, 12:54 AM
من یک نتیجه ی 11-0 یا 11-1 از بازیه بارسا ورئال یادمه (تو این بازی رئال بارسا را تو نیوکمپ برده)
حالا چی می گید؟:3:

kaka-real madrid
11-06-2009, 01:15 AM
من یک نتیجه ی 11-0 یا 11-1 از بازیه بارسا ورئال یادمه (تو این بازی رئال بارسا را تو نیوکمپ برده)

11-0 واقعا همچین نتیجه ای وجود داشته وما بیخبریم؟؟؟؟؟؟؟:4:

ramin1886
11-06-2009, 01:22 AM
11-0 واقعا همچین نتیجه ای وجود داشته وما بیخبریم؟؟؟؟؟؟؟:4:
واقعا نمی دونسی؟
خیلی معروفه
از اونایی که 10-15 ساله فوتبال اروپا می بینن بپرس

Hossein
11-06-2009, 01:25 AM
ااااااااا عجب حافظه ای!
پدر جان، شما که اون زمانا رو خوب یادته، درباره قتل امیرکبیر تو حمام چیزی یادته؟ چون صحبتای متفاوتی شده درباره ش. بعضیا میگن زیر دوش غرق شده، درسته یا نه؟

ramin1886
11-06-2009, 01:28 AM
ااااااااا عجب حافظه ای!
پدر جان، شما که اون زمانا رو خوب یادته، درباره قتل امیرکبیر تو حمام چیزی یادته؟ چون صحبتای متفاوتی شده درباره ش. بعضیا میگن زیر دوش غرق شده، درسته یا نه؟
اگه به اینه برد 6-2 شما هم دیگه رفت تو تاریخ و تمام شد پس دیگه شما هم راجع به این برد حرف نباید بزنید

DonFidelio
11-06-2009, 01:31 AM
واسه همینه که میگم حدی از معلومات برای فروم نویسی لازمه دیگه...اگه میدونستی جریان اون بازی چی بوده شرم میکردی در موردش حتی حرف بزنی چه برسه بیای پز بذی باهاش.

Hossein
11-06-2009, 01:34 AM
بحث سر به تاریخ پیوستن نبود، شما گفتی یادته، ما هم خواستیم از حافظه گرانبهات استفاده کنیم! :3:

ramin1886
11-06-2009, 01:36 AM
شما هم اگه قضیه برتون در مقابل چلسی بدونین دیگه به قهرمانی ساله پیش اروپادون افتخار نمی کنین

raminbarca
11-06-2009, 01:39 AM
چه خوبه که شما اون برد 11-1 رو به چشم دیدی خودت، چون من تا الان فکر می کردم 15 سال قبل از 2009 می شه 1995، اما گویا اشتباه می کردم و حدود 1960-70 می شه :4:
اون بازی رو که همه می دونن ما چطوری بردیم، شبونه 63% مالکیت توپ رو در اختیار گرفتیم و همین طور به صورت خطی پیشرفت تا اینکه در آخر تونستیم گل چلسی رو بدزدیم و باهاش پز بدیم :71:

ramin1886
11-06-2009, 01:46 AM
چه خوبه که شما اون برد 11-1 رو به چشم دیدی خودت، چون من تا الان فکر می کردم 15 سال قبل از 2009 می شه 1995، اما گویا اشتباه می کردم و حدود 1960-70 می شه :4:
اون بازی رو که همه می دونن ما چطوری بردیم، شبونه 63% مالکیت توپ رو در اختیار گرفتیم و همین طور به صورت خطی پیشرفت تا اینکه در آخر تونستیم گل چلسی رو بدزدیم و باهاش پز بدیم :71:
دیگه کیه که ندونه برا چلسی 3تا پنالتی 120% را نگرفتن
تازه شما حتما رابطه پلاتینی با بارسا را هم تکذیب می کنید

raminbarca
11-06-2009, 01:49 AM
بر منکرش لعنت، من خودم از حامیان این نظریه ام که پلاتینی از شخص لاپورتا دستور می گیره که داور کدوم پنالتی روبگیره کدوم رو نگیره، دیگه کیه که اینو ندونه؟ :4: حتی صغر سنی بازیکنای اروگوئه و تعلیق موقت ابومسلم هم زیر سر تیم ما بوده، کجای کاری؟ :4:

ramin1886
11-06-2009, 01:51 AM
تا دیدی داری کم می یاری زدی تو خاکی

Hossein
11-06-2009, 01:52 AM
هر چی میگذره به این نظریه رامین نزدیک تر میشم که طرف از خبرگزاری فارسه! رسما داره اعتراف میگیره! :4:

raminbarca
11-06-2009, 01:54 AM
برادر من از اولم تو خاکی بودم، شما جدی گرفتی قضیه رو هی داری دستی می کشی رو آسفالت :4: 25ی رو ندادن بهت؟ :4:
یعنی اگه تیم ما تازه به دوران رسیده ست منچستر چیه اون وقت؟ :4:

niloofar
11-06-2009, 01:55 AM
خیلی خوبه هر چند وقت یه بار این گونه رئالیا بیان رامین استعدادشو در زمینه با سر و کله زدن باشون نشون بده :24: روحیمون عوض می شه :4:

ramin1886
11-06-2009, 01:57 AM
نه من از فارس نیستم که هیچ از این دروغ و شایعه گزاری (همون خیرگزاری خودمون)بدم می یاد
اگه اطلاعات عمومیتون خوب باشه از رو 1886 می فهمیدید من هواداره کجام

ramin1886
11-06-2009, 01:59 AM
در اینکه منچستر تیم اشغالیه شکی نیست
ولی من شخصیت منچستر و مربیشا خیلی بالاتر از بارسا و مربیه دوپینگیه از زری مالیات درروش می دونم

Hossein
11-06-2009, 02:00 AM
اگه اطلاعات عمومیتون خوب باشه از رو 1886 می فهمیدید من هواداره کجام
من اطلاعات تاریخیم ناقصه پدرجان ولی فکر کنم قتل امیرکبیر قبل 1886 بوده! :39:

ramin1886
11-06-2009, 02:04 AM
من اطلاعات تاریخیم ناقصه پدرجان ولی فکر کنم قتل امیرکبیر قبل 1886 بوده! :39:
من هوادار تیم Woolwich هستم

raminbarca
11-06-2009, 02:05 AM
1886 یقیناً سال تاسیس یه تیم انگلیسیه، به نظرم آرسنال باشه. (الان تحقیق کردم دیدم درسته :4:)
مالیاته رو باید به شما می داد یعنی؟ :4: من در اولین فرصت بهش تذکر می دم که ارث خاندان پدری شما رو حتماً بهتون پس بده :71: بعد یه سوال، ممکنه یه توضیحی بدی که دوپینگ مربی چیه؟ :4:

ای بابا رودست خوردم که. woolwich از توابع اصفهانه حالا؟ :4:

ramin1886
11-06-2009, 02:07 AM
در زمانی که بازیکن بود دپینگ کرد تو بارسا

fereshteh
11-06-2009, 02:08 AM
چه خبره ؟اینجا بعد 13 آبان کودتا شده؟:71: هر تاپیکی سر می زنی یه چند تا رئالی مشاهده میشن:23: حالا جنبه ی بالای بارسلونی ها هیچی ولی فروم بارسایی گفتن رئالی گفتن کی آدرسو به اینا اشتباه میده؟:4:

ramin1886
11-06-2009, 02:08 AM
ببخشید یادم نبود بارسایی ها فقط ساله پیشا یادشونه

ramin1886
11-06-2009, 02:12 AM
البته به طور کلی بارسا همیشه بازیکنا ما را ....

ramin1886
11-06-2009, 02:35 AM
در اخر برای خدا حافظی
من ارسنالی هستم و بهتر شماها هم زیاد به پراپاچه ارسنال و به مخصوصا کاپیتان فابرگاس نپیچید

iniesta 8
11-06-2009, 02:41 AM
ببخشید یادم نبود بارسایی ها فقط ساله پیشا یادشونه

آره ما فقط فصل پیشو یادمونه که توئ جهان غوغا کردیم ولی تو یادته آخرین بار کی جام گرفتید فکر کنم تو هنوز اون موقع به دنیا نیومده بودی

ramin1886
11-06-2009, 02:45 AM
من نه تنها یادمه کی جام گرفتیم بلکه هنوز اهنگی که برا جشن پخش کردن و ... را هم یادمه
تازه ما جوری لیگ را فتح کردیم که هیچ تیمی و هیچ مربی تا حالا تو کل لیگ های جهان نتونستند حتی بارسای ساله پیش

ramin1886
11-06-2009, 02:50 AM
من دیگه رفتم

raminbarca
11-06-2009, 02:56 AM
خدا خیرت بده. آرسنالی بیاد شاخ بشه دیگه نوبره، واقعاً چرا آخه؟ :4: یکی که تیمش همون فابرگاس رو از ما دزدیده بیاد به ما بگه جنگ روانی ایجاد می کنین واسه گرفتن بازیکن؟ :71: تا قبل از ونگر کلاً چند تا قهرمانی داشتین؟ حالا خودمونیم، اصلاً بعد از اومدن ونگر چند تا جام گرفتین؟ :71: مجموع کل جامهایی که گرفتین فقط اندازه ی قهرمانی های لیورپول تو لیگ انگلیس می شه؟ :4: آدم واقعاً چی بگه آخه؟ اما خودمونیم، در مقایسه با آرسنال عجب تیم تازه به دوران رسیده ای به حساب میاد بارسلونا :71:

Hooman
11-06-2009, 03:42 AM
چه خبره ؟اینجا بعد 13 آبان کودتا شده؟:71: هر تاپیکی سر می زنی یه چند تا رئالی مشاهده میشن:23: حالا جنبه ی بالای بارسلونی ها هیچی ولی فروم بارسایی گفتن رئالی گفتن کی آدرسو به اینا اشتباه میده؟:4:

راه گم كردي انجل جون ؟ :4: سالي يه بار مياي تازه واسه من كودتا مودتا هم مي كني ؟ اتفاقا كارت داشتم حيف چت خرابه درست شد يادم بنداز بهت بگم :5:

V & V
11-06-2009, 11:33 AM
به به! چه خبره دوستان جان!:4:
از اون جایی که زلزله دست از سر ما اینجا ور نمیداره،این دوستان مادریدی (هومن رو فاکتور بگیر:4:)هم دست از سر ما ور نمیدارن و به قولی take it out نمیکنن!:274:
بنده فقط به دو نکته از صحبت های این دوستمون که نماد یه آدم منطقیه مثه دکتر،اشاره میکنم.
نکته اول،من باب دوپینگ پپ ،والله تا اونجا که ما شنیده بودیم،پپ وقتی در سری آ بود میگفتن دوپینگ کرده،ولی این طور که حافظه ی ایشون حکایت میکنهنه!ما همگی ره به ترکستان بردیم و پپ تو بارسا دوپینگی بوده و هیچکس خبر نداشته!در واقع ایشون میگه که به ما علاقه داره ولی منابع ما غلط بوده!:71:
نکته بعدی که حائز اهمیته،اینکه زیر تمام پسش های ایشون یه نمره مثبت دیده میشه ،البته چون خودشون نمیتونستن از خودشون تشکر کنن،اجبارا رو به این سیستم اوردن که به نوع خودش ابتکار خوبیه!پدر جان این تاکتیک های تقلب رو از دکتر یاد گرفتی یا از ونگر؟!:274:

ramin1886
11-06-2009, 12:32 PM
خدا خیرت بده. آرسنالی بیاد شاخ بشه دیگه نوبره، واقعاً چرا آخه؟ :4: یکی که تیمش همون فابرگاس رو از ما دزدیده بیاد به ما بگه جنگ روانی ایجاد می کنین واسه گرفتن بازیکن؟ :71: تا قبل از ونگر کلاً چند تا قهرمانی داشتین؟ حالا خودمونیم، اصلاً بعد از اومدن ونگر چند تا جام گرفتین؟ :71: مجموع کل جامهایی که گرفتین فقط اندازه ی قهرمانی های لیورپول تو لیگ انگلیس می شه؟ :4: آدم واقعاً چی بگه آخه؟ اما خودمونیم، در مقایسه با آرسنال عجب تیم تازه به دوران رسیده ای به حساب میاد بارسلونا :71:
اولا ما قبل ونگر 10 تا لیگ انگلیس داشتیم
بعد از تشریف امدنشون هم چند باری گرفتیم
برا اطلاع بیشتر ارسنال در مجموع بیشتر از لیورپول کاپ داره

ramin1886
11-06-2009, 12:34 PM
تازه فابرگاس را ما از تیم جوانانه بارسا خریدیم و اینکه بارسا فروختش به دلیل فقر تکنیکی بود ولی نگو که گوله ی تکنیک بوده

iniesta 8
11-06-2009, 01:23 PM
تازه فابرگاس را ما از تیم جوانانه بارسا خریدیم و اینکه بارسا فروختش به دلیل فقر تکنیکی بود ولی نگو که گوله ی تکنیک بوده

پسر خوب اگه تو نمیدونی کل دنیا میدونه آکادمی بارسا بهترینه بعد تو میگی به دلیل فقر تکنیکی فابرگاسو فروخت اگه فابرگاس تکنیک نداشت اصلا پاش به آکادمی بارسا باز نمیشد و آرسنالم الان ستاره بارسایی به نام فابرگاس نداشت

paTrIOt
11-06-2009, 04:06 PM
بچه ها اذیتش نکنید .بزارید حرفشو بزنه :4:

بیا رامین اینقدر گیر دادی تا داره میره دیگه .چی کارش داری بنده خدا رو :4:مدت زیادی بود از اینجور ادما به پستمون نخورده بود. حالا که اومده یه کاری نکنید که بره :4:

بیا عمویی کجا داری میری:4:. یه خورده از گنجینه اطلاعاتت واسه ما رو کن به اطلاعات ما هم اضافه بشه :4:.

راست میگه بچه ها . من از یه جای معتبر خوندم ارسنال 20 تا لیگ قهرمانان فتح کرده .ولی واسه اینکه چشم نخوره با بقیه تیم ها تقسیم کرده .:4:مدارکش هم موجوده .

اخه عزیز دلم .وضعیت تیمتون اینقدر داغون بوده . اگه باشگاهتون رو تعطیل میکردید تو زمین چمن ورزشگاهتون گندم میکاشتید بیشتر از این سود داشت واستون :4: یا اگه این سود خوبی نداره چمن ورزشگاه فضای مناسبیه واسه چرای گوسفندان .بیخود این همه پول خرج بازیکناتون نکنید. :4:(با عرض احترام به ارسنالی های عزیز)

الان دوباره میاد 4 تا اطلاعات رو میکنه واسه ما میگه من دیگه رفتم :4:.

raminbarca
11-06-2009, 04:37 PM
دوست من آرسنال فقط 3بار جام حذفی رو بیشتر از لیورپول برده، تو بقیه ی رقابت ها اصلاً من روم نمی شه این 2تا تیم رو با هم مقایسه کنم، نمی دونم تو چطوری روت می شه صداش رو در بیاری اصلاً :4: با بارسلونا که اصلاً حرف مقایسه رو نزن، قهرمانی ها لیگ و جام حذفی و لیگ قهرمانان (:381:) و جام یوفا (:378:)ی آرسنال فقط اندازه ی قهرمانیهای بارسا تو جام حذفی هم نمی شه :24:

Hooman
11-06-2009, 05:44 PM
رامين من ميدونم اين رفتار هاي تندي كه تازگيا از تو سر ميزنه به خاطر چيه بالاخره تنهايي و مجردي سخته الانم كه درك دخترا رفته بالا و ميدونند كيو انتخاب كنند :67: و البته تو رو انتخاب نكنند :378: اما رسم رفاقت كجا رفته :82: ما بچه ها تصميم گرفتيم اين چيزي كه پايين مطلبشو ميخوني رو واست بخريم :83:

و اين شما و اين هم عروسك هاي شبيه همسر براي مجردان ( باشي زادگان :99: )

نوع اول عروسکها :

نوع اول قیمتشات بین 100$ تا 200$ می باشد. جنسشان از "لاتکس" (Latex نوعی لاستیک) است و به شکل حرفه ای تری قالبریزی شده اند. دارای کلاه گیس و عینک آفتابی نیز ممکن است باشند. معمولا رانها و یا سینه این نوع از عروسکها "از آب" پر شده اند. طی فرایند تولید، بر روی "لاتکس" بدن عروسکها یک لایه نازک از "اکسید روی" کشیده می شود که پس از خریداری توسط مشتری در اولین شستشو این لایه از بین می رود. همه می دانیم که "لاتکس" مادی ای طبیعی و غیر سمی است که تنها درصد کمی از مشتریان ممکن است دچار آلرژی به آن شوند.
(عکس زیر)

http://www.iranian.fi/uploads/posts/2009-09/1252780667_type-2.jpg

نوع دوم عروسکها:
این دسته که گرانترین گروه هسنتد از جنس "سیلیکون" ساخته شده اند و قیمتی بین 450$ تا 8000$ دلار دارند و بعضی از آنها قیمتی حتی بالاتر از یک اتومبیل معمولی را دارند!
این نوع عروسکها، دارای پوست، چهره و اندام کاملا مشابه بدن طبیعی انسان هستند. در نوع 8000$ دلاری، توسط سنسورهایی دمای پوست بدن عروسک پیوسته در 37 درجه سانتیگراد نگه داشته می شود. علاوه بر آن، موی استفاده شده در آنها بر خلاف نوع دوم، کلاه گیس نیست و از موی طبیعی انسان و صد درصد تمیز استفاده شده است.
تمامی اندامها توسط اتصال دهنده های پلیمری یا در برخی قسمتها فلزی، به یکدیگر متصل شده اند. شما این امکان را دارید که عروسک را در هر پوزیشن یا حالتی که دلخواهتان است قرار دهید. قابلیت شستشو بهمراه فایل صوتی خاصی که مانند یک Tape در آن جاسازی شده از دیگر ویژگیهای این عروسکها می باشد. ضمنا در داخل اندامهای "سینه و ران"، از سیلکون که قابلیت ارتجاعی دارد استفاده شده است. ضد رطوبت و ضربه هستند و برای 3سال از طرف کمپانی ضمانت و گارانتی می شوند.
در آخر، شاید بد نباشد این را هم بدانید که هر سه نوع این عروسکها، محبوبیت و طرفداران زیادی در سراسر دنیا و به ویژه "ژاپن و ******" دارند.

http://www.iranian.fi/uploads/posts/2009-09/1252778585_1.jpg

http://www.iranian.fi/uploads/posts/2009-09/1252778602_5.jpg

بچه ها يكي از اينا رو خريدند برات به زودي به دستت ميرسه :116:

ramin1886
11-06-2009, 07:51 PM
اولا اگه اگه ما یک بازیکن از شما زدیدیم شما سالیانه طولانیه که دارید ستاره های ما را می دزدید

Gerard Pique
11-06-2009, 08:04 PM
البته بازیکن های شما بیشتر به درد نیمکت تیم ما می خورن ، اینم باید واستون یه افتخار باشه!

ramin1886
11-06-2009, 08:06 PM
ون برنخوست رو نیمکت می شست؟
تیری انری ؟
سیلوینیو (ستاره فینال لیگ قهرمانان)؟

mes que un club
11-06-2009, 08:07 PM
ببین دادا دارندگی و برازندگی ، مشکلی داری ؟

ramin1886
11-06-2009, 08:11 PM
پس دیگه خودتون را برترین ندونین
اگه به برتری تو اسپانیا هم باشه رئال خیلی از شما سرتره

raminbarca
11-06-2009, 08:13 PM
اولا اگه اگه ما یک بازیکن از شما زدیدیم شما سالیانه طولانیه که دارید ستاره های ما را می دزدید

اولاً، نه 2تاشو بگو :71: تعریف دزدی از نظر تو چیه دوست من؟ ما پول این بنده خداهارو دادیم و خیلی عادی خریدیمشون، مثل یه دزد نیومدیم بازیکنی که قرارداد داره رو غیر قانونی ببریم.
ثانیاً، ثانیاً کو که اولاً گذاشتی؟ :4:
ثالثاً، لطف کن طناب رو دور رئال ننداز، خودت اگه چیزی داری از اون بالا برو :71:

هومن همه می دونن کی ستاد کیه، بالاخره مردم دارن می بینن دیگه :71: مدارکش همین جا موجوده، همگان به عینه دیدن کی از تیکه انداختن به بانوان حمایت کرد و گفت اقتضای سنشه، من که خدا رو شکر اون سن مقتضی رو هم گذروندم و نه اقتضایی دارم نه از این عمل شنیع حمایت کردم :71: نگه دار واسه خودت، مخصوصاً اون نوع سوم که اینجا نیومده رو :71:

mes que un club
11-06-2009, 08:15 PM
آهان اونوقت از نظر مالی منظوره ته نه ؟ خوب راست میگی ما که دستمون تو خزانه دولت نیست که !

ramin1886
11-06-2009, 08:17 PM
شما اگه دوست داشتی 1 نگاه رو افتخارات خودتون بکن 1 نگاه رو افتخاراته رئال
اون وقت می فهمی کی سرتره

raminbarca
11-06-2009, 08:20 PM
رئال به رئال مربوطه، بحثشم با رئالیا انجام می شه. توئه آرسنالی اول برو 15-16 سال صبر کن، دفعه ی بعدی که رفتین فینال لیگ قهرمانان بعد بیا کُری بخون :381: برات شمردم که، دقت نکردی؟ لیگ انگلیس 13 بار، جام حذفی انگلیس 10 بار، لیگ قهرمانان 0 بار، جام یوفا (تازه اونم زمانی که هنوز اسمش یوفا نشده :71:) 1 بار، مجموعش می شه 24 قهرمانی، ما فقط تو جام حذفی 25 بار قهرمان شدیم، درک می کنی عمق فاجعه رو؟ :4: دیگه نذار صریح تر از این صحبت کنم :4:

mes que un club
11-06-2009, 08:23 PM
پس منظورت افتخاراته !!!
خوب راست میگی اون موقع که فوتبال تازه به وجود اومده بود رئال همه رو سوسک میکرد ( چون تیم دربار :4: شاه و هر چی میخوای اسمشو بزار ) بخاطر همین الان بهش مینازه ، به نظر من اونا اصلا مهم نی ، مهم اینه که تیم بتونه تو سطحی به بالایی فصل 2009 3تا جام بیاره و بهترین بازی ها رو نمایش بده نه اون موقع که هیچ کس از فوتبال حالیش نبود

DonFidelio
11-06-2009, 08:30 PM
نوع سوم عروسکهای مذکور دچار ممیزی شدن در سایت؟ :4: ماکه چیزی ندیدیم :4:
رامین مثل اینکه اسلام دستو پاتو بسته که نتونستی جواب دندانشکنی به این هتک حرمت هومن تی-بگ بدی :4:

raminbarca
11-06-2009, 08:44 PM
در همین حد بسشه دیگه، یه پسر 18 ساله که به اقتضای سنش باید یه اعمالی رو انجام بده اما به علت پاکدامنی تا به امروز دامنش از دست نرفته طاقت بیش از این رو نداره که :71:

Gerard Pique
11-06-2009, 08:45 PM
رئال به رئال مربوطه، بحثشم با رئالیا انجام می شه. توئه آرسنالی اول برو 15-16 سال صبر کن، دفعه ی بعدی که رفتین فینال لیگ قهرمانان بعد بیا کُری بخون :381: برات شمردم که، دقت نکردی؟ لیگ انگلیس 13 بار، جام حذفی انگلیس 10 بار، لیگ قهرمانان 0 بار، جام یوفا (تازه اونم زمانی که هنوز اسمش یوفا نشده :71:) 1 بار، مجموعش می شه 24 قهرمانی، ما فقط تو جام حذفی 25 بار قهرمان شدیم، درک می کنی عمق فاجعه رو؟ :4: دیگه نذار صریح تر از این صحبت کنم :4:

اینجور که پیداس افتخارات شاهین :8:ما از این آرسنال خیلی بیشتره!:274:

Barca_Hristo
11-07-2009, 01:12 AM
من واقعا درک نمی کنم شما دوستان رو :4: بابا ولش کنین بذارین بره پی زندگیش. الان هی جواب بدین، میخ آهنین برود در سنگ؟! نرود دیگه :4:

Hooman
11-07-2009, 01:29 AM
در همین حد بسشه دیگه، یه پسر 18 ساله که به اقتضای سنش باید یه اعمالی رو انجام بده اما به علت پاکدامنی تا به امروز دامنش از دست نرفته طاقت بیش از این رو نداره که :71:

اولا 18 سال و 4 ماه ( به اين 4 ماهش حساسم :4: ) اونوقت تو تا الان چي گفتي كه ميگي تا همين حد بسشه ؟ :4:

اين نوع سوم چيه ميگي ؟ نكنه داشتي از اينا صداشو در نميوردي :4:؟

Hooman
11-07-2009, 01:33 AM
آذر راست ميگه ميخ آهنين نرود در سنگ ولي استوك بازيكنان رم برود در پاي تورس :4: واقعا دلت اومد اين بچه معصومو اينطوري مصدوم كني ؟

Barca_Hristo
11-07-2009, 09:42 AM
من، بازیکن تو رو مصدوم کردم؟؟؟؟ :24: احسنت :4:

mes que un club
11-07-2009, 02:41 PM
به سلامتی درخت
نه واسه درخت بودنش به خاطرِ سایش که همیشه هست.

به سلامتی دیوار!
نه به خاطرِ بلندیش، واسه این*که هیچ*وقت پشتِ آدم روخالی نمی*کنه

به سلامتی دریا!
نه به خاطرِ بزرگیش، واسه یک*رنگیش.

به سلامتی سایه!
که هیچ*وقت آدم رو تنها نمی*ذاره.

به سلامتی پرچم ایران!
که سه*رنگه، تخم*مرغ! که دورنگه، رفیق! که یه*رنگه.

به سلامتی همه اونایی که دوسشون داریم و نمی*دونن، دوسمون دارن و نمی*دونیم.

به سلامتی نهنگ!
که گنده*لات دریاست.

به سلامتی زنجیر!
نه به خاطر این*که درازه، به خاطر این*که به هم پیوستس.

به سلامتی خیار!
نه به خاطر «خ»ش، فقط به خاطر «یار»ش.

به سلامتی شلغم!
نه به خاطر (شل)ش، به خاطر(غم)ش.

به سلامتی کرم خاکی!
نه به خاطر کرم*بودنش،به خاطر خاکی*بودنش

به سلامتی پل عابر پیاده!
که هم مردا از روش رد می*شن هم نامردا !

به سلامتی برف!
که هم روش سفیده هم توش.

به سلامتی رودخونه!
که اون*جا سنگای بزرگ هوای سنگای کوچیکو دارن.

به سلامتی گاو!
که نمی*گه من، می*گه ما.

به سلامتی دریا!
که ماهی گندیده*هاشو دور نمی*ریزه.

به سلامتی اون که همیشه راستشو می*گه.

به سلامتی سنگ بزرگ دریا!که سنگای دیگه رو می*گیره دورش.

به سلامتی بیل!
که هرچه *قدر بره تو خاک، بازم برّاق*تر می*شه.
به سلامتی دریا!
که قربونیاشو پس می*آره.

به سلامتی تابلوی ورود ممنوع!
که یه *تنه یه اتوبان رو حریفه.

به سلامتی عقرب!
که به خواری تن نمی*ده.
(عرض شودکه عقرب وقتی تو آتیش می*ره و دورش همش آتیشه با نیشش خودش می*کُشه که کسی ناله*هاشو نشنوه)

به سلامتی سرنوشت!
که نمی*شه اونو از "سر" نوشت.

به سلامتی سیم خاردار!
که پشت و رو نداره

ور در آخر به سلانتی بچه های گل اف سی بارسا

Zaraki-Kenpachi
11-07-2009, 05:45 PM

ا جدیدا پول بالای بازیکن دادنم دزدی حساب میشه؟ خوبه هیچ کدوم از بازیکناییم که به ما دادید همچین آش دهن سوزیم نبودن!
دزد اونیه که بازیکن 16 ساله رو قبل از اینکه قرارداد حرفه ای ببنده با وعده وعید میبره. هر چند ما بهترین هافبکای دنیا رو داریم و بازیکنایی مثل فابرگاس که همون ستاره آرسنال به حساب میاد فقط میتونن رو نیمکت بارسا بشینن بازی رو نیگا کنن!!!
والا همه مدلشو دیده بودیم الا اینکه یه هوادار آرسنال بیاد واسه بارسا کری بخونه! من موندم چرا هر کی کم میاره از پاچه رئال آویزون میشه؟! :24:

raminbarca
11-07-2009, 08:42 PM
هومن اون متنی که خودت نوشتی رو بخون، در آخرش متذکر شده که سه نوع از این عروسکا موجوده :4: وقتی اینو نمی بینی مسلمه فکر می کنی منم چیزی بهت نگفتم دیگه 18 سال و 4 ماهه :71:

niloofar
11-07-2009, 09:01 PM
من یه سوالی برام پیش اومده، این موجودی که توی امضای امیره کیه؟ :4:

Barca_Hristo
11-07-2009, 09:37 PM
:24: :24: واااااااااااااای امیر! :8: نیلوفر این Zaraki kenpachi می باشد :8: فوق العاده است این بشر! یعنی در بعضی مواقع بین اون و امضای من رقابتی نزدیک برای محبوترین رخ می ده :4:

The Beatles
11-07-2009, 10:20 PM
سلام به همگی....یه درخواستی داشتم...بچه ها کسی اینجا هست مهندسی شیمی خونده باشه؟
اگه آره اعلام کنه:4::3:کارش دارم

niloofar
11-07-2009, 10:39 PM
آذر این آخه خیلی خطرناک به نظر میاد، چرا محبوبه واست آخه؟ :4:

Barca_Hristo
11-08-2009, 01:09 AM
نیلوفر خداست! عاشق فلسفه زندگیشم! اینها خب همه شون یه جور سامورائی ان. یعنی مبارزه بخش عظیمی از زندگیشونه. و اصولا هم برای honor و عدالت و این حرفها می جنگن. اون روز یه نبرد داشت، یارو سه ساعت داشت از اهداف و اینها فک می زد، برگشته می گه: nani؟ (یعنی What?!) :4: این چرت و پرتها چیه می گی؟ من فقط برای fun می جنگم :4: هدف چی، کشک کی؟ :4: هر چی جنگ سخت تر باشه، این بیشتر لذت می بره. این نیش باز دقیقا وقتی رو می شه که عملا شل و پل شده :4: خلاصه اینکه ما بسی حال می کنیم باش :4:

acrab
11-08-2009, 12:04 PM
این آرسنالیه کجا رفت من تازه اومدم باهاش بحث بوکونم انقد بد باهاش حرف زدید بچه ترسید:4:

acrab
11-08-2009, 12:26 PM
اگه دو تا مرد عاشق یه زن باشن توی مملکتهای مختلف چی به سر این سه نفر میاد؟
توی ژاپن: جوان اولی از عشق جوان دومی نسبت به دختر محبوبش متاثر میشه و خودکشی می کنه جوان دومی هم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگین میشه که خودکشی (http://ax00ax.blogfa.com/)
می کنه بعدش برای دختر ژاپنی هم چاره ای
جز خودکشی نیست .
توی اسپانیا (http://ax00ax.blogfa.com/): مرد اولی توی دوئل ، مرد دومی رو از پای در میاره و با زن محبوبش به آمریکای جنوبی فرار می کنن .
توی انگلستان: دو تا عاشق با کمال خونسردی حل قضیه (http://ax00ax.blogfa.com/) رو به یه شرط بندی توی مسابقه ء اسب سواری موکول می کنن
اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون میشه .
توی فرانسه: خیلی کم کار به جاهای باریک می کشه دو تا مرد با همدیگه توافق می کنن که خانم مدتی مال اولی
و مدتی مال دومی باشه .
توی ایتالیا: دختره باید بین مقتول (http://ax00ax.blogfa.com/)شدن و ۲ مرد یکی را انتخاب کنه که معمولا” ۱۲ روز بعد از ازدواج با دریافت ۳۲ گلوله خودش و همسرش به دست نفر سوم کشته (http://ax00ax.blogfa.com/) میشند!:4:

mes que un club
11-08-2009, 10:43 PM
دوستان یه چیزی تو یوفا خوندم فوق العاده زیبا و خنده دار :
بیا اینجا نوشته !!! (http://www.uefa.ir/news-14117.html)

بخونید خیلی باحاله :4:

Amir_Samu
11-08-2009, 10:53 PM
راست می گه بخونید ، می تونه جک قرن باشه :274:

Barca_Hristo
11-08-2009, 10:57 PM
من اینو امروز توی گل دیدم! گفتم باز یه روزنامه یه چرتی نوشته، توجه نکردم :4:

DonFidelio
11-08-2009, 11:09 PM
آخه جای این خبر اینجاست؟! نه خیر! جاش توی بارسا-مایورکاست :4:

بازیکن ارزنده ایه اگه ارزون حساب میکرد مشتری میشدیم :4:

mes que un club
11-08-2009, 11:11 PM
یه آزمایش جالب برای اینکه متوجه بشید از کدوم قسمت مغزتان استفاده می کنید!؟

به تصویر متحرک زیر یه نگاه بندازین. یه زنی خواهید دید در حال چرخیدن.

اگر شما این زن رو در حال چرخیدن مطابق با جهت گردش عقربه های ساعت نگاه کنید، شما از بخش راست مغزتان استفاده می کنید و اگر بلعکس، این حرکت رو خلاف جهت عقربه های ساعت تصور کردین، بخش چپ مغزتان را استفاده می کنید!

http://img2.tinypic.info/files/9alggyqcsq96ns5oou1u.gif (http://img2.tinypic.info/files/9alggyqcsq96ns5oou1u.gif)

جالبه بدونید که ۱۴٪ از شهروندان امریکا، توانستند چرخیدن این زن را در هر دو حالت مشاهده کنند! آیا شما هم می تونید؟

raminbarca
11-08-2009, 11:13 PM
اگه بیاد می تونه اتوئوی ثانی بشه، اما عمراً این رقم نمی ارزه :4: اگه لاپورتا انقدر بابتش پول بده من به نشانه ی اعتراض از این به بعد فقط نیمه ی دوم بازیارو می بینم :71:

The Beatles
11-09-2009, 08:03 PM
ماجرای روبینیو چیه؟ماجرای خریدش تا چه حد جدیه؟

The Beatles
11-09-2009, 08:13 PM
یه آزمایش جالب برای اینکه متوجه بشید از کدوم قسمت مغزتان استفاده می کنید!؟

به تصویر متحرک زیر یه نگاه بندازین. یه زنی خواهید دید در حال چرخیدن.

اگر شما این زن رو در حال چرخیدن مطابق با جهت گردش عقربه های ساعت نگاه کنید، شما از بخش راست مغزتان استفاده می کنید و اگر بلعکس، این حرکت رو خلاف جهت عقربه های ساعت تصور کردین، بخش چپ مغزتان را استفاده می کنید!

[/url][url="http://img2.tinypic.info/files/9alggyqcsq96ns5oou1u.gif"]http://img2.tinypic.info/files/9alggyqcsq96ns5oou1u.gif (http://img2.tinypic.info/files/9alggyqcsq96ns5oou1u.gif)

جالبه بدونید که ۱۴٪ از شهروندان امریکا، توانستند چرخیدن این زن را در هر دو حالت مشاهده کنند! آیا شما هم می تونید؟

خدا شاهده این از هر دو طرف میچرخه....تو ما رو گذشتی سر کار.

The Beatles
11-09-2009, 08:15 PM
شایدم من اسکول شدم:2: اصلا چت کردم

mes que un club
11-09-2009, 08:15 PM
این سایت ادعا میکنه که میتونه عکس بچه آینده رو نشون بده واسه دیدن عکس بچه تون باید عکستون رو از تو خود سایت آپ کنید و بعد عکس بچتون رو نشون میده :4:
بیا تو :4: (http://www.makemebabies.com/)

اینم عکس بچه من :4:

http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/30/babywb20091109094827bramljp5rah6m68loeiuru5oj6.jpg

Minato
11-09-2009, 09:33 PM
اینو قبلا تو سایبرگ گذاشته بودیم

مثلا من عکس برج ایفل و خودمو گذاشته بودم یه پچه خوشگل از آب دراومد:4:

The Beatles
11-09-2009, 10:57 PM
http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/133/babywb20091109122410c8alndd90c2isbomt936k26d22.jpg (http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/133/babywb20091109122410c8alndd90c2isbomt936k26d22.jpg )

خیلی خوب شد من فهمیدم نباید از آنجیلینا بچه دار بشم چون بچه مون خیلی زشت میشه:4: در ضمن اگه برد هم بفهمه :4:حالا خر بارو باقالی بار کن
(http://www.makemebabies.com/viewbaby.php?server_id=2&folder_id=133&image_name=wb20091109122410c8alndd90c2isbomt936k26 d22.jpg&baby_name=hasti&o=s#)

The Beatles
11-09-2009, 11:05 PM
http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/317/babywb20091109123240c8alndd90c2isbomt936k26d22.jpg

بعدشم متوجه شدم اگه مدل ریشم رو یه خورده عوض کنم بچه مون سیاه پوست میشه:4: فکر کنم انجلینا از این مدل ریشم خوشش نمیاد برای همینم بچمون سیاه پوست شده:4::3:
(http://www.makemebabies.com/viewbaby.php?server_id=2&folder_id=317&image_name=wb20091109123240c8alndd90c2isbomt936k26 d22.jpg&baby_name=hasti&o=s#)

mes que un club
11-09-2009, 11:27 PM
عزیزان بچه مو نیگا چقدر نازه :4: بیشتر به باباش رفته تا مامانش :4:
http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/28/babywb2009110912541784n7lhun31eutoe3hvslgc3sn1.jpg

raminbarca
11-09-2009, 11:54 PM
محمدعلی می خوای بیخیال اولاد شو، بابا کی خیر دیده که تو ببینی؟ :4:

Minato
11-10-2009, 01:30 AM
:13:

http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/979/babywb20091109025835sne4coqqh4ituttmf27c7ssel2.jpg

Minato
11-10-2009, 01:34 AM

http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/840/babywb20091109030304sne4coqqh4ituttmf27c7ssel2.jpg

iniesta 8
11-10-2009, 01:43 AM
[/url]http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/28/babywb2009110912541784n7lhun31eutoe3hvslgc3sn1.jpg (http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/28/babywb2009110912541784n7lhun31eutoe3hvslgc3sn1.jpg )
[url="http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/840/babywb20091109030304sne4coqqh4ituttmf27c7ssel2.jpg"]http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/840/babywb20091109030304sne4coqqh4ituttmf27c7ssel2.jpg (http://www.makemebabies.com/shared/2/baby/840/babywb20091109030304sne4coqqh4ituttmf27c7ssel2.jpg )

وای چه شباهتی بین این دو کودک مشاهده میشه :4:

mes que un club
11-10-2009, 11:20 AM
حسین یعنی چی :4: چرا بچه ات مثل بچه منه ؟:4: خجالت بکش :4:

Zaraki-Kenpachi
11-10-2009, 12:10 PM
آقا این که بچتون شبیه به هم شده جای سوال داره ها؟! :4:

mes que un club
11-10-2009, 12:14 PM
آره نکنه ...............:4: بروید فکارای شیطانی :4: حسین نکنه رفتی چیز کردی شیطون ؟:4:

mes que un club
11-10-2009, 03:53 PM
تقصیره خودته :4: گیر دادی به آنجلینا :4: یکی دیگه رو امتحان کن :4:

رامین جان 3000تایی شدنت رو تبریک میگم :4: البته هنوز 5تا مونده :4:

raminbarca
11-10-2009, 03:55 PM
5 تا پست دیگه (با احتساب این 4 تا :4:) ممنون از تبریکت :4:

Amir_Samu
11-10-2009, 05:45 PM
رامین 3000 تائی شدنت رو به جامعه ی داوری به خصوص مسعود مرادی تسلیت می گم :168:

iniesta 8
11-10-2009, 06:20 PM
رامین جان 3000 تایی شدنت مبارک برادر انشا الله 30000 تایی بشی :13:

paTrIOt
11-10-2009, 06:32 PM
رامین 3000 تایی شدنت مبارک باشه سید . داری یواش یواش پستهای سایتو تموم میکنی مرد :4:

mes que un club
11-11-2009, 01:23 PM
برادرا و خواهرای عزیز خبری از این هومن ندارید ؟

Barca_Hristo
11-11-2009, 01:49 PM
اول که شرمنده یه روزی سایت تلف شده بود! این سرور کوفتی رو باز جابجا می کردن!!!! من موندم اینها چه دردی دارن واقعا :4:

بعد هم رامین مبارک باشه 3000 شدنت! الان این آمار، اثبات اسپماسیون ه؟ :4:

هومن گم شده مگه؟ :4:

Barca_Hristo
11-11-2009, 01:57 PM
خوب یعنی ویژگی دختر و پسرا یکیه ؟:4:
اصلا میدم به پسر تو خوبه ؟:4:

اینو من دیر دیدم، گفتم اون تاپیک به قهقرا نره، اینجا بگم :4:
داداش با اون عکس سومی که تو گذاشتی، من پسرم رو می کشم پیش از آنکه حتی به سمت خونه تو بیاد :4:

اینی که گفتم نگرفتی هم، چون نگرفتی :3: بزرگ شدی بیا صحبت می کنیم :4:

Lionel Messi
11-11-2009, 02:13 PM
بالا اومدن مجدد سایت رو تبریک میگم:4:چرا هر2ماه یه بار این سرور رو دست میزنن؟

برادر رامین 3000تایی شدنت رو خیلی بهت تبریک میگم.موفق باشی

Barca_Hristo
11-11-2009, 03:05 PM
چه می دونم بابا! مردم آزاری دارن :4: باز خوبه این سری چیزی نپریده از رو سایت!

mes que un club
11-11-2009, 04:29 PM
هومن گم شده مگه؟ :4:

3روزه که تو سایت پیداش نی :4: تو یاهو هم که آن نمیشه :4: گوشیشم جواب نمیده :4: نمیدونم نکنه دزدیدنش :4: .

داداش با اون عکس سومی که تو گذاشتی، من پسرم رو می کشم پیش از آنکه حتی به سمت خونه تو بیاد :4:

اینی که گفتم نگرفتی هم، چون نگرفتی :3: بزرگ شدی بیا صحبت می کنیم :4:
اون عکس سومی فوق العادس :4: واقعا جیگره منه :8: هر کسی هم که میاد خواستگاری باید طرفدارش باشه :4:

باشه پس الان آبجیمو ( خانواده :4: ) میگم بیاد با اولیام حرف بزن :4:

Amir_Samu
11-11-2009, 05:19 PM
البته آذر به دلیل فشارهای سنگینی که روش هست نمی تونه اصل قضیه رو در مورد پکونده شدن سایت بگه اما مسائل پشت پرده ی 19 آبان قهوه ای :274: به زودی توسط احمد منتشر می شه :274: :288:

niloofar
11-11-2009, 05:40 PM
3000 تایی شدنت مبارک همکار :4:

Amir_Samu
11-11-2009, 05:57 PM
برگی از آموزه های حسین مروی و بهرام : :5:

سعي كنيد روزها استراحت كنيد تا شبها راحت بخوابيد!

در نزديكي تخت خوابتان صندلي بگذاريد تا اگر از خواب بيدار شديد روي آن نشته و استراحت كنيد!

ايستادن به رفتن، نشستن به ايستادن و خوابيدن به نشستن اولويت دارد!

جايي كه مي*توانيد بنشينيد چرا مي*ايستيد؟ :288:

كار امروز را به فردا موكول كنيد و كار فردا را به پس فردا!

اگر حس كار كردن به شما دست داد كمي صبر كنيد تا اين حس از شما بگذرد! :274:

از همه ديرتر سر سفره رفته و زودتر بلند شويد تا زحمت چيدن و جمع كردن سفره به شما تحميل نشود!

براي كار هميشه فرصت هست پس از استراحت غافل نشويد!

در ميهماني*ها حتماً با خود بالش ببريد شايد فرصتي براي استراحت بدست آورديد!

به خواب نگوييد كار دارم به كار بگوييد خواب دارم! :274:

DonFidelio
11-11-2009, 05:58 PM
یعنی دست احمد اسکلت با رجب کیوی و میلاد بی2 تو یه کاسه بوده؟ :288: من ظنم رفته بود به رامین باشی :4:

3000تایی شدنت رو گرامی میداریم برادر :4:

mes que un club
11-11-2009, 07:48 PM
اگر لباس تنگ و چروک و بیریخت بپوشن :
- در مورد پولداره : ایول عجب لباسی معلوم نیست از کجا خریده .... اصل مارک داره .... فکر کنم خودش از خارج خریده
- در مورد بی پوله : عجب لباس جیغی .... احتمالا" بهش صدقه دادن شایدم دست دوم خریده

اگر مد خفن مدل هچل هفتی بزنن :
- در مورد پولداره : اوه ببین چه تیپی زده ... از سیخای سرش معلومه ژلش ایستوریای اصل ایتالیاست ... فکر کنم تیریپی که زده همین دیروز انریکو زده ... اونجا هر چی شلوارت پاره تر باشه محبوبیت بیشتره ..
- در مورد بی پوله : اه چه شپل ... فکر کنم با صابون دست و صورت سرش میشوره که انقدر سیخ واستاده ... تو خونشونم که سوزن نخ پیدا نمیشه یک کوک به این پاره پوره ایاش بزنه ...

اگر تند تند غذا بخوره :
- در مورد پولداره : ببین چقدر گرفتاره که مجبوره انقدر تند غذا بخوره یا هواپیماش داره میپره یا جلسه مهمی داره
- بی پوله : اوووووو انگار از قحطی فرار کرده

اگر آروم و کم غذا بخوره :
- پولداره : احتمالا" این غذا تو رژیم غذاییش نیست و باید آهسته بخوره که معدش نفهمه !!!!!!
- بی پوله : اینو ببین فکر کنم تا حالا همچین غذایی ندیده بلد نیست بخوره ...

اگر با جنس مخالف صحبت کنه :
- پولداره : عجب روابط عمومی بالایی ... مرسی فرهنگ .... دختر و پسر براش یکیه .... آی اینطوری حال میکنم ......
- بی پوله : این سیرابی رو ببین .. چه ذوقی میکنه طرف بهش پا داده ... بفرما لاس ... ندیده دیگه .. بپا نخوریش

اگر درس بخونه :
- پولداره : احسنت به این تدبیر و اندیشه .... این تو ایران نمیمونه ..... مطمئنم تو لیست فرار مغزهاست
- بی پوله : خر خونیم اندازه داره دیگه .... انقدر میخونی آخرش چی ؟!! بپا عینکت نیفته ...

اگر درس نخونه :
- پولداره : پول داره درس میخواد چیکار .... درس برا بچه بی پولا و بیکاراست
- بی پوله :بد بخت نون نخورده نمیتونه درس بخونه

در مورد خانوما >>> از نوع محجبه و چه بسا چادری :
- پولداره : آفرین به این تربیت صحیح ... معلومه خالصانه مسلمونه ... این دختر نیست فرشتست که تو این جامعه خراب خودشو اینطوری میپوشونه
- بی پوله : اوهوک .... چقد امل ... کی به تو نگاه میکنه حالا ؟!؟!؟

درمورد پسرهاي جوون ››› مدل ابرو قشنگ و زير ابرو گوگول :
- پولداره : بابا مايكل جكسون ... لئوناردو .... گاتوسو ... برم زير ابروهاي شيطونيتو
- بي پوله : مرتيكه خجالت نميكشه .... آرايش ميكني ؟! اين روزا ديگه دختر پسرا از هم تشخيص داده نميشوند ... وانگهي چي شده داداشمون .....

ازدواج :
- پولداره : یکی دو تا کمه ..... من جای این بودم اصلا" ازدواج نمیکردم ... این همه حور و پری دور و برش – بیخیال ازدواج ..... تیر تپرش
- بی پوله : آخی حیوونی تا دیروز عنکبوت تو جیبش یکی بود حالا دو تا شد ( ضرب المثلی شد برا خودش !! )

پیاده روی :
- پولداره : زنده باد سلامتی و تناسب اندام .... هیچ چیزی از ورزش و مخصوصا" پیاده روی برای تندرستی انسان بهتر نیست حتی میگن اشتها رو هم زیاد میکنه .
- بی پوله : کفشاشم مالی نیست که حالا بگیم پیاده بره ... قربونش برم که همیشه بلیت خط 11 رو داره .

تعویض ماشین :
- پولداره : بابا تنوع .... آخرین مدل ... سنت اگزوپری ... پارکینگ دیگه جا نداره
- بی پوله : دبیا ... تا دیروز دنبال الاغ پدر بزرگش میدوید حالا واسه ما ماشین خریده

تعویض کار :
- پول داره : شکمه پره ... چه این بشقاب چه اون بشقاب ....... پول تولید میکنه دیگه چه این کار چه اون کار ... میباره براش
- بی پوله : فقط مونده بود این به یه جایی برسه ... از فردا جواب سلام ما رو هم نمیده

رانندگی :
- پولداره : فکر کنم عادت به رانندگی نداره آخه همیشه راننده داشتن اما استیل فرمون گرفتنشو داشته باش ... انصافا" شوماخرم اینطوری فرمون نمیگیره
- بی پوله : عمو جون ترمز اون وسطیست ... الاغا رو کجا بستی ؟! گوسفندا رو چه کردی ؟!!؟

iniesta 8
11-11-2009, 08:03 PM
برادرا و خواهرای عزیز خبری از این هومن ندارید ؟

طبق اخبار رسیده هومن بعد از حذف رئال از کوپا دل ری تا یک هفته اعتصاب اینترنت کرده تا حرف خودشو به گوش مسئولین برسونه:274:

mes que un club
11-11-2009, 08:46 PM
دفتر خاطرات یک تازه عروس :381::381::381:

دوشنبه
الان رسیدیم خونه بعد از مسافرت ماه عسل و تو خونه جدید مستقر شدیم ..خیلی سرگرم کننده هست این که واسه ریچارد آشپزی میکنم ..امروز میخوام یه جور کیک درست کنم که تو دستوراتش ذکر کرده که 12 تا تخم مرغ رو جدا کنین و بزنین ..ولی من کاسه به اندازه کافی نداشتم واسه همین مجبور شدم 12 تا کاسه قرض بگیرم تا بنونم تخم مرغ ها رو توش بزنم

سه شنبه
ما تصمیم گرفتیم واسه شام سالاد میوه بخوریم ..در روش تهیه اون نوشته بود..بدون پوشش سرو شود ..خوب منم این دستور رو انجام دادم ..ولی ریچارد یکی از دوستاشو واسه شام آورده بود خونه مون ..نمیدونم چرا هر دو تاشون وقتی که داشتم واسشون سالاد رو سرو میکردم.. اون جور عجیب و شگفت زده به من نگاه میکردن

چهار شنبه
من امروز تصمیم گرفتم برنج درست کنم و یه دستور غذایی هم پیدا کردم واسه این کار که میگفت قبل از دم کردن برنج کاملا شستشو کنین .پس من آبگرمکن رو راه انداخنم و یه حموم و شستشوی حسابی کردم قبل از این که برنج رو دم کنم..ولی من آخرش نفهمیدم این کار چه تاثیری تو دم کردن بهتر برنج داشت

پنجشنبه
بازم امروز ریچارد ازم خواست که واسش سالاد درست کنم ..خوب منم یه دستور جدید رو امتحان کردم ... تو دستورش گفته بود مواد لازم رو آماده کنین و بعد اونو روی یه ردیف کاهو پخش کنین و بزارین یه ساعت بمونه قبل از این که اونو بخورین ..
خوب منم کلی گشتم تا یه باغچه پیدا کردم و سالادمو روی یه ردیف از کاهوهایی که اون جا بود پخش و پلا کردم و فقط مجبور شدم یه ساعت بلای سرش بایستم که یه دفعه یه سگی نیاد اونو بخوره
ریچارد اومد اون جا و ازم پرسید من واقعا حالم خوبه؟؟
نمیدونم چرا ؟..عجیبه!!! ..حتما خیلی تو کارش استرس داشته ..باید سعی کنم یه مقداری دلداریش بدم

جمعه
امروز یه دستور غذایی راحت پیدا کردم ..نوشته بود همه مواد لازم رو تو یه کاسه بریز و بزن به چاک ..خوب منم ریختم تو کاسه و رفتم خونه ی مامانم ..ولی فکر کنم دستوره اشتباه بود .چون وقتی برگشتم خونه.. مواد لازم همون جوری که ریخته بودمشون تو کاسه ..مونده بودن

شنبه
ریچارد امروز رفت مغازه و یه مرغ خرید و از من خواست که واسه مراسم روز یکشنبه اونو آماده کنم ..ولی من مطمئن نبودم که چه جوری آخه میشه یه مرغ رو واسه یکشنبه لباس تنش کرد و آماده اش کرد ..قبلا به این نکته تو مزرعه مون توجهی نکرده بودم ولی بالاخره یه لباس قدیمی عروسک پیدا کردم و با کفش های خوشگلش ..وای من فکر میکنم مرغه خیلی خوشگل شده بود
وقتی ریچارد مرغه رو دید ..اول شروع کرد تا شماره 10 به شمردن و ولی بازم خیلی پریشون بود ..
حتما به خاطر شغلشه یا شایدم انتظار داشته مرغه واسش برقصه.
وقتی ازش پرسیدم عزیزم آیا اتفاقی افتاده ؟شروع کرد به گریه و زاری و هی داد میزد
..آخه چــــرا من ؟؟چــــــرا من؟

هـــــووووم ..جتما به خاطر استرس کارشه ..مطمئنم

Joga_Bonito
11-11-2009, 10:12 PM
من سه روزی یا بیشتر بود که سایت باز نمیشد برام الان همزمان با وصل شدن دوباره adsl خونه اینجا هم راه افتاد در کل خیلی خوشحالم:4:

DonFidelio
11-11-2009, 10:18 PM
آره بعضی وقتا واسه بعضی افراد باز نمیشه. جالبه که اون سری دوستای من با همین شرکتی که من ازش میگیرم میتونستن وارد سایت شن، من نمیتونستم!

رامین هم انگار دچار مشکلی شده که پیداش نیست :4: راستی امیرحسین(بسکتبالی) هم نیستش خیلی وقته. احتمالا با همن هر جا هستن :71:

raminbarca
11-11-2009, 10:29 PM
من این همراهی رو تکذیب می کنم، البته وجود مشکل رو هم تایید می کنم و الان با شکننده ی فیل خیس :71: ایجا هستم :4:
از کلیه ی دوستان بابت تبریکات 3000 تایی شدن تشکر می کنم و از صمیم قلب برای تمام عنودان آرزوی ترکیدن کره ی چشم می کنم :71:

مهدی من فکر کردم سر پستی پیدات نیست :4: نخسته برادر :4:

یه مطلبی هم من باب این سرور بگم، من فکر کنم این سرورا 2 ماه اولش مجانیه، واسه همین به دلیل مغز اقتصادی امیر احمدی ما هر 2 ماه یه بار سرور عوض می کنیم :381:

Barca_Hristo
11-11-2009, 11:06 PM
اینقدر به این مدیر زحمتکش و از همه چی محروم، تهمت نبندین :4: ما که اصلا سرور عوض نمی کنیم! سرورمون همینه. خودشون ورمیدارن هاست اصلیشون رو جابجا می کنن. مرض دارن دیگه :4:

raminbarca
11-11-2009, 11:14 PM
پس تو هم از این جابجایی سرور سود می بری انگار :71: این پولا کجا می ره، مگه قرار نبود اکانت بشه بره سرسفره کاربرا؟ :71:

Hossein
11-12-2009, 12:04 AM
چقدر زندگی بدون FCBarca.ir سخت میشه! :4:

رامین مبارکه داداش! یادش بخیر انگار همین دو روز پیش بود اومدی سایت و عضو شدی و پس از ارسال اسپم های فراوان شدی 3000 تایی! :71: بعد میگه چرا به من میگن اسپم! تو اصلا وقتی میری جلوی آینه احساس نمیکنی اسپمی؟ :4: تازه مطمئنم همش از اسپم نبوده، خیلی از پستایی که گرفتی از طریق زدوبندهای کلان مالی با مدیران ارشد سایت بوده. :4:
بله دوستان... این افزایش پست رامین رو که میبینید، این اشک دیده من و خون دل شماست! :4:

raminbarca
11-12-2009, 12:07 AM
اون زمانی که تو هنوز نمی دونستی زاهدان کجای نقشه ست من ناظر انجمن بودم دوست من، حالا اومدی اشک دیده و خون دل می کنی؟ :4: این 3000 تا مدارکش هست اینجا، همش مقابل چشم همه ی کاربرا بوده و به تعداد مکفی شاهد عاقل و بالغ هست برای تایید صحت این پست ها :4:

Hossein
11-12-2009, 12:22 AM
واقعا این هجمه ناجوانمردانه به دلسوزان سایت سابقه نداشته! :4: اون از انتـخـاباتی که برگزار کردین، اینم از واگذاری پستای ما به این مزدور! :4: الان حاشیه سایت از متنش بزرگ تر شده! :71:

raminbarca
11-12-2009, 12:38 AM
می گم عبدالمالک بیادا :71: تو اصلاً 2تا از پستاتو بگو ببینم :4:

AHMAD_SKELET
11-12-2009, 03:29 AM
رامین جان ، شدیدا تبریک منم پذیرا باش ... :3:

خیلی مبارک باشه ...

ایشالا هفته دیگه بیایم 4000 تایی شدنت رو تبریک بگیم !!!! :375:

*دیروز به محض نوشتن این 3خط به یک باره با ارور مواجه شدم ، که این بار نه یه ساعت و نه دو ساعت ، بلکه چندین ساعت طول کشید ... (هر چند این ارور بین المللی بود و همه همین مشکلُ داشتن :4:)
و من اطمینان دارم که ارتباطی بین رامین و سرور ها وجود دارد
پس من : احمد غفاری ، ملقب به اسکت به شماره شناسنامه : 001 - دو رقم آخر 29 صادره از تهران
در همین لحظه موضع خود را اعلام می دارم ، که تا آخرین قطره خونم از حسین مروی حمایت خواهم کرد
تا رامین را از مسند قدرت کنار زنیم ...

که 3000 تا پست زدی ، اسنادشم موجوده ؟! آره ؟!

دروغ گو ، دروغ گو ---------- اون پستای دیگت کو ؟! :274:

.
.
.
.
.
من یه اصلاحی انجام بدم : در همین لحظه به این نتیجه رسیدم که ما به هیچ جا نمی رسیم :375:
و کسی توان مقابله با ابر قدرت زمانه:288: : رامین باشی زاده را دارا نیست ...
پس با تغییر موضع ، حمایت پیش از حد خودم رو از رامین عزیز اعلام می دارم :6:

رامین باشی زاده ----- همیشه زنده باشه

3000 تایی شدنت مبارک باشه داش رامین :6:

*البته ، مخالفین رامین می تونن به من پ.خ بدن تا با هم یه گفت و گویی داشته باشیم :375::288:

paTrIOt
11-12-2009, 08:37 AM
ااااااااااااااااااای بابا . حیف که حس و حال جوونی رو ندارم رامین و گرنه حاشیه ای درست میکردم که دکمه های کیبورد هم برعلیه اسپم نویسی تو اعتصاب کنن:4:

حسین نمیدونم بودی یا نه .ما چندی پیش در راستای 2000 تایی شدن رامین (انگار همین دیروز بود:4:)کاملا باز کردیم بحث اسپم رو .مخصوصا اون بحث تشکر ها رو که دیگه مردم همه دیدن من دیگه توضیح نمیدم :4:.اون موقع ما اسپم های نهفته در پستهای رامین رو کشف کردیم. ولی حالا متوجه شدم که پستهای رامین با توجه به رابطه با مقامات ارشد سایت .پستهای یکی بزن چهار تا ببر هست :4:.

حتی به گوش من رسید فردی که نمیخوام اسم ببرم .فقط اینو بدونید که اول اسمش اذر بود:4: برای هر 10 اسپم رامین 15 اسپم رایگان بهش اهدا میکنه :4:

---------------------------------

راستی یادی از درگذشته ها کردیم .این بحث که باز شد یاد میثم افتادم .:4:رامین چه خبر از میثم ؟؟؟؟؟؟

Barca_Hristo
11-12-2009, 09:38 AM
پس تو هم از این جابجایی سرور سود می بری انگار :71: این پولا کجا می ره، مگه قرار نبود اکانت بشه بره سرسفره کاربرا؟ :71:

ما هیچوقت چنین وعده ای ندادیم! اینها وعده های اون کامیار اسمشو نبر بود که خودش هم به هراهشون غیب شد :4: تو هم می خوای ادامه بده. اما اگه از فردا تو هم سایت نیومدی، همه بدونن که مسببش کامیاره چون باعث شد رامین بیاد تو خیابون :4:

Barca_Hristo
11-12-2009, 09:39 AM
حتی به گوش من رسید فردی که نمیخوام اسم ببرم .فقط اینو بدونید که اول اسمش اذر بود:4: برای هر 10 اسپم رامین 15 اسپم رایگان بهش اهدا میکنه :4:

جهت اثبات(از نوع بهرامی :71:) این ادعا، به پست بالا رجوع شود :4:

raminbarca
11-12-2009, 01:21 PM
ایول احمد، تو یه سی استمدار واقعی هستی :4:

بهرام منم خبری ازش ندارم، فقط به طریق غیر مستقیم توسط فردی که نامش مشخص نیست اما حالش معلومه :4: (معلوم الحال :71:) پلن به دست من می رسونه :4: بحث اون سری هم سر 2000 تایی شدن من نبود، اون موقع هم تو و میثم گیر دادین که 3000 تا پست داری که اسناد همه ی این ادعاها موجوده و مردم آگاه و همیشه در صحنه خودشون پی قضیه رو می گیرن :71:

کامیار کیلو چنده بابا؟ :4: من خودم خونه نشینش کردم، حالا باعث بشه من برم تو خیابون؟ :71: در کل سایت هنوز خرابه و این فرافکنی ها باعث گمراهی مردم نمی شه :4:

DonFidelio
11-12-2009, 01:53 PM
شما چرا آب در هاون میکوبید عزیزان؟ :4: رامین هنوز دچار گسست زمانیه. ممکنه الان چند تا از کارمندای دارما رو اینجا ببینه :288: شاید هم برای انفجار بمب هیدروژنی در تلاشه :4: رامین باید با پنی تماس میگرفتی...ولی متاسفانه توجه نکردی به اهمیت مساله :288:

راستی اون سری قبلی که امیر گفت داره سرور عوض میشه اصلا عوض نشد :4: فکر کنم این سری هم عوض نشده چون کمتر از 2-3 روز به زمان امیر و 1 هفته به زمان ما طول کشید:4: ممکنه بزودی بازم پل پل شیم :71:

paTrIOt
11-12-2009, 02:26 PM
جهت اثبات(از نوع بهرامی :71:) این ادعا، به پست بالا رجوع شود :4:

من نمی خواستم یک سری مسائل رو بازگو کنم .اما راهی برای زبان در دهان گرفتن من نیست مثل اینکه :4:

جاسوسان ما تو بیت احمدی:4:یکسری اطلاعات به ما دادن که دلیل حمله ی رامین به مقامات رو کاملا روشن نشون میده .

به ما از بیت احمدی اینجوری خبر رسیده که . امیر احمدی این 15 اسپم رایگان رو به 10 اسپم کاهش داده . :4: از این رو لیدی اذر چوب قدیمی و خاک خورده خودش رو برداشته و راهی بیت میشه :4:.اونجا شروع میکنه به ناسزا گفتن به امیر احمدی. به ما گفتن چه فحشهایی داده ولی دستهای ما قادر به بازگو کردن اونها نیست . :4: اونجا بود که بچه ها میگفتن امیر سر به اسمان نهاد و زیر لب بارها جمله ی خدایا توبه را تکرار کرد:4:. ولی نمیدونم چه امتیازهایی به اذر داد که اذر با اون 10 اسپم موافقت کرد .:4:و این خبر برای رامین که از این 15 اسپم سود می جست رضایت بخش نبود. و دست به مخالفت با این دو بت بزرگ سایت زد .

این داستان واقعی است ....:4:

niloofar
11-12-2009, 04:30 PM
ولی کلا اختلاف فرحی و باشی زاده چیز جدیدی نیست، فکر می کنید چرا امیر احمدی نداشتن تلفن رو بهانه کرده سایت نمیاد؟ :4: این دو نفر انقدر نظرات متفاوت به احمدی تحمیل می کردن اونم نمی دونست با مافیای کدوم همکاری کنه، بیچاره فرار کرد :4: البته نظرات احمدی به نظرات ژنرال فرحی نزدیک تر بود، اما نمی دونست اگه بمونه و این رو مطرح کنه باشی زاده سر بازیکنای گالاتاسرای چه بلایی میاره :4:

این داستان هم واقعی است :4:

DonFidelio
11-12-2009, 04:45 PM
البته این ظاهر قضیست :4: حواشی مدیریت انقدر بغرنج هست که بهتره نام نبریم تا سایت بیشتر متضرر نشه :4:

Amir_Samu
11-12-2009, 06:27 PM
حمزه نقش رجب کیوی و میلاد بی2 رو در این قضایا چگونه ارزیابی می کنی ؟ پدرو و دکو و علی منصوریان چه تاثیری داشتن ؟ آیا این قضایا به کانال 6 یا شبکه قرآن هم مرتبطه ؟ :288: :274:

این وسط نفوذ انجمن سوته دلان چه تحولی رو ایجاد کرده ؟ :381:

Zaraki-Kenpachi
11-12-2009, 07:32 PM
باز 2 روز نبودما! یه چند کیلو سبزیم بخرید بشینید تو این تاپیک پاک کنید با غیبت میچسبه! :24:
سرور عوض نشده. خودمم نفهمیدم چی شد؟ به من خبر رسید یه مشکل واسشون پیش اومده دلیل قطعی مین بوده. کلا ما رو هر سروری میریم پدر صاحب سرور در میاد! :4:

راستی رامین جان 3000 تایی شدنت هم مبارک.

raminbarca
11-12-2009, 10:53 PM
امیر دستت درد نکنه بابت تبریک :4:

دوستان من از بچگی آرزو داشتم یه خانواده ی مافیا تاسیس کنم، مثل اینکه دستی دستی داره خودش تاسیس می شه و نیازی نیست من تلاشی کنم :4: البته می خواستم برای رقابت با ریگی دفتر اصلی رو تو یزد بذارم به دلایلی، اما ظاهراً مجبوریم تو تهران و در قلب دشمن راه بندازیمش :4: از همگی داوطلبان هم ثبت نام می کنیم، هرکی می خواد بیاد اعلام کنه :71:

اما حالا از همه ی اینا گذشته این تهمت های بی اساسی که به من زده شد هیچ فایده ای که نداشت، حداقل نیلو رو وارد صحنه کرد و من حتی بیش از تعجب حمزه پس از دیدن :341: متعجب شدم! :4: شک نکنید که این داستان هم واقعیست! :4:

Hossein
11-12-2009, 11:24 PM
ما راضی به دو دسته شدن سایت و خودی و غیر خودی کردن نبودیم ولی چه کنیم که این رامین باعثش شد! :4: به هر حال جناح اقتدارگرای سایت خیلی قوی مهره چینی کرده! گول جنگای زرگری رامین رو نخورید! اون عروسک خیمه شب بازیه! :71: صحنه گردان اصلی آذ.فر و ام.اح هستن! :4: اسکلت خائن هم جاسوس از آب در اومد و کلی از مکانهای مخفی استعمال رو لو داد! :4: ولی خیالی نیست! با پشتیبانی اکثریت قاطبه اعضای سایت و پدرخوانده ریگی پیروزی حتمیه! :4: به هر حال ما آغوشمون به روی هر کی که خواست توبه کنه بازه! :274: من به سران اصلی جناح اقتدارگرا هشدار میدم، اگه خواسته اصلی اعضا رو برآورده نکنن، خواسته ها بالاتر میره و ممکنه به اصل سایت بی اعتماد بشن که دیگه اونجا کاری از ما بر نمیاد! :4: ما فقط خواستیم دامن سایت از این اتهامات پاک بشه! :4:
در مورد این خیال خامی که تو ذهن معلوم الحال رامین میگذره هم یه توضیحی بدم. اون آقای شـوشـتــری که اون بلا سرش اومد جرمش این بود که به لاستیک ماشین پسرخاله ریگی چپ چپ نگاه انداخته بود! :4: حالا اگه میخوای مستقیما با پدرخوانده وارد جنگ بشی بسم الله! فقط ممکنه دو روز دیگه جنازه ت میون زباله های پایین شهر پیدا بشه! :71:

raminbarca
11-12-2009, 11:32 PM
هر 5 تا 10 سال یه بار باید یه جنگ بین خانواده ای راه بیفته که خون های آلوده پاک بشن :71: به بچه مدرسه ای ها و سفید پوستا هم مواد نمی دیم، فقط سیاها و اسپنیشا :71:

V & V
11-13-2009, 07:29 PM
اول سلام!
دوم اینکه برگشتم،کلاس آناتومی داشتم به همراه یه نیمه میان ترم وحشتناک!!دیگه اساسه داغون شدم رفت!:4:
استاد هم گیر داده بود به بنده حقیر!میگفت،محمود بیا اینجا اینو توضیح بده،حالا برو اونجا insertion رو هم بگو،حالا orgin اون یکی هم بگو!:4:عملا دیگه ما رو آسفالت کرد در حد اتوبان تهران-قم!:274:
بعد اینکه رامین 3000 تایی شدنت رو تبریک میگم،باشد که این راه را ادامه بدی و به 4000 تایی برسی و این پرچم اسپم رو بالا نگه داری!:4:

DonFidelio
11-13-2009, 08:19 PM
چقدر دختره این محمود :4: یه مدت میری وقتی هم میای ماجرای درس و کلاستو تعریف میکنی برا ما؟ مگه کلاس اولی هستی تو؟ :4: از اون ریشت خجالت بکش :4: از نیلو خجالت بکش. نصفه توئه انقدر لوس نمیکنه خودشو :4:

mes que un club
11-13-2009, 08:35 PM
یه چیز جالب که خیلی حال کردم باش :4: اینجا آمار لحظه به لحظه جهان رو نشون میده :4:
بیاین ببینین بگین حقیقت داره یا نه :4:

تمام آمار جهان ! لحظه به لحظه ! (http://www.linkestan.com/frame-click.asp?url=http://www.worldometers.info/fa/)

Joga_Bonito
11-13-2009, 09:00 PM
به دلایلی
به چه دلیلی و به کدوم دلایلی؟:4:

raminbarca
11-13-2009, 09:26 PM
من که نفهمیدم این به دلایلی مال کدوم پست کیه، امیدوارم خود طرف فهمیده باشه :4:

Joga_Bonito
11-13-2009, 09:37 PM
الان طرف دقیقا تویی:4: اینا به خاطر اینه که زیاد اسپم میدی یادت میره چیا گفتی:4:
حالا چرا یزد؟:4:

raminbarca
11-13-2009, 09:41 PM
دقیقاً چون می دونستم طرف خودمم گفتم، وگرنه تو به کس دیگه گیر نمی دی که :4:
یعنی الان من از تو بپرسم امروز سر پست به مافوقت چیا گفتی یادته دیگه؟ :71:

به این دلیل که در دو منطقه بیابونیه، وقتی اونا بتونن تو بیابون مستقر شن ما هم باید یه محل مشابه داشته باشیم دیگه، در درجه ی دوم هم آب و هوا به هم نزدیکه، اینجوری افراد به آب و هوای بیابونی عادت می کنن بعد وقتی حمله کردیم به مقر دشمن مثل ارتش هیتلر تو روسیه به مشکل نمی خوریم :381:

Joga_Bonito
11-13-2009, 10:01 PM
کلا به چرت گویی افتادی، قبول داری؟:4:
البته پلیس راه پست نداره گشت داره میریم تو جاده دهن ملت رو سرویس می کنیم:4: اونم من فقط جمعه ها میرم:4: اینو جهت اطلاع گفتم که هی نگی پست میدی:4: