PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیهای کامپیوتری

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Zaraki-Kenpachi
09-21-2007, 06:51 PM
اینم یه تاپیک واسه بحث در مورد بازیهای کامپیوتری.
خیلی واضحه بیشتر شرح نمیدم.:3:

Hossein
09-21-2007, 09:35 PM
یادش بخیر...
دوران جاهلیت مافیا بازی میکردیم چه عشقی میکردیم :4: خداییش با هیچ بازی به اندازه مافیا حال نکردم :8:
تو بازیهای استراتژی هم من Commandos رو خیلی دوس داشتم و 100 بار همشو تموم کردم :4:
توی فوتبال هم من خیلی با فیفا 98 حال میکردم :4: خداییش خیلی میخندیدم وقتی بازی میکردم. فیفا 07 هم که از هر جا بخوای گل میزنی. مسخرست.
واااای Worms معرکست :8: . البته ورژن 2. چقدر این بازی خنده داره مخصوصا اگه با کسی بازی کنی! البته ورژنهای بعدیش (3D) مضخرفه!

Zaraki-Kenpachi
09-22-2007, 10:33 AM
من وقتی رو سیستمم تازه کارت گرافیک 64 نصب کرده بودم مافیا اومد.:4:
انصافا عجب بازی محشریه:8: به غیر از متال گیر دیگه هیچ وقت بازیی نکردم که انقدر باهاش حال کنم.

DonFidelio
09-22-2007, 11:16 AM
بازی به یاد موندنی مافیا که همیشه در یاد عاشقان میمونه..چه موزیک متنی داشت!اووووف :70:
ولی اگه بخوام از یک بازی به عنوان برترین بازی تاریخ گیم تا 2-3 سال پیش نام ببرم قطها اون بازی far cry هست.بازی کردین عزیزان؟ :73:

viva_barca
09-22-2007, 01:39 PM
کسی WCG رفت امسال؟ منو راه نمیدن... :4:

Zaraki-Kenpachi
09-22-2007, 03:14 PM
بازی به یاد موندنی مافیا که همیشه در یاد عاشقان میمونه..چه موزیک متنی داشت!اووووف :70:
ولی اگه بخوام از یک بازی به عنوان برترین بازی تاریخ گیم تا 2-3 سال پیش نام ببرم قطها اون بازی far cry هست.بازی کردین عزیزان؟ :73:

من بازی کردم!:4:
اینجا کلا با یه بازی خور حرفه ای طرفید. :83:
خوب بود ولی تو بازیهای اول شخص از این بهتر زیاد هست تنها اشکال بازی این بود وقتی hard بازی میکردی اون جک و جونورا خیلی سخت میمردن!:73:
عسل این wc چیه بازیه؟:4:

viva_barca
09-22-2007, 05:29 PM
WCG مخفف World Cyber Games. هر سال تابستون توی ایران برگزار می شه و نفرات اول تا سوم هر بازی فرستاده میشن کشوری که فینال اونجا برگزار میشه. خیلی با کلاسه! :4: اما منو راه نمیدن. :4:

Elendil
09-22-2007, 09:18 PM
خداییش با هیچ بازی ای به اندازۀ ارباب حلقه ها استراتژیک 2 حال نکردم.کلی بازی استراتژیک بازی کرده بودم امّا خداییش این یه چیز دیگه بود.به هر کی هم که استراتژیِ بازه و سیستم بالا داره پیشنهاد 2.5اش رو می کنم که می گن خداست. :8: :8:

Zaraki-Kenpachi
09-22-2007, 10:37 PM
معین همه جا فقط با ارباب حلقه ها حال میکنه!:4:
بازی ارباب حلقه ها, فیلم ارباب حلقه ها, رمان ارباب حلقه ها, کارتون ارباب حلقه ها, نوشابه با طعم ارباب حلقه ها و ...:65: :35:

Elendil
09-23-2007, 01:08 AM
امیر این یکی رو بدون تعصب میگم خداییش محشر بود بازیش.هم داستانش توپ بود هم صداگذاریش هم گیم پلیش.من یه جا تمام افرادم مرده بودند اما با یک قلعه ای که داشتم تونستم اون چند تا جک و جونور باقی مونده رو نابود کنم.خودم اون لحظه کفم برید. :19:

Zaraki-Kenpachi
09-23-2007, 03:06 PM
من کلا بازی استراتژیک زیاد بازی نمیکنم. قبلا حسش بود ولی جدیدا حوصله این مدل بازیارو ندارم. اعصاب میخواد یه کم!:164:
دیروز یه بازی شروع کردم به اسم BIOSHOCK یه 15 دقیقه فقط ازش بازی کردم ولی واقعا جذابه. پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید. البته احتمالا یه کم رو سیستمای معمولی اذیت کنه ایده آلش گرافیک 512 و 1 گیگ رمه!

Elendil
09-23-2007, 04:15 PM
من کلا بازی استراتژیک زیاد بازی نمیکنم. قبلا حسش بود ولی جدیدا حوصله این مدل بازیارو ندارم. اعصاب میخواد یه کم!:164:
دیروز یه بازی شروع کردم به اسم BIOSHOCK یه 15 دقیقه فقط ازش بازی کردم ولی واقعا جذابه. پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید. البته احتمالا یه کم رو سیستمای معمولی اذیت کنه ایده آلش گرافیک 512 و 1 گیگ رمه!
مطمئنی خودت تنهایی فکر کردی که این جالبه کسی کمکت نکرد امیر؟ اون بازی ای که تو میگی جزء بهترین بازی هاست :4: داره برای پلی3 هم ساخته میشه.

Zaraki-Kenpachi
02-13-2008, 10:49 PM
خوب اینم یه معرفی مختصر در مورد بازی فوق العاده devil may cry 4

Devil May Cry 4

http://www.hitakgame.com/images/photoalbum/album_39/boxshot_uk_large258_t2.jpg

داستان Devil May Cry کلا مربوط به شورش یکی از شیاطین به نام اسپاردا بر علیه خدای شیاطین بخاطر نسل بشر است.اسپاردا برای نجات انسانها با خدای شیاطین به نام موندوس درگیر می شود و در یک نبرد سخت او را شکست داده و به سیاهچال می اندازد . مردم که میبینند او بر خوی شیطانی خود غلبه کرده او را می پذیرند .اسپاردا پس از مدت کوتاهی عاشق یکی از انسانها شده و با او ازدواج میکند و صاحب دو پسر میشود که نام انها را دانته و ورجیل میگذارد .

این ارامش ادامه پیدا میکند تا زمانی که یکی از افراد خیانت میکند و موندوس را نجات داده و او را از سیاهچال بیرون می اورد . موندوس در یک حمله غافلگیرانه اسپاردا را اسیر کرد و به سیاهچال می اندازد . اما این کار او را راضی نمیکند! او برای تکمیل انتقام خود تصمیم میگیرد همسر و پسرانش را در مقابل چشمان اسپاردا نابود کند او موفق به کشتن همسر اسپاردا میشود اما دانته موفق به فرار میشود و موندوس تصمیم میگیرد ورجیل را به خدمت خود دراورد این دو برادر از هم جدا میشوند و تنها راه شناخت آنها گردنبندی جادویی است که نصف آن بر گردن دانته و دیگری بر گردن ورجیل است .
داستان ورق میخورد وبا گذر زمان دانته به مردی که به شکار شیاطین می پردازد تبدیل شده است.

http://www.hitakgame.com/images/photoalbum/album_39/screen5_large_t2.jpg

داستان بازی

داستان نسخه چهارم بعد از نسخه اول و دوم اتفاق می افتد و بر خلاف نسخه های قبل این بار داستان پیرامون شخصیتی غیر از دانته در جریان است. پسر جوان و جویای نامی به نام نرو.

هزاران سال پس از شورش اسپاردا برای نجات نسل بشر یک سازمان مذهبی اسپاردا را پرستش کردند و تصمیم گرفتند تا زمین را از شر اهریمنان و موجودات شیطانی باقی مانده از سرزیمن تاریکی پاک کنند.محل اقامت انها در کلیسایی در شهر فورتونا بود و از ان به بعد همگان سازمان انها با نام ("Order of the Sword,") را شناختند.این سازماناز نخبه ترین شوالیه های پاکدامن ساخته شده بود. یک روز یک شوالیه جوانبه نام نرو گواهی هایی مبنی بر قتل عام های فجیعی که توسط سلحشوری جوان انجام شده بودند را آشکار کرد. این سلحشور جوان کسی نبود جز دانته، پسر اسپاردای قهرمان!

حالا نرو مامور شده بود که دانته را نابود سازد تا به فکر کسب قدرت و باز کردن دوباره دروازه تاریکی نیفتد.اما نرو یک اشتباه خیلی بزرگ کرده بود و آن اینکه این بار قرار نیست با چند تا اهریمن ساده بجنگد. این بار جنگ با پسر اسپاردا است. کسی که چندین بار با فرماندهان تاریکی روبه رو شده و یک انسان معمولی نیست.دانته شخصيت محبوب سري قبل اين بازي با نرو دشمن هست! زيبايي بازي به همين هست.

http://www.hitakgame.com/images/photoalbum/album_39/screen8_large_t2.jpg

عوض کردن شخصيت معروف يک بازي ريسک بزرگي هست که يک شرکت بازيسازي انجام مي دهد.اين کار را شرکت معروف Capcom براي بازي DMC 4 و شخصيت معروف و محبوب دانته انجام داده.اين بازي اولين بازي هست که شرکت کپکام براي کنسول PS3 ميسازد البته به غير از Resident Evil 5 که خيلي مانده تا پا به بازار بگذارد. در اين بازي شما با شخصيت جديد نرو که بسيار شبيه به دانته هست و کت آبي رنگي پوشيده است بازي مي کنيد. نرو هم مثل دانته از شمشير و تفنگ استفاده مي کند.

آخرین شفاف سازی ها در توکیو گیم شو نشان داد بازی به نرمی DMC3 است و نرو اهریمنان را به همان خوبی از میان برمیدارد که دانته همیشه انجام میداده. او شمیری دارد که میتواند دشمنان را از نزدیک یا در هوا به دو شق تبدیل کند. هفت تیر او نیز با همان قدرت و بدون ترس از تمام شدن گلوله ها همیشه با اوست و هدف های دور را از پای در می آورد. علاوه بر این ها نرو یک مشت اهریمنی دارد که بسیار عجیب و غریب است. او میتواند با این مشت حرکات کمبو زیبایی را خلق کند یا حتی آن را به طرف دشمنان بفرستد ، دشمن را بگیرد و سپس خودش را به طرف او بکشد تا ضربات خود را وارد کند. استیل مبارزه و تیپ نرو از هر لحاظ شباهت بسیار زیادی به چیزی که از دانته در DMC3 دیده شد دارد.

نکته ی جالب در مورد ضربات او همانطور که گفته شد این است که میتوان ضربات مختلف را پشت سر هم بکار برد تا کمبوهایی بینظیر و خارق العاده بوجود آید. چه در زمین و چه در هوا ضربات خود را اجرا کنید میبینید که در حال پیاده کردن ضربات ترکیبی شمشیر ، مانورهای مشت اهریمنی و گلوله های پشت سر هم هستید که با این ترکیبات دشمن شما به تکه تکه تبدیل میشود.

کلا گرافیک بازی پیشرفت بسیار خوبی داشته و بنظر میرسد با یکی از بهترین گرافیک های این سری بازی رو به رو باشیم. محیط های بازی بسیار وسیع تر و متنوع تر شده اند و دیگر مانند نسخه های قبلی اغلب در شکم یک موجود و یا در یک کلیسا مبارزه نمیکنیم. اینبار محیط هایی چون کوهستان، بندر و شهر های بزرگ انتظار ما را میکشند. صدا گذاری بازی هم که همچنان عالیست و این بار با اهنگ های تند تری رو به رو هستیم به علاوه دختری که همراه نرو است و به او کمک میکند، آواز هم میخواند![align=center]

Zaraki-Kenpachi
02-13-2008, 10:57 PM
معرفی پرفروش ترین بازی سال 2007

براساس آمارهای اعلام شده، بازی Call of Duty 4 پرفروش ترین بازی سال 2007 بوده است.

به گزارش بی بی سی بیش از هفت میلیون نسخه از این بازی جنگی، در طول سال گذشته میلادی فروخته شده است.

این آمار بر اساس گزارش سه موسسه "گروه ان پی دی" NPD Group، "چارت ترک" Chart Track و گروه جی اف کی GFK Group تهیه شده است.

این بازی به همراه سومین قسمت از بازی "هِیلو" Halo از مهمترین بازی هایی بود که در سال گذشته برای دستگاه اکس باکس 360 به بازار آمد.

به گفته شرکت مایکروسافت، تنها 24 ساعت بعد از عرضه بازی Halo، این بازی بیش از 84 میلیون پوند (170 میلیون دلار) فروش رفت.

با این میزان فروش، این بازی رکورد میزان فروش یک محصول سرگرم کننده در یک روز را که پیش از آن در اختیار فیلم مرد عنکبوتی 3 بود از آن خود کرد.

ده امتیاز کامل
اما مایکروسافت اعلام کرده که به تازگی بازی Call of Duty 4 جای بازی "هِیلو" را به عنوان محبوب ترین بازی اکس باکس در اینترنت در اختیار گرفته است.

با وجود اینکه Call of Duty 4 تنها شش هفته بعد از بازی "هیلو" به بازار عرضه شد، توانست فروش بیشتری داشته باشد.

ویل کاسوی Will Kassoy از شرکت اکتیویژن Activision که این بازی را منتشر کرده از اینکه Call of Duty توانسته به این مقام دست پیدا کند اظهار خوشحالی کرده و گفته موفقیت در سال 2007 بسیار با ارزش تر است چرا که در این سال بازی های بسیار خوبی به بازار آمد.

بازی Call of Duty 4 توسط شرکت "اینفینیتی وارد" Infinity Ward برنامه نویسی شده و علاوه بر اکس باکس می توان آنرا روی "پلی استیشن 3" Play Station 3، و کامپیوترهای خانگی هم بازی کرد.

داستان این بازی درباره عملیات نیروهای ویژه آمریکایی و بریتانیایی در روسیه و خاور میانه است. این بازی توانسته جایزه بهترین بازی مهیج و بهترین بازی جنگی را از دو جشنواره "ای تری" E3 و " اسپایک تی وی" Spike TV به دست آورد.

با این حال مجله بازی های کامپیوتری "اج" Edg با اختلاف کمی این بازی را لایق ده امتیاز کامل ندانسته است. در حالیکه این مجله ده امتیاز کامل را به بازی های "اورنج باکس" Orange Box و "سوپر ماریو گالکسی" Super Mario Galaxy داده است.

sinafattah
07-01-2008, 02:10 PM
تاپیک تغییرات سایت منحرف نشه بهتریه اینجا بحث کنیم

DonFidelio
07-03-2008, 09:31 AM
call of duty 4 که یجورایی خیلی خوب بود...فقط مشکلش این بود که هر جا که گیر میکردی باید با یه حرکت خاص که مد نظرشون بود رد میکردی خیلی آزادی عمل نداشت...البته من فقط کمی بازی کردم :9:

Zaraki-Kenpachi
07-03-2008, 09:57 AM
من هم خیلی بازیش نکردم. البته چون جزو بازیای دوست داشتنیمه حتما بازیش میکنم ولی خوب فعلا وقتش نیست. میدونم اعتیاد آوره واسه همین نمیشینم پاش. :4:

Leonel.AndresMessi
07-15-2008, 05:42 AM
من بازی call of duty 4 تموم کردم
آخرش همه ی هموطنات میمیرن تو با کلت دشمن اصلیتو میکشی و روسیه ایا میان نجاتت میدن
ولی بقیه ی یارات میمیرن

abdi_fcbarca
07-25-2008, 03:14 PM
به نظر من crysis یکی از بهترین بازیای pc هست.یه بازیه توپ هم داره میاد که اسمش هستfarcry2.تا حالا کسی assissans creed رو بازی کرده؟

Zaraki-Kenpachi
07-25-2008, 06:54 PM
assassins creed رو بازی کردم. 4 بار هم تمومش کردم. بازی توپی بود.:8: تنها عیبش که حوصله ادمو سر میبرد این بود که هی باید از بالای اون برجا بالا میرفتی. خیلی قسمت کسل کننده ای بود. :106:

abdi_fcbarca
07-26-2008, 06:17 PM
اینجا کسی از کنسول استفاده میکنه یا همه pc بازن؟

Zaraki-Kenpachi
07-26-2008, 06:48 PM
بنده با 360 حال میکنم. البته زیاد وقت ندارم بازی کنم ولی وقت آزاد گیرم بیاد حتما یه مقداریشو میشینم پای بازی کامپیوتری. :4:

Meisam17
07-26-2008, 08:08 PM
من کلا pc بازم همیشه هم پاش مشغول بازی میشم :74:البته اگه کارهای دانشگاه نباشه:261:

miladBRS
08-11-2008, 11:46 AM
سلام چطوریند؟
به نظر من بازی
اکشن هیتمن 1 خنده دار همسایه ازاری 1-2-3 استراتاژیک عصر خدایان 1 و جنگ های صلیبی1
حالا هم 20 30 تا بازی دارم که با هیچ کدم حال نمیکنم.

siavosh
08-15-2008, 11:37 PM
به نظر رو دست Need For Speed بازی نمیاد. هییچ وقت آدم از بازی کردن سیر نمیشه :8:

Zaraki-Kenpachi
08-15-2008, 11:43 PM
من خودم شخصا خوره need for speed دارم ولی خوب انقدر بازی قشنگ تر و باحالتر بازی کردم که به نظرم need for speed جزو 10 تای اول هم نباشه.

sinafattah
09-04-2008, 06:05 AM
اقا من یه سوال دارم؟؟
کلایورت الان کجاست ؟؟؟
تو فیفا 08 هر چی دنبالش گشتم نیود که نبود

Meisam17
09-04-2008, 10:41 PM
چرا تو 08 دنبالش میگردی تو pes2008 دنبالش بگرد پیدا میکنی:90:چطوری 08 بازی میکنی واقعا ستمه رو قسمت ورد کلاسش که انگار بازیکنای تیم کامپیوتر رو از فضا آوردن حتا اگه یه تم دسته دومی باشه:2:

sinafattah
09-05-2008, 12:08 AM
pes2008 زیاد خوشم نمیاد خیلی دوست داشتم تو 08 پیداش کنم خیلی وقته دارم میگردم اما دیگه نا امید شدم ریوالدو رو خریدم اما پاتریکو نه
در ضمن من تو 08 3 تا گیم نتو بچه هاشونو شاخشونو شکوندم فقط امیر مونده انشاالله یه روزم نوبت امیر :232:

Zaraki-Kenpachi
09-05-2008, 10:00 AM
من دیدم تاپیک نقل و انتقالات داره به فنا میره این چنتا پست رو منتقل کردم.
منم قبلا pes بازی میکردم ولی اخیرا بدجوری از فیفا خوشم اومده. مقایسه میکنم میبینم خیلی بیشتر میچسبه به آدم. :4:

Meisam17
09-05-2008, 01:56 PM
عجب پست هم منتقل میکنید:236:دمت گرم:74:بابا این 08 رو کدوم لولش بازی میکنید که این همه به شما حال میده منم 08 بازی میکنم ولی اعصابم خراب میشه از دست دروازه بان هاش:2:

Zaraki-Kenpachi
09-05-2008, 02:01 PM
من کلا با pc بازی نمیکنم با کنسول بازی میکنم 08 رو. دروازبانا تو pes که خیلی ضایع ترن. مخصوصا این والدس بز! :4:
مثل روح میمونه توپ از هر سوراخی میاد میره تو گلش. :4:

sinafattah
09-05-2008, 02:09 PM
امیر بیا یه روز با هم بازی کنیم :9:
میخوام ببینم امادگیت چه قدر حیف که رونی رو با قدرت 91 از دست دادیم الان هیچ جوره نمیتونم جاشو پر کنم
استاد ضربه ازاد زدن باهاشم :261:
اذر خانوم شما تخصصی در این زمینه ها ندارید ؟

miladBRS
09-05-2008, 02:16 PM
اما من کلا با فوتبال کامبیوتر حال نمیکنم فوتبال فقط فوتبال pley steishen2

Zaraki-Kenpachi
09-05-2008, 02:27 PM
من اصلا نمیتونم با کیبورد بازی کنم. با 360 بازی میکنم 08 رو. عمرا حتی بتونم با یکی مستقیم راه برم چه برسه بازی کنم. اون یکی امیر تو بازی با کیبورد خبرس. :4:

Meisam17
09-05-2008, 06:29 PM
کلا بازی با کیبورد حال میده دسته که تو دستته انگار یه چیز کوچیک تو دستته که عذاب آوره کلا تو pes2008 میتونی حس شوت واقعی رو لمس کنی من خودم الان چند وقتیه 08 بازی میکنم البته نه اینکه قبلا بازی نمیکردم ولی بعضی وواقع یه حسی باعث میشه که مانیتور رو گاز بگیرم:4::4::4:

Zaraki-Kenpachi
09-05-2008, 07:50 PM
اتفاقا بر عکس دستگیره 360 که تو دستت میگیری حس میکنی یه چیز بزرگ تو دستته. :4:

sinafattah
09-06-2008, 01:41 AM
امیر منظورت از او یکی امیر سامو بود؟؟؟؟
من 08 حریف می طلبم هر کی امادگیشو داره بیاد

paTrIOt
09-06-2008, 11:27 AM
بورو بچه برو من 4 سال پیش 08 بازی میکردم .:4:

ولی جدا فوتبال فقط با کنسول حال میده .

بیکارید میشینید 08 بازی میکنید . گیم پلیش خیلی داغونه . کلا پلی استیش خیلی بیشتر حال میده فوتبالش.

در مورد پلی استیشن هم که تا 200 متریم کسی نمیومد.من بچه گیام خونه دومم به جای مدرسه کلوپ بود در اکثر مواقع هم جای خونه اولمو میگرفت.الان هم دارم دوران نقاهت رو پشت سر میزارم . ولی بازم حریف می طلبم

Barca_Hristo
09-06-2008, 12:31 PM
می بینم که جمع معتادین جمعه :4: بهرام هم داره خودشو نشون می ده کم کم :71:

نه سینا. من گیم باز نیستم. اون اوائل که کامپیوتر عمومی شده بود و همه عین مرض گیم نصب می کردن،من هیچ علاقه ای نشون ندادم :4: حالا که دیگه بماند :4:

Meisam17
09-06-2008, 12:58 PM
حیف که دستم به هیچکدومتون نمیرسه وگرنه همچین 08 بهتون نشون میدادم که نگو تا چند ماه کابوس منو ببینین:4:

Zaraki-Kenpachi
09-06-2008, 02:41 PM
بهرام شما احیانا الان تو سال 2012 میلادی نیستین؟ 4 سال پیش چجوری 08 بازی میکردی؟ :4:
به نظر من که گیم پلی فیفا از pes بهتره. تو pes انگار بازیکنا رباتن. جون میکنن تا تکون بخورن. دروازباناشون هم فوق مضخرف طراحی شدن. این فیفا هم واسه ps3 اومده هم واسه xbox360.

paTrIOt
09-06-2008, 02:56 PM
دقت نکردی دیگه .برای همین بود که از اینا :4: گذاشتم .(دقت کنید)

اتفاقا دقیقا برعکس بازیکنای فیفا جون میکنن تا تکون بخورن . 2 3 ثانیه دیر تر به خواسته تو عمل میکنه .

بنده به عنوان یه پیشکسوت.:4: pro رو بیشتر قبول دارم .

Zaraki-Kenpachi
09-06-2008, 03:01 PM
نمیدونم والا. شما pc بازا احتمالا فیفا رو مشکل دار بازی کردید. من ابدا با همچین مشکلاتی مواجه نشدم. اتفاقا انقدر نرم و رون بازی میکنم که میرم فضا. :4:

paTrIOt
09-06-2008, 03:31 PM
معلومه شما وقتی با 360 بازی میکنی میری فضا . ما که به دلیل مشکلات مالی شدید:4: از یک کامپیوتر نفتی و یک کیبورد دست ساز و مانیتور 7 رنگ استفاده میکنیم به جای فضا میریم زیر زمین .:4:

sinafattah
09-07-2008, 02:18 AM
بهرام بازی میکنی؟

paTrIOt
09-07-2008, 07:27 PM
ای بابا سینا نخوندونمون .

چی ؟08

sinafattah
09-07-2008, 10:59 PM
هر چه قدر دوست داری بخند
اره 08

paTrIOt
09-08-2008, 09:14 AM
من که 08 باز نیستم .من pes باز بودم . البته اگه میگفتی pes هم باز بازی نمیکردم :4:.وسط ماه رمضونی کجا بریم بازی کنیم .

Siafu
10-01-2008, 03:12 AM
سلام به گیمرای عزیز بارسایی

http://www.tikirobot.net/wp/wp-content/uploads/2007/02/gamerKitty.jpg

شاید در اینده نزدیک لیگ بازی های کامپیوتری رو بر گذار کردیم

فقط اونایی که پایند که مسابقه بدند نظرشون رو بدن

البته اونایی که x360 یا PS3 دارند اینجا خودشون و کنسولشون رو معرفی کنند.

Siafu
10-01-2008, 03:21 AM
حدود یکسال و خورده ای هست که x360 گرفتم ازشم راضیم
مشخصاتشم :
پرمییوم / سامسونگ هست .

بهترین بازی که تا به حال با هاش بازی کردم یازی هواپیماش هست و با gta iv که اخر بازیه

دوستان هر سئوالی راجب X360 داشتن بپرسند تا جایی که بتونم کمکشون میکنم

sinafattah
10-01-2008, 03:27 AM
حسین جون همچین تاپیکی داشتیم اما خوب اینم خوبه ازت یه سوال دارم خواستم ببینم فرق گرافیک بازیه فیفا مثلا 08 پلی استیشن 2 با xbox 260 چه قدر فرق داره ؟

Siafu
10-01-2008, 04:25 AM
نیدونستم همچین تاپیکی هست این دفعه خوب میسرچم تا تکراری نباشه :287:

خوب یه مثال میزنم فرق گرافیک x260 تی که گفتی با یه ps2 مثل فوتبال اسپانیا با ایران میمونه

فقط این رو بگم که مثل بنز تصویر رو پردازش میکنه این x260 منظورم X360 هستش , خیلی کارای دیگه میکنه مثل pc هارد داره به اینترنت وصل میشه و میتونی فیلم و بازی دانلود کنی کلا با هاش زندگی کنی

Meisam17
10-01-2008, 11:29 AM
فعلا كه تا جائي كه من اطلاع دارم wii بيشتر از همه ميفروشه چرا؟؟؟:7::7:البته من خودم pc بازم بگم بعد نياي سوال 360 و ps3از من بكني:4:

KamyarX
10-01-2008, 01:21 PM
حدود یکسال و خورده ای هست که x360 گرفتم ازشم راضیم
مشخصاتشم :
پرمییوم / سامسونگ هست .

بهترین بازی که تا به حال با هاش بازی کردم یازی هواپیماش هست و با gta iv که اخر بازیه

دوستان هر سئوالی راجب x360 داشتن بپرسند تا جایی که بتونم کمکشون میکنم

قيمتش چنده الان؟:185:

Zaraki-Kenpachi
10-01-2008, 01:33 PM
500 تا 450 تومن باید شده باشه الان.
قیمتش تو بازار فرق میکنه یه کمی.
البته مدلاشم فرق میکنه. من با یه دستگیره اضافی و 15 تا بازی ( البته همش کپی بود ) حدود 600 تومن واسم آب خورد. :39:

KamyarX
10-01-2008, 01:40 PM
حالا اين بهتره يا ps3
پي اس تري 650 چوبه

sinafattah
10-01-2008, 02:56 PM
فرق گرافیکی ندارن اصلا به نظر من Xbox بهتره

KamyarX
10-01-2008, 04:52 PM
حالا هر كدومتون تو هر چي شاخين بياين وسط:4:

Siafu
10-01-2008, 05:33 PM
فعلا كه تا جائي كه من اطلاع دارم wii بيشتر از همه ميفروشه چرا؟؟؟:7:

تا چند مدت دیگه کسی سراغ Wii نمیره چون X360 داره کنترلر های جدیدی مثل Wii میاره که میگن خیلی دقیقتر از اون هست و کارای زیادی باهاش میشه انجام داد.

Meisam17
10-01-2008, 09:47 PM
فعلا كه كلي آدم رفتن دنبالش و خريدنش:22:

Siafu
10-02-2008, 01:31 AM
کنترلر های جدید رو یا Wii رو ؟؟؟؟

sinafattah
10-02-2008, 11:35 AM
اینم فیفا 08

پيش نمايش بازي Fifa 09

ما شانس انرا پيدا كرديم كه كه در چند هفته گذشته از اين سري بازي پرطرفدار فيفا اطلاعاتي به دست اوريم همچنين اطلاعاتي از بازي و همجنين ويژگي هاي ان پنهان سازي مي شد تا زماني كه E3 اطلاعات و گيم پلي هايي از اين بازي را معرفي كرد و به اطلاع خبرنگاران و عموم رساند . بيشتر گيم پلي هاي اين نسخه از بازي فيفا نشعت گرقته از اخرين سري بازي يوفا 08 مي باشد . بازي فوتبال EA كه البته به نظر مي رسد تا اواخر سال جاري ميلادي عرضه شود توانسته است راه خود را براي توليد اين بازي هموار تر كند . اما تفاوت هاي اين نسخه با ساير نسخ سري بازي هاي ديگر زياد و البته مهم تر مي باشد كه شامل پياده سازي نوع اب و هوا و چگونگي ان در بازي و تطبيق بازي كنان و تيم ها در بازي و بالا بودن واكنش هاي بازي در قسمت هاي پر ازدحام و جشن هاي و اينترو هاي جذاب و زيبا و ... اما مهمترين اينتغييرات شايد مربوط به مستعد كردن بازي باشد و هوش مصتوعي بالاي اين نسخه براي مثال اگر هوا باراني باشد و شما توپي را پاس بدهيد حتما اين اب بر روي كيفيت پاس شما اثر خواهد گذاشت و در اين زمان ها دادن پاس هاي بلند بسيار سخت تر از حالت عادي خواهد شد . اما اين حالت فقط منحصر به توپ و زمين نيست بلكه بازيكن نيز تحت تاثير قرار خواهد گرفت . براي مثال بازيكنان در اب و هواي باراني قادر به حركات فرز و سريع مانند سر توپ زدن دريب و ... نخواهند بود

اگرچه بيشتر اين تغيير و تحولات از بازي يوفا نشعت گرفته است و به عبارت ديگر اين نسخه خصوصيات يوفا 08 البته بسيار كاملتر و زيبا تر را دارد . از اقدامات قابل قبول و تحسين بر انگيزي كه در اين نسخه انجام شده است تطبيق تمامي بازي كنان و تيم ها با خصوصيات انها در واقعيت مي باشد با توجه به اين نكته كه اين كار سعي شده به خوبي بر روي تمامي تيم ها انجام شود . كه البته اين كار در نسخه هاي قبل بر روي بازيكنان و تيم هاي بزرگ انجام مي شد و تيم ها و بازيكنان نه چندان مشهور هيچ يك از ويژگي هاي خود را نداشتند . براي مثال در نسخه هاي قبل زمان زدن ضربه ازاد همان طور كه مي دانيد هر بازيكن يك استيل مخصوص به خود را دارد فقط بر روي بازيكنان مشهور انجام شده بود يا خوشحالي هاي بعد از به ثمر رساندن گل . اما اين تطابق و واقع گرايي تنها به استيل ها و ... بازيكنان و تيم ها محدود نمي شود بلكه اگر شما با يك تيم ضعيف در مقابل يك تيم قوي بازي كنيد تيم ضعيف مانند واقعيت در لاك دفاعي فرو خواهد رفت و 9 يا 10 بازيكن در نيمه زمين خودي براي دفاع باقي خواهند ماند . در اين نسخه باشگاه هاي پر اوازه و مشهور جهان مانند اينتر ميلان به مراتب كار سخت تري در مقابل رقباي ضعيف تر از خود دارند و اين خصيصه باعث مي شود گيمر از ديگر تيم هاي موجود در بازي نيز استفاده كند و فقط تيم هاي مطرح و پر اوازه را انتخاب نكند . كه ea در اين زمينه بسيار اميدوار است كه گيمر ها از ديگر تيم هاي طراحي شده در اين نسخه نيز استفاده كنند .
از كارهاي جالبي كه ea گيم انجام داده است اين است كه در طراحي جزئيات نيز دقت زيادي كرده است و سعي كرده است حتي فيزيك بازيكنان را به خوبي طراحي كند براي مثال زماني كه يك بازيكن قوي هيكل به يك بازيكن ضعيف اندام تنه اي مي زند بديهي است كه بازيكن ضعيف اندام مغلوب مي شود و دقيقا همين نكته در اين نسخه رعايت شده است و اين جمله بدين معنا نيست كه فيزيك بازيكنان فقط در نبردهاي تن به تن واقعي تعبيه شده است بلكه فيزيك بازيمنان در همه موارد با حصوصيات بازيكنان در واقيت طراحي و ساخته شده است . در اين ميان نيز وزن و قد بازيكنان نيز به خوبي مورد توجه قرار گرفته است . براي مثال توپي كه بر روي هواست بازيكن قد بلند سعي در زدن سر مي كند و لي بازي كن كوتاه قامت تر تلاش زيادي در زميه توپ ربايي انجام مي دهد ويا سرعت بازيكنان سنگين كم . سرعت بازيكنان لاغر زيادتر است . كه همين ويژگي جديد بازي باعث مي شود كه بازي كنان دفاع به جاي تكل زدن بر روي پاي حريف با زدن تنه سعي در كنترل بازي كن مي كنند .

اما نكل زدن ها در بازي : بر روي اين قسنت كار هاي زياد تري انجام شده است و شما مي توانيد تكل خود را با كنترل بر روي توپ انجام بدهيد . نكته جديدي كه در اين بازي به وجود امده است تاكتيك هاي تيمي مي باشد . بديهي است كه هر تيم با تاكتيك هاي منحصر به فرد خود كار مي كند و سيستم خود را دارد . شما در اين نسخه مي توانيد از 40 تاكتيك دفاعي 140 تاكتيك هجومي و 11 تاكتيك متغير و سر خورنده استفاده كنيد . با اين ويژگي تيمي كه شما در ان بازي مي كنيد از سر درگمي رها مي شود براي مثال توپي كه در دفاع نصيب شما مي شود با تاكتيك اتخاذ كرده خود به جلو برده مي شود . شما حتي مي توانيد اين نقطه و مكان را خودتان تعيين كنيد .

اما در اين نسخه حالت محبوب و پرطرفدار BE A pro ( يك حرفه اي بودن ) مانند همان چيزي كه در فيفا 08 ديده بوديم انجام شده است . شما در اين حالت در نقش يك بازيكن هستيد كه مي توانيد براي خود خصوصياتي اتخاب كنيد و سير متعالي يا نزولي خود را در اين حالت طي كنيد . ea گيم در اين نسخه بيشترين توجهي كه بر روي اين بازي كرده است نزديك كردن هر چه بيشتر اين بازي به واقعيت مي باشد .

ويژگي هاي بازي :

*500 سكانس انيميشيني جديد

*سيستم دفاعي جديد

*توانايي انجام دادن حركات حرفه اي در اين نسخه

*بالا رفتن هوش مصنوعي بازي و بازيكنان با هوش

*حالت جديد be a pro : كه در ان شما در نقس يك بازيكن مي باشيد كه براي رسيدن به هدف هاي متعالي خود تلاش ميكنيد

*دوربين جديد بازي كه به نام be a pro مي باشد

*حالت هاي زياد بازي

*گرداوري و جمغ اوري اطلاعات كامل از تيم هت و بازيكنان بازي

*توجه به ريز نكته ها

*طراحي بازيكنان با در نظر گرفتن ويژگي هاي منحصر به فرد ان ها

*بالا بودن تاثير پذيري بازي براي مثال از وضعيت اب و هوا

*توجه به واقع گرايي در اين نسخه

*پيشرفت زياد كنترل هاي بازي

امیر عجب بازی ایه اخه تو فیفا دوس داری عین خودم :9:

Meisam17
10-02-2008, 02:14 PM
کنترلر های جدید رو یا Wii رو ؟؟؟؟

نه wii رو ميگم :22:فعلا آمار فروشش خيلي بالاتر از 2تا كنسول ديگس:22:

بعد خب وقتي مايكروسافت كنترلرهاي كنسولش رو دست كاري ميكنه مگه شركت نينتندو خوابه خب اونا خودشون مبدع اين فناوري بودن پس اونا هم دست كاري ميكنن:207::236:

ولي بعد اين همه سال كه نينتندو كنسول جديد بيرون نداد مثل اينكه چيز باحالي بيرون دادن كه اين همه طرفدار پيدا كرده:74:

paTrIOt
10-02-2008, 07:22 PM
امیر مگه تو نگفتی 09 اواخر اذر میاد .

من امروز یه جا دیدم گفته بودن . واسه pc و 360 اومده. رسمی نیست(فقط در حد حرف) .ولی .....

برو یه امار بگیر ببین اومده یا نه

Siafu
10-02-2008, 07:48 PM
بعد خب وقتي مايكروسافت كنترلرهاي كنسولش رو دست كاري ميكنه مگه شركت نينتندو خوابه خب اونا خودشون مبدع اين فناوري بودن پس اونا هم دست كاري ميكنن

مسئله این نیست که
وقتی این کنترلر ها بیان برون برای ماهایی که X360 داریم دنیایی هستش که میخوان رو دست Wii بزنند تازه گرافیک x360 خیلی بهتر از Wii هست حالا فکر کن کنترلر های جدیدش هم بیان

امیر مگه تو نگفتی 09 اواخر اذر میاد .

من امروز یه جا دیدم گفته بودن . واسه pc و 360 اومده. رسمی نیست(فقط در حد حرف) .ولی .....

نسخه Demo همون ازمایشیش اومده میتونید واسه X360 تهیه کنید البته PC اون رو نمیدونم

واستید تا کونامی فوتبال جدیدش رو بده فیفا ارزشش رو نداره :261:

Meisam17
10-02-2008, 08:44 PM
كلا pes2009 از همه لحاظ به فيفا برتري داره:74:

Gerard Pique
10-05-2008, 02:50 AM
کسی آپشن فایل این pes09 رو جای ندیده لینک بده به ما DW کنیم؟

Gerard Pique
10-05-2008, 02:52 AM
اینم توضیحاتش و حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرا :

سازنده: Konami Computer Entertainment Tokyo
ناشر: Konami
پلتفرم: PlayStation 3, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PSP, Wii و Mobile
تاریخ انتشار: 17 اکتبر(26 مهر) برای Xbox 360 , PC و PS3
30 اکتبر(9 آبان) برای PS2
3 نوامبر(13 آبان) برای PSP
بهار 2009 برای Wii(تمامی تاریخ ها مربوط به تاریخ انتشار بازی در انگلستان است)
ژانر: Soccer Simulator
مود: Single player, multiplayer, online multiplayer
درجه: +ESRB:Rating Pending , PEGI:3
سیستم مورد نیاز:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
CPU: Intel Pentium 4 1.4 GHz*
RAM: 1 GB RAM*
HARD DRIVE: 6 GB hard disk space*
VIDEO: GeForce FX or Radeon 9700th Pixel / Vertex Shader 2.0 and 128 MB VRAM*
Resolution: 800 x 600 display resolution*

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
CPU: Intel Pentium 4 3.0 GHz*
RAM: 2 GB RAM*
HARD DRIVE: 8 GB hard disk*
VIDEO: GeForce 6800 GT / GS, Radeon X1600 or higher. Pixel / Vertex Shader 3.0 and 256 MB VRAM*
Resolution: 1,280 x 720 display resolution*

لیسانس UEFA Champions League

یکی از تغیرات مهم اعمال شده در جدیدترین شماره ی سری PES،گرفتن لیسانس تورنومنت معتبر لیگ قهرمانان اروپا توسط مقامات کونامی است.کونامی قراردادی 4 ساله با UEFA امضا کرده است و به این ترتیب حق استفاده از تبلیغات و ویژگی های خاص این تورنومنت را به دست آورده است.Kunio Neo رئیس Konami Digital Entertainment GmbH در حاشیه ی این اعلان مهم گفت:"UCL جواهری در عرصه ی مسابقات باشگاهیست و این قرارداد،تأیید کننده ی تلاش کونامی برای هرچه طبیعی تر شدن PES است.این یکی از نوآوری هاییست که ما برای بازی جدید خود در نظر گرفته ایم."

Siafu
10-05-2008, 03:03 AM
دلم نیومد فقط با یه دکمه تشکر از بابت این اطلاعات تشکر کنم

ولی دمت گرم نگوفتی واسه x360 کی میاد ?؟

Gerard Pique
10-05-2008, 03:16 AM
تاریخ انتشار: 17 اکتبر(26 مهر) برای Xbox 360 , PC و PS3
البته این تاریخ واسه انگلستانه، اما ایران کی بیاد، نمی دونم شرمنده
یه لینک هم هست می خوای ببین فکر کنم این فایله واسه pc باشه
»LINK (http://www.hitakin.com/file-58.html)

sinafattah
10-05-2008, 03:56 AM
من فکر میکردم دیگه واسه ps2 بازی تولید نشه
امید وار شدم

Gerard Pique
10-05-2008, 04:05 AM
نه باباحالا حالا ها تولید می شه!
بچه ها اگه کسی تونست لینک دانلودشو واسه psp پیدا کنه ممنون می شم:11:

sinafattah
10-06-2008, 01:45 AM
پویان من چیزایی که به فیفا 09 کامپیوتر اضافه شده یا پلی استیشنو گفتم توام لطف کن بگو تو پی اس 2009 چه چیزایی جدیدی اومده ؟؟؟
در ضمن پی اس 2009 برای پلی استیشن همین اسمو داره مگه وینینگ اولن نیس؟

Zaraki-Kenpachi
10-06-2008, 01:59 AM
نسخه اصلی 09 همون آذر ماه هم دست ما برسه جای بسی خوشحالیه. گویا نسخه اصلی و اورجینالش تو آبان ماه عرضه میشه و البته تا بخواد کپی بشه و به دست ما برسه همون آذر میشه. البته اگه مثل خیلی از بازیای دیگه تاریخ عرضه اینم به عقب نیفته. :3:
کافیه فقط یه دفعه با یه کنسول گردن کلفت مثل 360 یا ps3 فیفا رو بازی کنید و بعد pes رو بازی کنید تا تفاوت رو حس کنید.
من خودم قبلا هیچ وقت جز پرو چیزی بازی نمیکردم ولی الان یه سالی میشه که فیفا رو به همه فوتبالای موجود ترجیح میدم. :3:

Siafu
10-06-2008, 03:12 AM
فیفا گیم پلیش زمین تا اسمون با pes فرق میکنه اخرین سری که فیفا رو گرفتم ارنج کردن تیم قبل از بازی نسبت به pes خیلی ضعیف بود خوشم نیومد

نسخه اصلی FIFA Soccer 09 از 14 اکتبر عرضه میشه برای هر سه کنسول یعنی 8 روزه دیگه که روز 11 میتونی تو ایران تهیش کنی بلکم زودتر

یه نکته جالب درباره باکس ارت سری بازی های فوتبالی fifa که از نسخه 2006 تا 2009 در تمام این بازی ها از تصویر رونالدینهو هم استفاده شده که علاقه طراحان این بازی هم بیشتر طرف رونی همیشه خندان هست:

http://image.com.com/gamespot/images/2003/all/boxshots2/929361_69095.jpg http://image.com.com/gamespot/images/2003/all/boxshots2/933693_76753.jpg http://image.com.com/gamespot/images/2003/all/boxshots2/938657_85626.jpg http://image.com.com/gamespot/images/2003/all/boxshots2/947073_103610.jpg

راستی Boxart بازی PES 2009 از عکس مسی هم استفاده شده

http://image.com.com/gamespot/images/2003/all/boxshots2/949452_106228.jpg

اوناییم که فیفا باز بارسایی هستند بخاطر باکس شاتش هم شده حتما PES 2009 رو میخرند
این بازی هم 11 نوامبر عرضه میشه.

بلاخره بعد از مدتها انتظار بازی Silent Hill هم اومد
البته هشت روز پیش اومده تازه قاچاقش تو ایران اومده

http://image.com.com/gamespot/images/bigboxshots/0/942060_93117_front.jpg

امتیازش سایتها به این بازی :
به نسخه X360 7.6
به نسخه PS3 7.9
به نسخه PC 9.5
از 10 دادن

این بازی هم جدیده Armored Core: For Answer امتیازش هم 7.0 از 10 هست :

http://image1.play-asia.com/170/7q/pa.139174.1.jpg

Gerard Pique
10-06-2008, 02:41 PM
پویان من چیزایی که به فیفا 09 کامپیوتر اضافه شده یا پلی استیشنو گفتم توام لطف کن بگو تو پی اس 2009 چه چیزایی جدیدی اومده ؟؟؟
در ضمن پی اس 2009 برای پلی استیشن همین اسمو داره مگه وینینگ اولن نیس؟
pes esme kamelesh pro evuloution soccer
wining eleven هم یه چیزی تو این مایه هاست
باشه اطلاعات کاملترش رو می ذارم

Siafu
10-07-2008, 04:22 PM
واوووووووووو

این Silent Hill اخره بازی خف هست
صدا گذاری بی نظیر
نورپردازی در سطح بسیار بالا که دقیقا خودتو تو محیط حس میکنی
گیم پلی نسبتا روون نسبت به نسخه های قبلیش
داستانی جذاب که مثل سری های پیش کسل کننده نیست

واقعا جرعت میخواد شب اون رو بازی کنی مگر اینکه خیلی دیگه بی خیال باشی ولی خدا نکنه جو گیر بشی ...

Zaraki-Kenpachi
10-07-2008, 04:30 PM
فیفا گیم پلیش زمین تا اسمون با pes فرق میکنه اخرین سری که فیفا رو گرفتم ارنج کردن تیم قبل از بازی نسبت به pes خیلی ضعیف بود خوشم نیومد

شما مگه 360 نداری؟ فیفا رو با 360 تست کن بعد ببین pro بهتره یا فیفا. انقدر تو ارنج تیم دستت بازه که نصفه نیمه بیخیال میشی میری واسه بازی. :4:
من نسخه کامپیوتری فیفا رو الان نصب دارم و البته موافقم خیلی ابتداییه! دلیلشم نمیدونم چرا این همه نسبت به نسخه PS3 یا XBOX360 ضعف داره؟!!!

Siafu
10-07-2008, 06:56 PM
باشه امتحانش میکنم

ولی بازم میگم اونایی که عشق pes اند نمیتونند با فیفا کنار بیان
مثل اینکه سیگاری ها بخوان پیپ بکشند ...

چه مثالی زدم خودم حال کردم

Gerard Pique
10-08-2008, 10:56 PM
واقعا pes یه چیز طبیعیه اما فیفا خیلی تخیلیه

Meisam17
10-08-2008, 11:18 PM
احسن:4:فوق العاده سخن از زبان ما ميگوئي برادر:4:
تو فيفا كامپيوتر شديدا كنترلش روي بازي رو اعمال ميكنه:2:

sinafattah
10-08-2008, 11:28 PM
pes سال هاست هیج تغییری تو بازیش ایجاد نکرده soocer 5 socce6 soocer 2008 همه به یه شکل بوده اما فیفا همش تغییر کرده

Meisam17
10-08-2008, 11:52 PM
سينا يه سوال تو اصلا pes2008بازي كردي ببيني چه تفاوتي كرده؟:7:گيم پليش با2006 زمين تا آسمون فرق كرده.يه بار ديگه مقايسه كن جواب ميده:22:

sinafattah
10-09-2008, 12:47 AM
به نظر من فرقی نداره من فیفا رو بیشتر میپسندم تازه فک کنم تو 09 سپاهان هم باشه :4:
یه لحظره محمود کریمی رو فرض کن تو 09 ؟:4:
میفتم رو زمین از خنده :24:

sinafattah
10-09-2008, 01:11 AM
میثم این pro euollition soceer 2008 برای کامپیتوره برای ps2 وینینگ اولن چند میشه ؟

Meisam17
10-09-2008, 09:06 AM
ميشه 11؟بعد مگه تو با ps2 بازي ميكني من نسخه كامپيوترش رو ميگم كه از همه لحاظ برتري داره به هر بازي فوتبالي كه تا حالا انجام دادي فوق العادس:74:تازه تو 2009 كه ديگه به مسائل جانبي بازي خيلي پرداخته شده كه ديگه بايد اونا رو ديد تا قضاوت درست كرد:92:

sinafattah
10-09-2008, 01:30 PM
فکر نمیکنم فرقی داشته باشه نسخه ی کامپیوترش با ps2 اما من هر دوشونو دوست دارم ولی فیفا رو بیشتر میپسندم
اینکه میبینی دارم راجع به soocer 2009 ازت سوال میکنم میخوام نصب کنم بازی کنم بعد خواستم برم پیش دوستم حداقل یه امادگی داشته باشم
اگه بخوای یه تیم خوب بچینی چه کسایی رو انتخاب میکنی ؟ دروازبان مدافع و .........
راجع به الوز هم یکمی تو این بازی توضیح بده شنیدم باحال ساختنش :9:

Siafu
10-09-2008, 03:10 PM
s 09 مگه اومده ؟

Meisam17
10-09-2008, 09:05 PM
سينا فقط اينو بهت بگم كه دروازه بانت حتما بايد يه آدمي مثل چك اينا باشه بعد مدافعها خر زور و سر زن هافبكها به شدت شوت زن جرارد بالاك لمپارد و . . . اينا توصيه ميشه خط همه لن هر كسي رو ميخواي بزار فقط سرعت داشته باشه ولي ابراهيموويچ عاليه همينطور اتوو و آنري:74::74:اين ديگه كوتاه ترين راهنمائي بود:4:

sinafattah
10-10-2008, 03:30 AM
09 اومده اره من امروز تو پایتخت دیدم

Zaraki-Kenpachi
10-10-2008, 09:02 AM
آره من دیروز فیفا 09 رو گرفتم. نسبت به اون ورژن مسخره 08 خیلی بهتر شده. البته هنوز به همون 08 Xbox هم نمیرسه ولی بازم خیلی پیشرفتش چشمگیره!

sinafattah
10-10-2008, 05:01 PM
امیر میشه قدرت بازیکنای بارسا رو به ترتیب بگی مثلا اینجوری:
تو 08 :
انری 90
اتوو 89
مسی :86

Gerard Pique
11-01-2008, 02:15 AM
بازی ساکر 09 هم اومدا:2:
چرا این تاپیک این همه ساکته:2:
من بازیش رو نخریدم واسه پی سی منتظرم واسه پی اس پی ش بیاد:2:
کسی نگرفته بگه چه طوره؟!

Zaraki-Kenpachi
11-01-2008, 02:33 AM
من که همین الان 10 تا بازی آکبند دارم که هنوز بازی نکردم. وقت سر خاروندنم ندارم. یه وقتی باید بری طرف فوتبال که با کمبود بازی و وقت اضافی مواجه باشی. :4:

sinafattah
11-01-2008, 02:36 AM
بازی ساکر 09 هم اومدا:2:
چرا این تاپیک این همه ساکته:2:
من بازیش رو نخریدم واسه پی سی منتظرم واسه پی اس پی ش بیاد:2:
کسی نگرفته بگه چه طوره؟!
من واسه ps2 رو خریدم اما قیافه ها دقیقا مثل pes 6 یعنی مال 3 سال پیشه پیراهن بارسا هم واسه سال پیش مال امسال نیست
نمیدونم مشکلش چیه

Gerard Pique
11-01-2008, 02:45 AM
مطمئنی اصلیش رو خریدی!؟
یعنی به درد نمی خوره پس!

Zaraki-Kenpachi
11-01-2008, 02:55 AM
نسخه اصلیش مربوط به XBOX 360 و PS3 میشه. اون چیزی که واسه PC و پلی 2 و اینا میاد ناقصه. فقط بازیکنارو جابه جا میکنن که البته اونم معلوم نیست کار خود شرکت سازندس یا تقلبیه. ولی برو یکی از این نسخه های اصلی رو واسه 360 یا پلی 3 ببین متوجه میشی چقدر فرق داره. من که خیلی تعریفشو شنیدم. من فیفا 09، XBOX360 رو خریدم رو سیستمم هم یکی مال پی سی نصب کردم. اصلا مال pc حالمو به هم میزنه. شبیه سگا میمونه. :4:

Gerard Pique
11-02-2008, 03:18 AM
امیر یعنی دیگه تا این حد؟!!!!!!!!:4:
پس دیگه اسم ساکر09 رو نیاریم:4:

Zaraki-Kenpachi
11-02-2008, 12:09 PM
ببین الان دیگه بازیا واسه کنسولای جدید عرضه میشن. هم فیفا و هم پرو واسه این کنسولای جدید با نسخه های دیگه واسه کنسولای قدیمی از زمین تا آسمون تفاوت دارن. حتی نسخه pc این بازیا هم به وضوح با نسخه کنسول بازی فرق دارن.

antimadrid
11-09-2008, 07:52 PM
تو pes 09یه قسمت جدید اضافه شده که تمام حوادث و اتفاقات یه لیگ (master ) از نگاه و دید یه بازیکن ارائه میشه این موضوع خیلی جالب بود .شما بازیکن رو میسازی بعد از تعیین سطح وارد یه باشگاه میشی.حتی دوربین بازی هم بازیکن شما رو نمایش میده.

antimadrid
11-09-2008, 07:55 PM
در صورت خوب بازی کردن شما پیشرفت میکنی و از تیمهای مختلف پیشنهاد می گیری.
(فرض کنید بارسا به شما پیشنهاد بده!) به تیم ملی دعوت میشی و اونجا بازی میکنی. تعویض میشی وحتی ممکنه نمیمکت نشین بشی.این قسمت برا اونایی خوبه که دنبال این هستن که تمام واقغیات در بازیشون پیاده شه.

Amir_Samu
11-10-2008, 12:54 PM
متاسفانه این دقیقا ضعف انتقاد بر انگیزه pes بود که فوق العاده هوادارای این بازی که رقیب EA هستنو ناراحت کرد . چون دقیقا از قسمت Be A Pro ی فیقا تقلید کرد که سال قبل این طرحو ثبت کرد . من زیاد حال نکردم . pes برا رقابت با Fifa به همچین تقلیدی نیاز نداشت . اونا همین الان هم از Fifa کلی جلو تر هستند .

Zaraki-Kenpachi
11-10-2008, 06:04 PM
امیر من نسخه های کامپیوتر رو با هم مقایسه نکردم ولی واسه کنسول رو 09 که پرو به شکل قابل توجهی از فیفا ضعیفتره. من خودم همیشه پرو بازی میکردم ولی حداقل رو کنسول که عمرا طرف پرو نمیرم. انقدر از تمام جهات فیفا به پرو برتری داره که من یکی شخصا قانع شدم از سمت پرو به فیفا گرایش پیدا کنم. تو فیفا حتی رو تماشاچیا و چمن ورزشگاه هم کار شده. حتی یه چیزی شبیه تضعیف روحیه هم طراحی شده واسه فیفا. به این صورت که وقتی یه تعداد زیادی گل میخوری یا بازی برده رو میبازی بازیت به شکل قابل توجهی افت میکنه. واقعا این خصوصیت قابل لمسه. یه قسمت خیلی جالب هم داره که تماشاچیا بر اساس شرایط موجود تشویقت میکنن. گل که میخوری ساکت میشن و وقتی گل میزنی به شدت تشویق میشی. زمان بازی که به انتها نزدیک میشه صدای کر کننده سوت تماشاچیا بلند و حتی یه وقتایی جوری اسم تیمتو صدا میزنن که مجبور میشی صدای tv رو کم کنی. این فیفا خیلی خصوصیات منحصر به فرد و عالی داره واقعا.

antimadrid
11-11-2008, 02:12 AM
من چون اصلا یا فیفا حال نمی کنم از تقلیدی بودنش خبر نداشتم.ولی احساس میکنم تضعیف روحیه و تاثیر شرایط بر روند بازی تو پرو هم طراحی شده.به هر حال من پرو رو در بدترین شرایطش به فیفا ترجیح میدم.

Amir_Samu
11-11-2008, 05:08 PM
امیر جان اگه نسخه ی pc رو بازی کنی کاملا نتایج عکس می گیری . به هر حال الانم فروش PES نزدیک به دو برابر Fifa ست . واقعا FIFA تو PC حالتو بهم می زنه . تو PES حتی به خاطر دایو تو محوطه ی جریمه (L1+L2 ) داور بهت کارت می ده . بازیکنات تو هر بازی با یه شرایط خاص وارد زمین می شن و با مرور زمان ریششون بلند می شه ! هوادارا وقتی توپو زیاد نگه می داری غوغا می کنن . حرکت دروازه بان ها فوق العاده طبیعیه . بیش از 8 تاکتیک ذخیره شده توی بازی رو می تونی فقط با یک دکمه اجرا کنی و تغییر بدی .
و تمام خصوصیاتی که گفتی تو Fifa رو این هم داره . چمنش فوق العادست و تو زمین های خیس توپ سخت تر حرکت می کنه و بازیکنا سر می خورن. واقعا هرکی PES 09 PC رو بازی کرده کف کرده .

antimadrid
11-11-2008, 06:22 PM
کاملا تایید میشه ،کلا تاکتیک پذیری تو pes خیلی عالیه.
تو بعضی موارد بازیکنا تشخیص میدن که خودشونو تو فضا های خالی یه جایی غیر از پست خودشون قرار بدن. و جابجا کردن دو تا بازیکن تو زمین خیلی کند انجام میشه و اگه تو با لاین آپ اشتباه وارد زمین بشی مجبوری تا چند دقیقه این اشتباه تحمل کنی.

Zaraki-Kenpachi
11-11-2008, 08:22 PM
امیر جان اگه نسخه ی pc رو بازی کنی کاملا نتایج عکس می گیری . به هر حال الانم فروش PES نزدیک به دو برابر Fifa ست . واقعا FIFA تو PC حالتو بهم می زنه . تو PES حتی به خاطر دایو تو محوطه ی جریمه (L1+L2 ) داور بهت کارت می ده . بازیکنات تو هر بازی با یه شرایط خاص وارد زمین می شن و با مرور زمان ریششون بلند می شه ! هوادارا وقتی توپو زیاد نگه می داری غوغا می کنن . حرکت دروازه بان ها فوق العاده طبیعیه . بیش از 8 تاکتیک ذخیره شده توی بازی رو می تونی فقط با یک دکمه اجرا کنی و تغییر بدی .
و تمام خصوصیاتی که گفتی تو Fifa رو این هم داره . چمنش فوق العادست و تو زمین های خیس توپ سخت تر حرکت می کنه و بازیکنا سر می خورن. واقعا هرکی PES 09 PC رو بازی کرده کف کرده .

نه من نسخه pc رو که بازی نکردم ولی تو کنسول چون هر دوتاشو با هم خریدم انقدر با اطمینان حرف از برتری فیفا میزنم. البته اینو هم از فروشنده شنیدم که نسخه کنسول پرو با نسخه کامپیوترش یکیه ولی مال فیفا فرق میکنه. فیفا رو خودم به چشم دیدم ولی نسخه پرو رو روی کامپیوترم نصب نکردم. در کل من شخصا رو فیفا یا پرو تعصب ندارم. هر کدوم بیشتر بهم فاز بدن میرم اون سمت. :4:

Meisam17
11-11-2008, 09:14 PM
يه فاجعه ديگه اينه كه فيفا رو نميتوني با ديته با كامپيوتر بازي كني چون باز ي رو به سبك ايكس باكس كردن ولي يادشون رفته دكمه هاي فرمانبر رو درست كنن اين وسط با دسته بازي نميشه كرد و فقط كيبورد:2:

sinafattah
11-11-2008, 09:53 PM
امیر اینی که گفتی به مرور زمان ریششون بلند میشه خیلی با حال بود
ولی متاسفانه گرافیک زیادی میخواد و من نمیتونم این بازی رو کامپوترم اجرا کنم
برای ps2 هم که دقیقا مثل soccer 6 میمونه بازیکنا هیچ تغییری نکردن

Amir_Samu
11-12-2008, 02:04 AM
سینا جون کارت گرافیکیتو هر چند وقت یکبار بفروش و یه چی روش بذار به روز کن . اگه زیاد بگذره قیمتش افت شدیدی می کنه . البته سایر قطعات کامپیوتر همینه . من که هر سال case رو می فروشم روش 200 تومن می ذارم یه سیستم بهتر می گیرم . اینطوری 90 درصد بازیها روش اجرا می شه و ورژن CS4 اغلب برنامه های Adobe روش اجرا می شه . Try it Man

Amir_Samu
07-08-2009, 02:42 PM
عکس گریه ی دختره پشت بلندگو تکان دهنده بود ، اگر لینک اون صحنه رو داره کسی بذاره لطفا.

امیر درست می گی ، هارش همین مزیتی رو که می گی داره.

کامی مشکل ps3 رو خودت گفتی :4: ولی راستش من با گرافیکش زیاد حال نکردم ! کامپیوتر اگر بهترین سیستم رو جمع کنی تو گرافیک حرف اول رو می زنه. این بازی splinter cell جدید که اومده گرافیکش خیره کنندست ! رفیقم 1200000 کامپیوتر جمع کرده بود به سختی می کشید ! سیستم داشت جون می داد :4: اما آدم فکر می کرد داره مستند عصر جدید رو بینه :4: کامیار با این قیمتی که گفتی تحریک به خرید xbox شدم . امیر توی فیفا xbox می شه دروازبان رو جا گذاشت !؟ یا می شه توپ رو خیلی انداخت جلو و استارت زد بهش رسید !؟ یه ذره از فیفاش بگو لطفا :4:

میثم من نمی دونم از تو بیشتر بازی کردم یا نه اما یادمه روزایی که مدرسه نمی رفتم تا بازیها رو تموم کنم. اصولا اعتقادم این بود که بازی باحال رو باید طی یک سناریوئه بدون مکث بهش خاتمه بدی :4: برا همین شبا زیر در روزنامه می ذاشتم که نور از اتاق بیرون نره ، هدست رو می ذاشتم رو گوشم و از 12 تا 6 بازی می کردم و بازی رو یه سره تموم می کردم. فرداش می رفتم پاساژ بازی بگیرم فروشنده می گفت مگه همین دیروز بازی نبرده بودی !؟ :7: بعد می گفتم اون تموم شد :4: یارو هم :13:! :4: خلاصه دورانی بود. تو کلاسای درس واسه لذت شب قبل بازی بود که چرت می زدم و الان اصلا پشیمون نیستم چون به موقعش درسم رو خوندم که الان راضیم از رشته و دانشگاهم. حاجی خودت اوستا تری می دونی چه حس فوق العاده ای به آدم می ده. ولی یه چیز رو مطمئنم اونم اینه که بعضی از بازیایی که تموم کردم رو محاله تموم کرده باشی :4: بازیهای اکشن دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ، یعنی هرکسی بالاخره تمومش می کنه :4: ( البته زمان کمتر نشانه تبحر و تمرکز بیشتره :162: ) اما فکری و adventure اینگونه نیست :4: فکر کنم تو کشورمون به تعداد انگشتان دست باشن کسانی که بازی still life رو تموم کردن :4: اینقدر سخت کردن بازی رو که ریت بازی پایین اومد. سری های شرلوک هلمز ، دراکولا 3/2/1 حتی پلنگ صورتی سالها قبل ، broken sword 1/2 ، جک قاتل jack the ripper و ... واقعا بازیهای شاخی بودند و کمتر کسائی بودن که بدون حتی یک راهنما و ترینر تمومش کنن. من زمانیکه پسره بهم بازی still life رو داد گفت الکی وقت خودتُ تلف نکن ! 4 سال پیش بود فکر کنم. این جملش باعث ایجاد انگیزه شد و من 3 روزه تمومش کردم :4: حاجی خلاصه ما تو جبهه خیلی فعالیت کردیم و الان جا رو به جوونا دادیم :162: امیر تو با کدوم بازی بیشتر از همه حال کردی !؟ :4: حمزه هم که عشق call of duty . ورژن آخرش رو بگیری حمزه فکر کنم دیوونه شی :4: :162:

KamyarX
07-08-2009, 03:24 PM
pc خدايي فقط استراتژيك حال ميده..سامو درباره رد آلرت توضيح داد حالا من درباره age of empire III بگم:8:...اين بازي محشره واقعا آدمو ميبره به اون دوران...من تو اين بازي كشور فرانسه رو انتخاب ميكردم به امپراطوري ناپلئون كبير:127: و يار هميشگيم هم كويين اليزابت انگلستان بود:4:...اتحاد فرانسه و انگلستان قدرت شكست ناپذيري رو بوجود آورده بود...يك بار در يك نبرد تاريخي در منطقه ي آمازون با كويين اليزابت موفق شدم آلمان پرتغال اسپانيا عثماني روسيه رو با هم شكست بدم و تسليم شدن و حاكميت مارو پذيرفتن ما هم قول داديم با مردمشون كاري نداشته باشيم:4:و بذاريم زندگيشونو بكنن:162:...(يادمه اون نبرد تاريخي ساعتها طول كشيد).....هنوز هم قدرت سواره نظام هاي فرانسه رو يادمه كه چطوري با بمب اندازاي عثماني و زره پوشهاي آهنين پرتغال مبارزه ميكردن:184:...و با تانكهاي دوربرد چطوري استحكامات دشمن رو ميزدم و با كشتي هاي جنگي دشمن رو نابود ميكردم و آمازون رو تصرف كردم(جا داره 1 دقيقه براي شادي ارواح فرماندهان و افسران دلير ارتش فرانسه كه در اون جنگهاي طاقت فرسا كشته ميشدن سكوت كنم:199:)..خلاصه اينم از خاطرات بازيهاي استراتژيك ما البته Battle For middle earth هم هست كه خاطرات اون ديگه در اين مقال نميگنجه:4:

DonFidelio
07-08-2009, 03:38 PM
من اگه بخوام 3تا بازی بگم: mafia , far cry , medal of honor همگی قسمتهای اولشون. آخرین آپدیت هم برمیگرده به 4 سال پیش :4: امیر نسخه جدید call of duty رشک برانگیز بود البته زیاد بازیش نکردم ولی به نظر میرسید سخت تر باشه از قبلیا. قسمتای اولش که یا علی میگفتیم و عشق آغاز میشد :4:
اتفاقا من استراتژیکی هم دوست دارم. age of empires و بازی هایی به این سبک زیاد کار میکردیم. الانم که در صف علافان تراوین هستم :4: 4 روز نرفتیم اوضاعمون از این رو به اون رو شد :4:

حاج میثم کنتراست 30000 گفتی؟ خیلی بالاست. اینجا 20000 هم تموم کرده بودن. البته یه جوونی بود که نیگفت اینا real نیستن و بقولی از 3 تا 4 هزار هستن در حقیقت. با عقل هم جور در میاد. ولی یه اتفاقی که افتاده اینه که وقتی فیلم پخش میکنه به طرز ملموسی کیفیتش کتر میشه. یعنی ایرادات تصویری بیشتر تو چشم میزنه...نظرت چیه در این زمینه؟

MaYSaMSSBarcA
07-08-2009, 05:53 PM
اول امیر سامو:
امیرجون زندگانی منم:4: شبیه توبود،هرچند من همیشه مخصوصا تا اول دبیرستان خیلی توو کار درس و اینا بودم:71: اما بازی همیشه سر جاش بود:4:تو واسه بازی مدرسه نمیرفتی،اما من یه بار واسه بازی استقلال-پرسپولیس سر امتحان سال دوم راهنماییم نرفتم!!!! که خونوادم با مدرسه حرف زدن و ازمن تنها امتحان گرفتن و جالب اینه که معدلم 20 شد!!
اما درمورد بازی از neverhood تا سایلنت هیل و شرلوک هلمز و کیت آرچر و فارنهایت ... (از سبکهایی که گفتی،یعنی فکری)بازی کردم و تموم کردم.دراکولا چون با ماوس بود بدم اومد ادامه ندادم،پلنگ صورتی بازی کردم و تموم کردم،اما نمیدونم اونی هست که تو بازی کردی یا نه!
still life مال چندسال پیشه فکر کنم،که زمان کنکورم میشد ومشخصا بازی نکردم!

اما کامی:
این بازی یه ترم پدرمونُ درآورد کامی،age of empire III
باورت نمیشه صبح تا شب دوتا از هم اتاقیام بازی میکردن و من "فقط"نگاه میکردم چون اصلا از این سبک خوشم نمیاد!!(جز تراوین:4:)
خاطره جالبم اینه که امتحان آخرترم رسیده بود،دوستم مدار الکترونیکی داشت:4:1 هفته هم وقت:4:
باورتون نمیشه کل اون هفته این بشر بازی کرد با اون دوستم:4: صبح تا شب،شبا میرفتیم سالن واسه فوتبال،اینا مردمشون رو فراری میدادن وسط دریا یا نقطه متروک تا خونه ساختمون بسازن تا وقتی برمیگردیم دشمن از اونجا رفته باشه و بی خیالشون بشه بعد میشستن تا صبح روز بعد بازی...
آخرشم دوستم اون درسُ افتاد:71:
حمزه:
حمزه مدال افتخار رو بدجوری پایم ، اوففففففففففف
اما خیلی طولانی بود ناکردار!
کال آو دیوتی هم خیلی فاز میده ،اما تا3 بیشتر بازی نکردم،دیگه بزرگ شدیم آخه4:

GTA هم عشقه،کسی نمیدونه جدیدش اومده واسه پی سی؟
کنتراست یه کم شاید پایین تر از حد واقعیش باشه،اما نه اینکه اون یارو بهت گفته!!!
3 حالت داره یا باید بری توو تنظیمات مانیتورت (مثلا تو LG جدیدا خوش یه نرم افزار داره که واسه فیلم یه کیفیت و وضوح ، واسه اینترنت یه جور و... داره) و اونا رو دستکاری کنی و...
حالت دوم اینه که تو داری حالت گذر از ZAAGHARTI به تصویرواقعی رو میگذرونی:71: :71: و این طبیعیه:4:
پس به گیرندت دست نزن:4:
و حالت سوم اگه واقعا حس میکنی مشکل داره(به یکی نشون بده از دوستات که ال سی دی زیاد دیده) واونهم تایید کرد بده گارانتی ...
نکته ای که عجیبه ابنه که کسی از مکس پین نگفت!!
فکر کنم تنها بازی ایه که با جرات میشه گفت هر کی پی سی داره بازی کرده!!
و جز مشحر چیزی نبود!

Amir_Samu
07-08-2009, 08:31 PM
حمزه اشاره ی به جایی به Medal of honor و far cry داشتی که خب هم call و هم medal قوی تر بودن از far cry . مرد ورژن آخر call فوق العادست اما چون گرافیکش بیش از حد بالاست خیلی از مشتری ثابت هاش رو از دست داد که pc هاشون در سطح معمولی رو به بالاست.

کامیار خیلی باحال توصیف کردی . معلومه واقعا عشق می کردی با بازی که اینطوری جزئیاتش یادته. من فقط با ورژن اول age حال کردم. تو این نوع بازی ها stronghold هم فوق العادست برای حالت m2m .

میثم کاملا در حق مکس اجهاف شد که اسمی ازش برده نشد. واقعا محشر بود ! من دیوونه ی این صحنه های اسلوموشن اش بودم. خیلی باحال بود. صدای مکس خدا بود !

یادمه اون چپتر wake up from the american dream واقعا منُ مجنون کرد :4: از شخصیت Mona Sax هم خیلی خوشم می اومد ، هیچکس هست نمی زد تو ورژن the fall of Max Payne اون جاسوس از آب در بیاد. صحنه ی آخر که تفنگ رو طرفش و دستش لرزید و تفنگ افتاد : ya see Maxie !? this is love
خیلی خوب کار شده بود رو صدا گذاری این بازی . بازی استثنایی بود. محیط بازی هم یه افسردگی و آرامش باحالی داشت که البته بعضی ها هم حال نمی کردن.

از neverhood هم بجا سخن گفتی بازی دوست داشتنی بود اما بیشتر این بازی فکری ها که گفتی به جز دراکولا موس بازی بود :4: در واقع با کلیک ها زیاد بالاخره می شد ردش کرد مخصوصا کیت آرچر که انصافا داستان هاش خیلی جالب بود. مخصوصا wolf اش محشر بود داستان اما کلیکی بود. اما شرلوک هلمز ، دراکولا ( مخصوصا 3 اش که اشکم رو در آورد خدا وکیلی :4: و واقعا بعید می دونم تا آخرش تاب بیاری :4: ) جک قاتل ، still و ... با کلیک قضیه حل نمی شه ! باید بترکونی خودتُ اینقدر که فکر می طلبه :4:

GTA مدتهاست به صورت قاچاق و غیر قانونی اومده میثم ولی گرافیک خیلی بالایی می طلبه و هرگز مثل ورژن های قبلیش تو ایران گل نکرد. تام کلنسی هم همینطوری به انزوا رفت. بازیهایی که بیش از حد گرافیک بالا می طلبن خیلی از مشتری ثابت هاشون رو از دست می دن. شنیدم pes هم خیلی پروژه ی عظیمی خواهد بود و وقتشه upgrade کنیم :4:

میثم جون lcd چی پیشنهاد می کنی !؟ قیمتش !؟

MaYSaMSSBarcA
07-08-2009, 08:32 PM
رامین میخوای ادامه ندی :71: ؟
شاید اصلا ادامه نداشته باشه ها:71: ؟
من فیفا منیجر رو بازی کردم،یه استقلال ساختم از دسته آخر اسپانیا آوردمش لالیگا یه بازی مونده بود اگه بارسا رو می بردیم قهرمان میشدیم:4: که باختیم و بارسا قهرمان شد:4: منم دیگه از اون روز بازی نکردم(08)
منظورت همونه 09ش ؟

raminbarca
07-08-2009, 08:53 PM
چیو ادامه ندم؟ :4:
من فیفا رو یه نیم ساعتی بازی کردم، دیدم زیاد خوشم نمیاد دیگه بازی نکردم :4: فوتبال منیجر بازی می کنم. شاید فیفا بهتر باشه از یه نظرایی، اما چرت و پرت زیاد داره. برو زبان تقویت کن و با مدیر گلف بازی کن و اینا! :4: خوشم نیومد ادامه ندادم، ولی فوتبال منیجر همه چیش مربوط به فوتباله، البته اینترفیس و جزئیاتش ضعیف تره خب. البته باید یه اعترافی بکنم، با تیم ضعیف یه بار کار کردم و نتیجه در حد متوسط رو به بالا بود :4: مالاگا رو از دسته دو آوردم بالا و فصل بعد هم سقوط کردم :4: اما با تیم متوسط و قوی بالاتر از حد انتظار نتیجه می گیرم. با تیم ملی هم زیاد ندرخشیدم، در همون حد متوسط عمل کردم، البته زیاد هم وقت نذاشتم روش
دوستان ماتریکس رو بازی کردین؟ :4: اونم بازی جالبی بود در حد خودش. از IGI هم کسی اسم نبرد :4: جیمز باند و no one lives for ever هم بد نبودن به نظرم، البته از همه ی اینا یه سطح پایین تر بودن :4:

Amir_Samu
07-08-2009, 09:24 PM
مرسی میثم عزیز

رامین منم با ماتریکس حال کردم ولی بازی نوعی توهین به کاربر بود ! همه فنا رو با یک کلیک خودش می زد :4: خیلی تو فروم pc-gamer ها فحش خورد :4: اما منم حال کردم. igi هم یکش قوی بود ولی باگ زیاد داشت. ولی محیط آرامش بخش و خوبی داشت. آدم بازی می کردم حالش خوب می شد. 2اش هم که چرت بود :4:

Just cause هم که ادای GTA رو در آورده خوب نبود. البته 2 اش اومده که بازی قوی به نظر می آد. تو این مملکت آدم به همین چیزام دلخوش نباشه مثل بارسا - موزیک - بازی کامپیوتری دیگه دق می کنه ! ماشالا نه اینکه روابط و حق انتخاب اینقدر بازه و از موجودات وحشی و تجسسی خبری نیست آدم به موندگار بودن امیدوار می شه ، البته موندگار موندن آثار وحشیگری رو بدن. دیشب از فوتسال اومدم یه صحنه ای دیدم از یک مشت وحشی توهم زده که از اون موقع واسه فردا آماده باش بودن!!!!!

KamyarX
07-08-2009, 09:34 PM
جا داره از battlefield هم بگيم بازي جالبي بود نسبتا:4:همينطور دلتا فورس اولاش:4:

DonFidelio
07-08-2009, 09:47 PM
نمیدونم چرا اینجا far cry اصلا طرفدار نداره. پارسال به حاج امیرم گفتم که بقولی گفت فهدر بابا :4: بازی فوق العاده ای بود اون زمان (5سال پیش). من و دوستانم هم قسم به عنوان بهترین بازی action first shooter تا اون زمان انتخابش کرده بودیم. حتی game spot و برخی مراکز دیگه هم بر این انتخاب صحه گذاشتن تا اونجا که یادمه. البته اون سال half life 2 هم اومد که ما زیاد تحویلش نگرفتیم (چون نسخه من ایراد داشت و ... )
battlefield هم هیچوقت جا نیفتاد برام. نمیدونم چرا.

مرتضي
07-08-2009, 09:56 PM
مثل اينكه شماها تا حالا Resident Evil رو بازي نكرديد ببينيد بازي يعني چي همه بازي ها در مقابل Resident Evil قابل مقايسه نيستند به جز بازي pro كه اصلا كه اصلا مقولش جداست...
تا كسي Resident Evil رو بازي نكرده نميده نميتونه بفهمه اين فوق همه بازي هايي كه تا حالا اومده...

DonFidelio
07-08-2009, 09:57 PM
الان یه تیریپی اینجا هست که همه دارن با خودشون کل کل میکنن :4: مرتضی که هی به مایکل میندازه،جواب نمیگیره بازم میندازه :4: میثم هم که با مانیتور ال جی ساخت مادیرانش داره حال میکنه :4: آخه سید ال جی که گفتن نداره :4: مال من 2ms و 8000 کنتراستش هست. اینیکه من میگم کیفیت فیلماش دگرگونه یه بحثه دیگست که در این مقال نمیگنجه :4:

راستی امیرجون تو با کدوم gta بیشتر حال کردی؟ من با 3 بیشتر فاز می گرفتم. معروف نبود زیاد. وایس و سن آندرئاس خز شدن یکمی :4: دست هر فلانی هم پیدا میشد.

ماتریکس هم یادش بخیر. از بازیای تیلت بالا بود. میزد خودش لت و پار میکرد :4: روز سال تحویل چقدر بازی کردم اون سال...

مرتضي
07-08-2009, 09:59 PM
مثل اينكه به احتمال زياد Resident Evil 5 تا اخر امسال واسه pc هم مياد.

Amir_Samu
07-08-2009, 10:06 PM
حمزه منم خیلی تحت تاثیر اون قرار گرفتم. اولین سری سه بعدی بود که به طرز اعجاب آوری پیشرفت داشت. عاشق رانندگی تو شبش بودم با یه موج خاصی از رادیوش که بارونم می زد صدا گذاری هم عالی بود. اما بیشترین فاز همون بود که با پنتیوم 233 ، GTA 1 رو بازی می کردم از نمای بالا می زدم می ترکوندم شهر رو. خیلی دوران خوبی بود. از جمع و مهمونی فرار می کردم و با خودم پای کامپیوتر حال می کردم. عاشق اون تنهایی بودم به قولی

حمزه far cry هم خیلی خوب بود اما بهترین نبود خدایی :4: شاید تو تبریز طرفداران زیادی داشته :4:

مرتضی چطوری برادر !؟ :4:

مرتضي
07-08-2009, 10:14 PM
far cry شد بازي اخه بهترين گيمرها هم از بازيش لذت نبردن در مقابل اين كرايسيس هم هيچي نبود...

KamyarX
07-08-2009, 10:16 PM
حمزه منم خیلی تحت تاثیر اون قرار گرفتم. اولین سری سه بعدی بود که به طرز اعجاب آوری پیشرفت داشت. عاشق رانندگی تو شبش بودم با یه موج خاصی از رادیوش که بارونم می زد صدا گذاری هم عالی بود. اما بیشترین فاز همون بود که با پنتیوم 233 ، gta 1 رو بازی می کردم از نمای بالا می زدم می ترکوندم شهر رو. خیلی دوران خوبی بود. از جمع و مهمونی فرار می کردم و با خودم پای کامپیوتر حال می کردم. عاشق اون تنهایی بودم به قولی

حمزه far cry هم خیلی خوب بود اما بهترین نبود خدایی :4: شاید تو تبریز طرفداران زیادی داشته :4:

پسر واقعا علايق ما خيلي مشتركه:4:...حيف كه دير كشف كرديم همديگرو:4:....دوباره روحمو شاد كردي با اسم بردن از gta1

DonFidelio
07-08-2009, 10:16 PM
آره خیلی جدید می نمود. من 2-3 روز اول فقط میگشتم تو شهر ملتو کتک میزدم :4: رادیوش هم خیلی آهنگای ردیفی داشت. داستان کلیش هم باحال بود.

.آمیگو زمان دبیرستان بود :4: تا قبل اون بازی ای ندیده بودم که انقدر آزادانه تو فضاش بچرخی و هر غلطی خواستی بکنی. به تعداد افراد دنیا راه بود برای تموم کردن هر مرحلش :4: گراف جنگلشم شاخ بود خدایی.

Amir_Samu
07-08-2009, 10:24 PM
کامی منم به همین نتیجه رسیدم :4: توصیفت از فضای بازی ها رو کاملا درک می کنم :162: واقعا باید اجین شد با محیط یه بازی که اینطوری تو لغات توصیفش کرد. تو هم به اون لذت بی نظیر دست یافتی مرد :162:

حمزه این نکتش رو واقعا موشکافانه گفتی :4: far خیلی انتخاب داشتی واسه تارگت ، واقعا ازین نظر جالب بود. اما به اجسام که نزدیک می شدی گرافیک افت می کرد. این باگش بود.

DonFidelio
07-08-2009, 10:28 PM
امیر تو آسمون far عقاب شکار کرده بودی؟ نگو نکردی که فاز منفی میده :162:

raminbarca
07-08-2009, 10:36 PM
من در راستای ساماندهی به بازار شام بگم که نه بکام بازیکن بدی بود نه مایکل با حاشیه معروف شد! :4: اصولاً هیچ کس با حاشیه معروف نمی شه، تنها حالت ممکن اینه که با معروف شدن به حاشیه بری! بکام هم زمانی شاخی بود واسه خودش، اون سالی که خوردن به رئال و فیگو با سانتر به بارتز گل زد، بکام تو بازی برگشت یه نفره جمع کرد رئالو! من درباره ی موسیقی اطلاعات خاصی ندارم اما می دونم این قضیه حتماً اونجا هم هست، اصولاً هیچ کس دنبال حاشیه نمی ره، فقط حاشیه های آدمای معروف جذابه. مثلاً تو فوتبال خودمون، شاید حاشیه های علی دایی یا نیکبخت واسه مردم جالب باشه، اما کسی دنبال حاشیه های اکبر میثاقیان و نادر دست نشان نمی ره که :4:
آقا این gta چی بود تو رو خدا؟! :4: من آخر هم نفهمیدم این سرش کجاس تهش کجاس :4: با اره برقی راه میفتادیم تو خیابون ملتو له می کردیم، پولی به جیب می زدیم بعد یه ماشین می دزدیدیم به اعمال خلاف شرع می پرداختیم آخر هم نداشت بازی :4: البته من وایس سیتی رو خیلی بازی کردم، سن آندریاس رو هم یه مقدار، از هیچ کدوم هم چیزی خاصی نفهمیدم! :4:
دوستان یه سوال خارج از بحث، شطرنج دو به دو بازی کردین تا حالا؟! فاز عظمایی می ده! :4:

KamyarX
07-08-2009, 10:44 PM
دوستان خارج از شوخي كسي تو poker و 21 شاخه يه ندا بده:221:

raminbarca
07-08-2009, 10:48 PM
بنده در پوکر فیس بوک نیمه شاخ محسوب می شم در نوع خود :162:

KamyarX
07-08-2009, 10:54 PM
پس بايد با يه نيمه شاخ تو همون فيس بوك بازي كني:4:..برو بچه بذا باد بياد:221:

raminbarca
07-08-2009, 10:56 PM
واقعی رو تا الان بازی نکردم اما شک ندارم اونجا ناخون هم به خساب نمیای :4:

MaYSaMSSBarcA
07-09-2009, 10:42 AM
کنتراستش که خیلی پایینه حاجی!بهت ننداخته باشه:71: !
رامین جان تو نوشتی To be continued :71: میگم میخوای من ادامه بدم:71:؟

آقا شطرنجُ من پایم:4:،کسی آنلاین میاد بازی؟

پوکر یه دورانی بازی میکردیم تو یه سایت که فارسی بود ژتون میخریدیم هی می بردیم،هی طمع طمع...:4:آخرش تا شب همشُ می باختیم روز از نو روزی از نو:4:

بازگشت به قلعه ولفن اشتاین توو اون زمان خیلی سروصدا به پا کرد،خیلی فاز میداد:4:یادش بخیر...
آقا توجه کردین بانوان به این قسمت سایت اصلا سر نمیزنن:4: ؟

Hooman
07-09-2009, 11:39 AM
راست ميگه ديگه برادر من سريعا قليون مليونو جمع كنيد وگرنه با كاميار وارد عمل ميشم و به شكستن قليون ها اقدام مي كنم اينجا يك محيط فرهنگيه فرحزاد بالاتره :4:

بچه ها شما تا حالا انلاين pes بازي كرديد ؟ من تا حالا امتحان نكردم اما اگه ميشه هر كي ميخواد بياد با من بزنه يه دست شاخ نيستما ولي انلاين بازي كردن فاز خاصي داره :4:

KamyarX
07-09-2009, 11:41 AM
دوستان چرا دخترا از بازيهاي كامپيوتري خوششون نمياد؟:4:...اين سئوال را يكي يكي جواب بدين تا قضيه قشنگ موشكافي بشه:4:

Hooman
07-09-2009, 11:43 AM
كامي جون كي تا حالا تو ديدي دختر بشينه كرايسيس يا گاد او وار بازي كنه :4:؟ سخناني ميگيا !!!!!!!

Amir_Samu
07-09-2009, 11:51 AM
هومن جون خیلی جاده ی خاکی آنلاین بازی کردن pes ! تو فروم تخصصی که پر از شاخ و عشق pes بود بی خیالی طی کردن ! مثلا از یه جمع 20 نفری حرفه فقط 2 نفر موفق شدن با کیفیت نه چندان مطلوب با هم بازی کنن ! نمی دونم چرا سیستم m2m بر داشتن :2: هم راحت بود ، هم فاز می داد ، هم ارزون بود هم خط پر سرعت نمی خواست. fifa 2003 تو این زمینه عالی بود. البته خب برای بازی با یوزرهای خارجی dsl نیاز هست :4:

هومن دختر کم ندیدم حتی همین بازی ها رو بازی کنه :4: البته خب بیشتر حرفش رو می زنن ولی از نوع حرف زدن می شه فهمید دست به کیبوردشون بد نیست :4: بیشترین کشوری که قشر مونثش به بازیهای رایانه ای علاقه دارن فرانسه هستش. محبوب ترین بازی دختران هم sims هستش که در سراسر دنیا بسیار طرفدار داره. :162:

Hooman
07-09-2009, 11:54 AM
اخ خدايي من چه قدر اون موقع با سيمز 1 فاز ميگرفتم دوم راهنمايي كه بودم بعد مدرسه 3 4 ساعت بازي ميكردم خدايي يادش به خير
امير نظرت راجع به gta vice city چي بود ؟ من خدايي اون موقع كه بازي ميكردم با شهرش حال ميكردم موضوعشم قشنگ بود

Amir_Samu
07-09-2009, 11:59 AM
آره خبر دارم ، چه سيستمي ميخواد خبر داري ؟ ببينيم دستگاه ما ميكشه يا نه

Supported OS: Windows XP / Vista (only)
Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 2 GB (3 GB recommended)
Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (512 MB video card recommended) (see supported list)*
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 12 GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

*Supported Video Cards at Time of Release:
ATI RADEON X1300-1950 / HD 2000 / 3000 series
NVIDIA GeForce 6600-6800 / 7 / 8 / 9 series

Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game.

NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.

هومن با ورژن 1ش مطابقت داره. این حداقل چیزی است که باید داشته باشی :4: :162:

Amir_Samu
07-09-2009, 12:04 PM
امير نظرت راجع به gta vice city چي بود ؟ من خدايي اون موقع كه بازي ميكردم با شهرش حال ميكردم موضوعشم قشنگ بود

vice از همه معروف تر شد که سازندگانش با تیز بازی در عین اینکه گرافیک بالایی داشت بازی با سیستم های نه چندان بالا هم سازگار می شد. واسه همین خیلی معروف شد و به قول حمزه دیگه دست هر بنی بشری می دیدی. متاسفانه پیش از وارد شدن پکیج اصلی بازی به بازار همه cheat code هاش لو رفت و بازی دیگه جنبه ی مسخره پیدا می کرد گاهی. بیشترین فازش هلیکوپتر ها و هواپیماهاش بود. واقعا کنترل باحال و راحت و در عین حال هیجانی داشت :4:

حاجی اینم تریلر Assassin's Creed 2 که واقعا تحیرک آمیزه !!! :

http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins-creed-2/

KamyarX
07-09-2009, 12:06 PM
امير سامو حالا پايه اي ايكس باكس بخري يا نه؟:4:...اگه پايه اي بگو با هم بگيريم يه تخفيف مشتي هم ميده:4:

Hooman
07-09-2009, 12:07 PM
اره ولي بازي خوبي بود ، call of duty 5 رو سيستمم ارور داد سوختم ناجور :4: همه چيزشو سيستمم بالاتر داره ولي نميدونم چرا نيومد :2:

Hooman
07-09-2009, 12:09 PM
امير سامو حالا پايه اي ايكس باكس بخري يا نه؟:4:...اگه پايه اي بگو با هم بگيريم يه تخفيف مشتي هم ميده:4:

اره بخريد يكيتون منم دعوت كنه با هم بازي كنيم ديگه مجبور نباشيم 3 تا بخريم :4:

KamyarX
07-09-2009, 12:12 PM
تو اول بايد با من بياي يكم قليون بكشي :4:بعد هر چقدر خواستي دعوتت ميكنيم:4:

Hooman
07-09-2009, 12:15 PM
نه سلامت يه چيز ديگه است امير دعوتم ميكنه مگه نه امير :4:؟

MaYSaMSSBarcA
07-09-2009, 12:16 PM
آقا آنلاین چی شد؟
یه دس بازی آنلاین بزنیم دیگه!
کسی پایه نیس؟

Hooman
07-09-2009, 12:18 PM
من بحث pes رو مطرح كردم كه اساتيد گفتند دردسر داره :4:

Amir_Samu
07-09-2009, 12:20 PM
کامیار بعد از 4 مرداد خبر قطعی رو بهت می گم :4: آره با هم بریم یارو کف زده می شه تخفیف می ده :274: این امتحانای مضخرف دانشگاه هنوز مونده بخاطر اینکه عقب انداخته بودن. الان تردیدم سر اینکه که کامپیوتر بگیرم یا اینکه بی خیال شم و xbox بگیرم . بازیهای pc رفته تو خونم دیگه حاجی. حالا منتظرم امیرم یه راهنمایی کنه بعد تصمیم بگیرم. تو الان تصمیم قطعیت رو گرفتی !؟ adsl داری خونه !؟

KamyarX
07-09-2009, 12:23 PM
adsl داتك داشتم راضي نبودم... باهاشون دعوام شد قطع كردم:4:...الان ميخوام از يه جا ديگه بگيرم..حيف كه مودمم هم داتكه:2:..ولي قطعا ميگيرم

MaYSaMSSBarcA
07-09-2009, 12:30 PM
pes شدنی نیس ، من تا ته روم ساختنش هم رفتم و... اما نشد!
خب بازیای دیگه!
منچ و مارپلم من پایما:71:

Amir_Samu
07-09-2009, 12:32 PM
شاتل یه مقدار گرونتره ولی کیفیتش بهتره کامیار

آره هومن جون. تازه مشتاقم فوتبالتم ببینم. به نظر تیز و بز میای :4:

یه تریلر از pes 2010 که به نظر می رسه امکانات فوق العاده ای بهش اضافه شده . سیستم ترکیب چینی و جزئیاتش تو همین تریلر کوتاهی که نشون می ده حیرت آوره !

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=216998

اینم آدم می خونه واقعا بی صبرانه منتظر اومدنش می شه :

Individual Play Characteristics: In previous PES games, the team formation has determined the movements of the players. PES 2010 introduces a new system wherein the individual attacking and defending nature of the players is integral to the way they play. Each player enjoys unique AI tied into their best abilities, and is reflected in the actions of their team mates - i.e. if a player who is known to be a good crosser of the ball is in possession, more players will flood the penalty area to receive it. Similarly, if a player is known to be good with close control, defenders will work to cover their stronger side, while lone strikers will be automatically supported by midfielders on receipt of the ball

وای مثلا توپ بیاد زیر پای دنی آلوز بکس می ریزن تو محوطه ، ژاول جون می آد هد گل می زنه :4:

آقا این مزایای pes 2010 رو بخونید کف کنید :

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=212745

نتیجه : سفت تو دیواریم :162:

Amir_Samu
07-09-2009, 01:55 PM
امیر تو آسمون far عقاب شکار کرده بودی؟ نگو نکردی که فاز منفی میده :162:
حمزه جون چندباری تحریک شدم بزنم اما نمی دونستم مورتال هستند :4: جدا می مردن !؟ اوه فکر سازندگان بازی تا کجا رفته :4: :162:

Amir_Samu
07-09-2009, 02:00 PM
این تاپیکم زدم تا مشت محکمی بر دهان استکبار و عوامل انگلیس خبیث و ******* جانی زده و با کمک دوستان گیم باز هر روز آباد تر از دیروز در مورد انواع و اقسام بازی های کامپیوتری به بحث و تبادل نظر پرداخته و امید بدان دارم که با کمک روشنفکران ، قلم به دستان و صاحب سبک هائی چون امیر ، حمزه ، میثم ، کامیار ، هومن و ... این تاپیک به قدرتی لایزال مبدل گردد و هرگز بیم آن ندارم که عیادی غرب زده و نا اهلان این انقلاب را خدشه دار جلوه دهند چرا که ما به قدرت خویش اعتماد داریم و اینا :288: :162: :274:

raminbarca
07-09-2009, 02:49 PM
کامیار مگه مودم رو خود شرکت می زنه که می گی داتکه؟ بعید می دونم اینجوری باشه، اونم از یکی از مارکای بازار استفاده می کنه دیگه! به بعدی بگو خودم مودم خریدم، کاریت نداره که :4: من خودم مودم خریدم مثلاً :4:
میثم من یه هفته ای هست امضام اینه، نفهمیدم منظورت به امضائه می گی ادامه بده نده :4:
بحث بازی کامپیوتریه، اما این شطرنج دو نفره رو من یه توضیحی بدم ظاهراً کسی آشنایی نداره :4: آقا خیلی چیز فازیه، از دود هم اعتیاد آور تره! ببینین 2 تا صفحه شطرنج داره، دو تا تیم دو نفره هم داره :4: یکی از اعضای تیم می شه سیاه، یکی سفید، اون سمت هم همین طور. طبیعتاً سفید اون سمت با سیاه این سمت بازی می کنه و بالعکس :4: بعد هر کدوم از اینا هر مهره ای که زدن، می دن به هم تیمیشون اون می تونه به عنوان یه حرکت مهره رو هر جای صفحه قرار بده، البته سرباز تو ردیف های اول و آخر نمی ره و مهره ی حریف رو هم نمی شه با گذاشتن مهره زد. مسلماً نامردی هم هست در شرایط بحرانی صبر کنی تا مهره بهت برسه :4: بعد هر کسی که مات شد تیمش می بازه. خیلی بازی باحالیه، البته بعید می دونم اینجا استقبال شه اما سعی کنین امتحان کنین :4: به اون صورت هم فکری نیست، یعنی منظورم اینه که مثل خود شطرنج عادی نیست، طرز فکر مورد نیازش با اون تفاوت داره

KamyarX
07-09-2009, 02:53 PM
داتك خودش مودم ميزنه:4:...واسه من مودمم داتكه ديگه شانس گند ما انداختن بهمون اين فروشنده هاش ديگه:4:...ولي خيلي ضايس مثلا برم به شاتل بگم مودمم داتكه به من adsl بده:4:

raminbarca
07-09-2009, 02:58 PM
کاریت ندارن بابا، داری پول می دی دیگه :4: می خوای یه پولی بده من بیام جات حرف بزنم :4:

MaYSaMSSBarcA
07-09-2009, 02:59 PM
تو اگه میفهمیدی عجیب بود:4:
to be ...
میگم قصدی نداری عوضش کنی:4:؟
........
این شطرنجه دیگه،نه:71:؟

KamyarX
07-09-2009, 03:00 PM
حالا دوستان واقعا شاتل شاخه؟:4:
بالاتر از 128 كجا ميتونم پيدا كنم؟:4:

raminbarca
07-09-2009, 03:06 PM
هنوز ادامه داره، هر موقع تشخیص دادم خودم عوضش می کنم :4:
خیلی باحاله بابا، 3 نفر پیدا کن یه دست بزن مشتری می شی :4:

MaYSaMSSBarcA
07-09-2009, 03:17 PM
خب لینک بده بینم چی هست اصلا!

KamyarX
07-09-2009, 03:18 PM
دوستان جواب ندادين كدوم سرويس اينترنتي؟:4:
شاتل پارس آنلاين آسياتك...؟

MaYSaMSSBarcA
07-09-2009, 03:23 PM
من با پارس آنلاین راضی بودم،اما با بقیه کار نکردم!

raminbarca
07-09-2009, 03:29 PM
منم شاتل دارم راضی هستم، بقیه رو نمی دونم
برادر من نخوندی چی گفتم؟ گفتم می دونم بحث بازی های کامپیوتریه، اما اینم من بگم، یعنی کامپیوتری نیست :4:

niloofar
07-09-2009, 03:36 PM
من پارس آنلاین داشتم راضی نبودم، شاتل گرفتم. مشکلی با شاتل ندارم.
کامیار بری لیست سرویس هاشو نگاه کنی بالاتر از 128 هم داره.

barca_love
07-09-2009, 03:50 PM
سیستم من فسیلیه! :4:آخرین بازی که بازی کردم پدرخوانده بود!:8: خداییش هیچی اندازه ی پدر خوانده و مافیا بهم فاز نداد:4:البته از فوتبال ها فاکتور بگیرید!( از pes ها بگیرید تاfifa manager ها...اینها تنها بازی های جدیدیه که بازی کردم!:4:)
همش می خوام برم بازی های جدید رو نوش جان کنم سیستم استراتوسفری میخواد!:4:

باید رو مخ باباهه راه برم تا 1.5 میلیون بده بهم وگرنه تو خونه کودتا میکنم!:16::15::4:

Zaraki-Kenpachi
07-09-2009, 05:56 PM
یه تاپیک از قبل داشتیم. تاپیک جدید رو با قدیمی ادغام کردم دنبالش نگردید.:194:

KamyarX
07-09-2009, 06:18 PM
امير دلت خواست جواب سامو بنده خدا رو بده:4:

Zaraki-Kenpachi
07-09-2009, 06:42 PM
کجاس؟ پیدا نمیکنم لطفا از اول بپرس امیر جون. :4:

KamyarX
07-09-2009, 07:34 PM
امیر توی فیفا xbox می شه دروازبان رو جا گذاشت !؟ یا می شه توپ رو خیلی انداخت جلو و استارت زد بهش رسید !؟ یه ذره از فیفاش بگو لطفا :4:

آيا واقعا ميشه؟:4:

Lionel Messi
07-10-2009, 12:43 AM
بعید میدونم بشه دروازبان رو جا گذاشت.من بازی کردم اما به اینش زیاد دقت نکردم.

Zaraki-Kenpachi
07-10-2009, 07:11 AM
آره میشه ولی سخته. دریبل زیدانی هم میشه زد.
توپم میتونی جلو بندازی. میتونی رو دستگیره دکمه هارو جوری تنظیم کنی که مثل پرو بشه.
یه مسئله ای هم راجع به این xbox های جدید که ارزونه بگم. گویا اینا هم شبیه به اون پلی استیشن های کوچیک عمرشون نسبت به ورژن اصلی کوتاهتره. البته من اینو شنیدم، اگه از فروشنده بپرسید قطعا میگه اینا بهتر کار میکنن. :4:
اگه میتونید برید از این قدیمیا بخرید. ضمنا اگه قدیمیش رو خریدین یه فن اضافی حتما تهیه کنید.

MaYSaMSSBarcA
07-10-2009, 01:26 PM
عجیبه که لیدی نیلو با پارس آنلاین راضی نبوده،احتمالا سرعت فضا مدنظر ایشون بوده که پارس آنلاین قادر به انجام این فریضه الهی نبوده:71::4:
آقا کسی از پرینس نگفت ،مخصوصا از 4..
واقعا فوق العاده بود،مخصوصا آخرش که همه فکر میکنن تموم شده اما یهو...
خیلیم قشنگ تموم میشه
پیشنهاد میکنم حتما بازی کنین!

niloofar
07-10-2009, 01:37 PM
من با سرعتش مشکلی نداشتم، ترافیکش کم بود :4:

Zaraki-Kenpachi
07-10-2009, 01:47 PM
من دارم بازی میکنم تازه. البته تا قبل از امتحانات بازی میکردم. وسطاشم الان. :4:
تا اینجا که بازی کردم به نظرم میرسه شماره 3 قشنگ تر از این بوده. :39:

MaYSaMSSBarcA
07-10-2009, 03:34 PM
امیرجان عجیبه حرفت:4:از هر لحاظ نگاه کنی 4 سرتره،اصلا تو یه نگاه به قیافه پرینس بندازببین چقدر روش کار شده!!
اما به نظرمن تنها بدی 4 ، اینه که پرینس هیچوقت نمیمیره:4:یعنی game over نداره اصلا:4:

ترافیکش کم بود:4:؟یعنی ماکسش چقدر میده؟توو سایتش که همه جور ترافیکیُ میده!

Zaraki-Kenpachi
07-10-2009, 04:22 PM
آره هیچ وقت نمیمیره. شاید این تنها دلیلی باشه که بازی رو ضعیف کرده. تو شماره قبلی میتونستی زمان رو تا یه دفعات محدودی برگردونی ولی اینجا میتونی انقدر بیفتی و نمیری که آخرش چشم بسته از اون قسمت رد شی. :4:

Amir_Samu
09-17-2009, 11:50 PM
خب یه سری بازی های جدید رو دیدم گفتم به دوستان به سلایق خاصشون معرفی کنم :4:

اول خواهرم نیلو :4: : http://novinmarket.com/products/hannah_montana_the_movie_game_-.php (http://novinmarket.com/products/hannah_montana_the_movie_game_-.php)

امیر خوراکته اینا : http://novinmarket.com/products/resident_evil_5_-_5.php (http://novinmarket.com/products/resident_evil_5_-_5.php)

مخصوصا این :http://novinmarket.com/products/fear_2_reborn_-_2.php (http://novinmarket.com/products/fear_2_reborn_-_2.php)

حمزه : http://novinmarket.com/products/wolfenstein_-_1.php (http://novinmarket.com/products/wolfenstein_-_1.php)

این بازی هم ذات پلیده تورو می طلبه :274: :http://novinmarket.com/products/death_to_spies_moment_of_truth_-.php (http://novinmarket.com/products/death_to_spies_moment_of_truth_-.php)

رامین : http://novinmarket.com/products/batman_arkham_asylum_-.php (http://novinmarket.com/products/batman_arkham_asylum_-.php)
http://novinmarket.com/products/watchmen_the_end_is_nigh_part_2_-_2_-.php (http://novinmarket.com/products/watchmen_the_end_is_nigh_part_2_-_2_-.php)

محمود : http://novinmarket.com/products/guitar_hero_world_tour_-.php (http://novinmarket.com/products/guitar_hero_world_tour_-.php)

پک ویژه ی میثم :162: http://novinmarket.com/products/the_protector_-.php (http://novinmarket.com/products/the_protector_-.php)

فکری - ماجراجویی : http://novinmarket.com/products/memento_mori_-.php (http://novinmarket.com/products/memento_mori_-.php)

http://novinmarket.com/products/mata_hari_betrayal_-.php (http://novinmarket.com/products/mata_hari_betrayal_-.php)

دوستان ماشین باز :

http://novinmarket.com/products/need_for_speed_shift_-_15.php (http://novinmarket.com/products/need_for_speed_shift_-_15.php)

عمومی ! :274: اما واسه گذران وقت خوبه :4: :http://novinmarket.com/products/summer_athletics_2009_-_2009.php (http://novinmarket.com/products/summer_athletics_2009_-_2009.php)

DonFidelio
09-18-2009, 12:11 AM
ایول باحال بود :381: سلایق افرادو خوب بروز دادی تو این انتخاب :4:

ولفنشتاین نسخه کلاسیکشو در نوجوانی بازی میکردم و وحشت بر من سایه می افکند :4: در مورد نسخه جدیدش اظهارات ضد و نقیضی به گوش میرسه. اونیکی هم به نظر میرسه از اوناییه که من دوست دارم :5:

Amir_Samu
09-18-2009, 12:13 AM
هومن جسته گریخته یه چیزی یافتم که فقط تو دوست داری :4: اما طرح بازیش جالبه :4: : http://novinmarket.com/products/real_madrid_the_game_-.php

اینم لیستی از بازیهای سال :

http://novinmarket.com/games/games-of-the-year/

پدرخوانده ی 2 که خیلی شاخ به نظر می آد :

http://novinmarket.com/products/the_godfather_ii_-_2.php

یه چند تا بازیه جالبه دیگه :

http://novinmarket.com/products/street_fighter_iv_-_4.php

عاشق ورژن 1 این بازی بودم ، اینم جدیده که بی تردید می گیرم چون با بازیش زندگی کردم :
http://novinmarket.com/products/still_life_2_-_2.php

و آخرین بازیم برای تفریحات سالم :274: : http://novinmarket.com/products/beijing_2008_-_2008.php

Amir_Samu
09-18-2009, 12:17 AM
ایول باحال بود :381: سلایق افرادو خوب بروز دادی تو این انتخاب :4:

ولفنشتاین نسخه کلاسیکشو در نوجوانی بازی میکردم و وحشت بر من سایه می افکند :4: در مورد نسخه جدیدش اظهارات ضد و نقیضی به گوش میرسه. اونیکی هم به نظر میرسه از اوناییه که من دوست دارم :5:

حمزه یه سوپرایزی واست دارم به زودی رو می کنم کلی حال می کنی :15:

ولفنشتاین تو یه زمینه از هر بازی زمان خودش گوی سبقت رو ربود در ژانر جنگی اونم مخوف بودن فضا بود. واقعا از پله های برج می رفتی بالا ضربان قلبت رو احساس می کردی :15:

MaYSaMSSBarcA
09-18-2009, 02:53 AM
حاجی دمت گرم،هرچند فعلا جز یه بازی (pes)،در بازیای دیگه شدیدا آفلاینم تا آخر ِ امسال احتمالا،بعدش با قدرت برخواهم گشت:4:
من کلا غیر از استراتژیک و بازیایی توو مایه های doom (که زیادی جونوراش یه جورین:4: ) با بقیه بازیا حال میکنم.
امیر توو این لیست2010 pes نبود من قلبم گرفت:4: نکنه نیاد:2:

Hooman
09-18-2009, 02:58 AM
امير من اين بازيرو سفارش دادم عجب چيزي بود پسر
فكر كن روياي كاسياس بودن به حقيقت بپيونده :4:

Minato
09-18-2009, 03:05 AM
نکنه نیاد

نگران نباش pes10 سی مهر به بازار میاد

Minato
09-19-2009, 01:40 AM
بچه ها demo ی قابل بازيه pes2010 که همه ميتونن مجانی دانلود کنن البته حجمش زياده هست ، 6 تا تيم داره barca , liverpool , germany , france , spain , italy البته کد نهايي نيست حدود 80% هستش ولی بازم خالی از لطف نيست

اينم لينک دانلود دمو سايز هم حدود 899 مگ هستش

http://ftp.4players.de/pub/pc2/pro_evolution_soccer2010/pes2010_pc_demo_setup_4p.exe

Amir_Samu
09-19-2009, 03:13 AM
لینکش سالمه !؟ واسه من کار نکرد متاسفانه...

V & V
09-19-2009, 03:19 AM
واسه منم خرابه!

Minato
09-19-2009, 04:58 AM
عجیبه کار میکرد ولی الان کار نمیکنه لینکشو تو گوگل سرچ کنید ببینید بازم خرابه

Minato
09-19-2009, 05:49 AM
بچه ها اینم لینک های سالم

http://ll.lo.download.gamespot.com/d4/gsc/sports/proevolutionsoccer2010/PES2010_PC_DEMO_Setup.exe?rs=150&e=1253501771&h=2c2002fd5aa37812051fbd50ff18c87b&file=PES2010_PC_DEMO_Setup.exe

http://r5.vip-file.com/downloadp/2199.27e663b6585d7d8de2bc151b2b_ug1n3uflxai5cmmf/1201941/vip-file.com/PES2010_PC_DEMO_Setup_4P.Rus.exe

MaYSaMSSBarcA
09-19-2009, 11:43 AM
آقا دانلودُ استارت کردم:4: دمت گرم بابت لینک.
دموشم عشقه،
چندروز پیش یه پسره اومد مغازه دوستم،میگفت دی وی دی ِ اصلش ُ بیار،هرچقدرم بشه ما پولشُ میدیم،اصلا چند نفری پول میذاریم میدیم،بعد منم بهشون پیوستم،پسره چنان ذوقی کرده بود که... :8::8:
بسی حال کردم با این بشرا و به خود بالیدم بابت چنین همبستگی ای:8::8:
من شنیدم اول آبان میاد.
ایول ایول...

MaYSaMSSBarcA
09-19-2009, 11:46 AM
آقا بهتر نیس این پستا رو به تاپیک pes انتقال بدین؟

Minato
09-19-2009, 11:47 AM
خواهش میکنم خوش بحالتون من دایل آپم نمیتونم دانلود کنم ولی اونجور که دوستان گفتن بارسا یکم از pes09ضعیفتر شده ولدز هم یکم ضعیفتر شده بعدشم کلا دریبل زدن خیلی سخت شده

من شنیدم اول آبان میاد.

دقیقش 30 مهره ولی زیادم فرقی نداره کلا یه روزه:3:

MaYSaMSSBarcA
09-19-2009, 12:05 PM
خدا کنه دربیلش سخت تر و البته "توو سر توپ زدن" سخت تر شده باشه:8:
اون یه روزم تا ایران بیاد حساب کردم:4::3:

abdi.lotus.fcb
09-19-2009, 08:13 PM
میگم اینجا همه pes بازن؟!فکر کنم من که فیفا بازم بین شما بر خوردم!:4:راستی این تاپیک فقط مربوط به pes میشه یا در مورد بازیهای دیگه هم میشه توش بحث کرد؟

raminbarca
09-19-2009, 08:19 PM
دریبلش واقعاً زیادی راحته، من بعضی مواقع می خوام یه کار دیگه بکنم نامرد واسه خودش دریبل می زنه اندیشه های من نقش بر آب می شن! :4:

نه برادر منم فیفا رو ترجیح می دم، وسط اینا گیر افتادیم اما :71: اسم تاپیک هم بازی های کامپیوتریه دیگه، راجع به هر بازی ای خواستی می تونی بگی

abdi.lotus.fcb
09-19-2009, 08:30 PM
راستی resident evil5 برای pc اومد.بازیی که هرگز نباید از دست داد!امروز یکی از دوستام رفت بگیره خوشبختانه سربار رسید!مثل اینکه همین دیروز اومده.

abdi.lotus.fcb
09-19-2009, 08:42 PM
اینم سه تا عکس از بازی گرشاسپ که ایرنیا ساختن.با این امکانات کم ترکوندن.در حدی که ویدیوهای این بازی تو سایت معروف gametrailers پخش شد: http://garshasp.ir/sites/default/files/imagecache/gallery-preview/galleryimages/snapshot20090817033830.jpg وhttp://garshasp.ir/sites/default/files/imagecache/gallery-preview/galleryimages /snapshot20090817033556.jpg http://garshasp.ir/sites/default/files/imagecache/gallery-preview/galleryimages/snapshot20090817043327.jpg

raminbarca
09-19-2009, 08:48 PM
راستی امیر دستت درد نکنه بابت بازیا، من تازه الان دیدم. آخه کماکان adsl ندارم و بالاجبار برخی تاپیک هارو می ذارم چند دفعه یه بار می بینم :4: حالا بتمن در بیمارستان روانی آرخام به من چه ارتباطی داشت؟ :4:

Minato
09-19-2009, 08:52 PM
تو pes10 دریبل زدن سختر شده ولی یکم که باهاش بازی کنی راه میافتی بازی بیشتر براساس کار تیمی شده

حداقل سيستم مورد نياز PES 2010:

Windows XP SP3, Vista SP1
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB of RAM
8GB of free hard disk space
4x DVD-ROM Drive
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce FX or ATI Radeon 9700 video card)
DirectX 9.0c compatible sound card
DirectX 9.0c or higher (included on disc)
Multiplayer: TCP / IP 192 kbps or higher
Windows Compatible Keyboard
800 x 600 monitor resolution

.................................................. .................................
اينم عکس cover بازی
http://www.cyberg.ir/modules/Forums/files/pes2010_pc_104.jpg

raminbarca
09-21-2009, 11:06 PM
Need for Speed Shift رو گرفتم. بازی تو پیسته، حال خیابون رو نداره اما گرافیک بازی از Pro Street که نسخه ی قبلی داخل پیست بود خیلی بهتره. در واقع مثل بقیه ی نسخه های بازیه، اما یه پیشرفتایی داشته. ماشین خراب می شه، البته اختیاریه که وقعاً خراب بشه، مثل GRID، یا اینکه فقط ظاهری باشه. البته اگه به جایی بزنی بسته به قدرت برخورد تا چند لحظه تصویر تار می شه و نمی تونی درست حرکت کنی. یه مقدار طبیعی تر شده، اما حیف که تو پیسته :4:

Hooman
09-21-2009, 11:56 PM
امير اينجايي كه تو بازي هارو ازش ميزاري خريد پستي بسيار خسته اي داره الان 3 روز از سفارش دان من گذشته البته پولي ندادم ولي نياوردن :4:

رامين اين nfs جديده سيستم مورد نيازشو بنويس لطفا

Hooman
09-21-2009, 11:58 PM
رو كاور pes چرا انقدر ال نينو لاغره ؟ :4:

raminbarca
09-22-2009, 12:27 AM
پشت کاورش که چیزی پیدا نکردم، اما بیا اینجارو بخون نوشته:
http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_speed_shift

Hooman
09-22-2009, 12:34 AM
رامين اينروزا خفن در عاشقي فرو رفتي حس هيچ كاريو نداري عزيزم مي فهمم :4:

System requirements

Supported OS: Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7

Processor – Intel Core 2 Duo 1.6 GHz or faster
RAM

XP: 1 GB RAM
Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM

Hard Drive space – 6 GB minimum
DVD-ROM – 8x or faster DVD drive
Video Card – 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0
Sound Card – DirectX 9.0c compatible
DirectX – DirectX 9.0c compatible
Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-12 Players
Supported Video Cards

ATI Radeon X1800 XT 512MB or greater
NVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater

MaYSaMSSBarcA
09-22-2009, 07:36 PM
رامین بازی توو شب که نیس مثه اون ورژنش :4:؟

raminbarca
09-22-2009, 08:06 PM
کربن تو شب بود؟ نه این تو روزه، من که هنوز به شب نخوردم :4:

SEPID
02-05-2010, 09:10 AM
منکه از پیس خوشم نمیاد فقط فیفا کسی چت گیم 09 رو نمی دونه!

پرهام بشکانی
05-24-2010, 04:35 PM
شما بازی برای دانلود نمی گزارید لطفا جواب بدید.

MaYSaMSSBarcA
05-24-2010, 04:40 PM
امیرجان با تو کار دارن:4:
من پیشنهاد میکنم امیر از کامپیوتر خودش با دایل آپ ، بازیا رو آپلود کنه بچه ها فیض ببرن:71: :3: هرچند آپلود ِ هر بازی سالها طول خواهد کشید:71:

iMoh3N
05-24-2010, 05:24 PM
آقا بازی split second رو دیدید ؟ :4: خیلی باحاله ، من که از وقتی سیستمم رو ارتقا دادم از 2 بازی ماشینی خوشم اومده :4: Dirt2 و این
بعدش دیگه این بازیا
1.Batman
2.Cod6
3.bioshock
4.badCompany
5.splinter
6.Crysis
7.Gears Of war
8.dead Space
9...
ایقدر بازی کردم تو این چند ماهه که خیلی هاشون رو یادم رفته :4: الان جدید ترین بازی که نصب کردم همین Split second ئه ، خر تو خریه :4: جالبه به هر حال ، پیشنهاد میکنم تجربه اش کنید
راستی کسی نمیدونه POP کی واسه پی سی میاد ؟

Yalda
05-24-2010, 06:00 PM
راستی کسی نمیدونه POP کی واسه پی سی میاد ؟

8 ژوئن , به عبارتي 18 خرداد ! البته زياد مال نيست :4:

iMoh3N
05-24-2010, 06:02 PM
دلت میاد ؟ بازی به این قشنگی ! من 2 و 3 رو 10 بار فتح کردم ، درسته زیاد گرافیک نداره اما گیم پلی عالی داره
منبعت کجاست ؟ چرا اینقدر دیر !

Yalda
05-24-2010, 06:07 PM
خوب اونا فرق ميكردن . اينم جزو Sand هست و شايد بتونه خاطره Sands of time :8: رو زنده كنه ولي عمراً:4:
واسه منبع سايت هاي IGN (http://ign.com) و GameSpot (http://gamespot.com) معتبرند .

iMoh3N
05-24-2010, 06:14 PM
http://image.com.com/gamespot/images/2010/137/958272_20100518_790screen003.jpg (http://www.gamespot.com/ps3/driving/splitsecond/images/6262918/4/?tag=screenshot)
این عکسی از split second :4:
معلوم نیست یلدا ، تا بازی نکنی نمیتونی مطمئن باشی
از alan wake چی خبری نداری؟ واقعا واسه پی سی نمیاد ؟

Yalda
05-24-2010, 06:18 PM
http://image.com.com/gamespot/images/2010/137/958272_20100518_790screen003.jpg (http://www.gamespot.com/ps3/driving/splitsecond/images/6262918/4/?tag=screenshot)
این عکسی از split second :4:
معلوم نیست یلدا ، تا بازی نکنی نمیتونی مطمئن باشی
از alan wake چی خبری نداری؟ واقعا واسه پی سی نمیاد ؟

تجربه اينو ثابت كرده بردادر :4: Alan wake كه واسه PC كنسل شد ...

Zaraki-Kenpachi
05-24-2010, 09:36 PM
محسن این لیست انتخابیته واقعا؟ :4:
من از این جمع به جز Gears Of war بقیشو حتی نگاه هم نمیکنم. :65:

iMoh3N
05-24-2010, 09:45 PM
وولا ؟! نکنه ps3 ...؟ :109: اگه ps3 داری که نمیتونم باهات سر بازی های انحصاریش صحبت کنم ، اما اگه نه و بحثه بازیه pcئه ، لیست بازی هات چی هستن ؟

Zaraki-Kenpachi
05-24-2010, 09:50 PM
نه 360 دارم. با pc فقط بازی استراتژیک حال میده.
جالبه تو این لیستی که گذاشتی من bioshock رو جزو 10 تا بازی بدی که امتحان کردم قرار میدم.
انقدر کسل کننده شده بود که فقط انتظار میکشیدم زودتر تموم شه. :4:

iMoh3N
05-24-2010, 10:03 PM
انصافا بازی قشنگی بود بابا ! هیجانشم بالا بود :4: البته منم میخواستم زود تموم شه ، اما در کل بازیه خوبی بود
البته اولاش کسل کننده بود اما جلو تر جالب میشد ، صدا گزاری ، داستان و ... خیلی خوب بود مخصوصا صدا گزاری عالی بود امتیاز هم بالا گرفته بود ! حالا نمیدونم چرا رفته تو بدها :7: راستی bioshok 2 رو میگی دیگه ؟
خب یه لیست بده ببینیم چطور میپسندی ؟! :4:
البته استراتژیک رو هستم اما فعلا حسش نیست :4:

iMoh3N
05-24-2010, 11:50 PM
امیر کجا رفتی پس ؟ :4:
کسی crysis بازی کرده ؟ من جایی گیر کردم :4:

Zaraki-Kenpachi
05-25-2010, 12:11 AM
همون رو میگم که از داخل آب شروع میشد. با یه آسانسور میره پایین. به نظرم همون 1 بود. :39:
در راس همشون Metal Gear Solid که به نظرم دیگه بازی مثل اون نمیاد
Resident Evil
Onimusha
Devil my cry
Dino Crisis که البته مربوط به pl میشه. خیلی قدیمیه.
تو بازیای pc هم از max pain و مافیا خیلی خوشم اومد. بازیای دیگه ای مثل Shenmue که مربوط به دریمکست بود هم جزو بازیایی ه که خیلی باهاشون حال کردم. البته این وسط قطعا چیزای دیگه ای هم بوده که فراموش کردم.

iMoh3N
05-25-2010, 12:22 AM
هیچ کدوم از این ها رو من انجام ندادم ، جز resident که اونو یادم رفت بگم ، اما 2وم نمیزاشتمش ! اون قدیمیاش اره ، ولی این 5 چیز زیاد شاخی نبود
بقیه هم که انحصاری هستن و من کنسول ندارم . اما تعریف متالگر رو خیلی شنیدم، داستان خیلی قویی داره . یکی از دوستام که ps3 بازه ، میگفت که دیگه مثلش نمیاد (2تا ps3 داره ، 1 xbox ، ال سی دی sony 40" سری x فقط گزاشته واسه بازی !!)
این اواخر هم بازی های ps3 فوق العاده بودن ، uncharted ,killzone,resistent,God of war,metal gear,red dead redeption....

Zaraki-Kenpachi
05-25-2010, 12:32 AM
تقریبا هر کی اولین شمارشو رو پلی استیشن یک بازی کرده ادامش داده.
لعنتی بازیای توپشم انحصاریه. واسه xbox نمیزنن. از اون طرف گرون هم هست بازیاش. رایتشم نمیشه کرد. :4:
واسه این کنسولا باید یه مانیتور درست و حسابی بخری تا قشنگ بچسبه.

iMoh3N
05-25-2010, 01:16 AM
اره ، مانیتور چیه ، ال سی دی ! این دوستم عشقه بازیه ، گفتم که ال سی دی 40 اینچ سونی سری ایکس (3 میلیون) گرفته ، بعد 2 تا ps3 سمت چپ(slim,mamooli) یه xbox راست ، زیر هم کللکسیون کنسول ها و ... (psp ps1,2,atario ... ) عشق آرشیوه، هیچ انتنو این حرف ها هم وصل نکرده به ال سی دیه ! فقط واسه بازی ! ندیدی یه ابادانی چطور حرف میزنه و تعریف میکنه :4: میاد از god of war میگه دهنمون اب میشه :4: از gears میگه ... اینقدر حسرت خورد سر اینکه اخرین سری بود ! الان میگه بهترین god of war
این بازیه heavy rain ! خیلی محشر بود ! میخوام مخشو بزنم تابستون یکی از ps3 هاشو بگیرم یاور همه انحصاریاشو استاد کنم :4:
گرونه اما می ارزه ! من حساب کردم، میشه یه ps3 بگیری که یه بازی باهاشه ، میشه 400 ، 200 تومان هم بگیری ، بعد این بازی ها رو میشه با بازی های بعدی تعوض کرد (چون دیسک بلوری هست و خش مش به سختی روش میافته) بازم زیاده :4: همه جای دنیا بازی گرونه ، اما تو ایران قانون کپی رایت .... .ولی واسه اونا این پولا پولی نیست !

Yalda
05-25-2010, 08:32 AM
.ولی واسه اونا این پولا پولی نیست !

اينجوريام نيستش . يه بازي ميگيرن شيرشو در ميارن لامصبا :4:
راستش اين انحصارياي PS3 منو انقدر وسوسه كرد به خاطرش يدونه گرفتم :4: الانم اصلا پشيمون نيستم اما نميدونم چطورياس كه آدم فقط ميخواد باهاش بازي كنه :4: GOW III يه كاري باهات ميكنه كه زندگيرو بيخيال ميشي :8:
اونايي كه 360 دارن red dead redeption رو بگيرين خيلي تميزه . كلا RockStar بازيه بد نميده بيرون !

Zaraki-Kenpachi
05-25-2010, 10:54 AM
منظورم همون ال سی دی بود، اثرات دیر خوابیدنه! :4:
یلدا اینی که گفتی جدیده؟ چه سبکیه؟ شبیه به کدوم بازیه؟ تو اولین دختر بازی خوری که در این سطح میبینم. فکر میکردم دخترا نهایاتا کراش و قارچ خور بازی میکنن... :71:
آخه مشکل اینجاس دو تا بازی باید بخری فقط 150 تومن باید پیاده شی، من نشستم ببینم که این دو تا بازی رو میزنن واسه 360!؟ دوست منم دقیقا همین کارو کرد. واسه god of war و متال یه ps3 خرید، بعد با کلی بدبختی و ضرر فروخت یه 360 خرید!

SHaYaN-CaTaLaN
05-25-2010, 11:19 AM
http://www.fcbarca.ir/fa/images/smilies/5.gif:378::201::162:
آمار پس رو ندارین؟؟؟؟؟(pes)

Yalda
05-25-2010, 12:01 PM
منظورم همون ال سی دی بود، اثرات دیر خوابیدنه! :4:
یلدا اینی که گفتی جدیده؟ چه سبکیه؟ شبیه به کدوم بازیه؟ تو اولین دختر بازی خوری که در این سطح میبینم. فکر میکردم دخترا نهایاتا کراش و قارچ خور بازی میکنن... :71:
آخه مشکل اینجاس دو تا بازی باید بخری فقط 150 تومن باید پیاده شی، من نشستم ببینم که این دو تا بازی رو میزنن واسه 360!؟ دوست منم دقیقا همین کارو کرد. واسه god of war و متال یه ps3 خرید، بعد با کلی بدبختی و ضرر فروخت یه 360 خرید!

منظورم همون God of war بود :4: من خيلي دوست دارم چند وقتي هم قصد داشتم ترك كنم كه نشد :4:البته بيشتر واسه اين كه شبا زودتر بخوابم :4:
مشكلش PS3 هم فقط همينيه كه گفتي . ما عادت كرديم هزار تومن بديم به يه بازي خوشمون اومد بازي كنيم خوشمون نيومد بزاريم كنار ! تازه بازياش در اين حدي هم كه گفتي گرون نيست . الان بازي هايي كه يه سال از اومدنشون ميگذره ميشه 20 دلار تهيه كرد . با هزينه پستش و اينا 30 تومن در مياد .بازي هاي جديد هم تا 70 هزار ميشه قيمتشون اما اگه مطمئن باشي قراره لذت ببري ميپردازي اين پول رو :4: اگه چند تا دوست هم داشته باشي ميشه عوض كرد و اينا ...
يه مزيت ديگش هم اينه كه Playstation network مجانيه و Home هم خيلي لذت بخشه .

iMoh3N
05-25-2010, 01:39 PM
این دوستمون کم بود ، یلدا هم اضافه شد ! بدبختی کله هم کنم بضاعتم نمیرسه برم ps3 بگیرم :4: تازه سیستم رو بردم بالا 1و400 رو دستم گزاشت !
واقعا gow3 عالیه ! لامصب دمو هاش رو که میدیدم کفبر میشدم :4:

اينجوريام نيستش . يه بازي ميگيرن شيرشو در ميارن لامصبا http://www.fcbarca.ir/fa/images/smilies/4.gif
ما هم شیرشو در میاریم ! :4: تو دنیا بازی های 360 و pc هم گرون هستن ، حالا یکم کمتر از ps3 به خاطر بلوری بودن دیسک هاش. اما واسه اونا 40 دلار و 50 دلار اونقدرها نیست ، مثل 5 تومان ماست :4:

بازياش در اين حدي هم كه گفتي گرون نيست . الان بازي هايي كه يه سال از اومدنشون ميگذره ميشه 20 دلار تهيه كرد . با هزينه پستش و اينا 30 تومن در مياد .بازي هاي جديد هم تا 70 هزار ميشه قيمتشون اما اگه مطمئن باشي قراره لذت ببري ميپردازي اين پول رو http://www.fcbarca.ir/fa/images/smilies/4.gif اگه چند تا دوست هم داشته باشي ميشه عوض كرد و اينا ...
یعنی تو میزاری بعد 1 سال بگیری؟ :4: مثلا این بازی های که دارن میان ، مثل gt5 ، uncharted 2 .... میتونی صبر کنی واسشون ؟! اره میشه عوض کرد ، اما نمیشه از بازیه دل کند ، مثلا تو حاظری GOW3 رو نداشته باشی ؟
امیر این بازی red dead رو بگیر شنیدم خیلی باحاله ، سوم شخص open world ، گانگستری :4:
منتظر بازی های ps3 هم نباش که ابدا بازیهاش واسه بقیه نمیاد ، تازه داره همینطور شرکت ها رو میخره، شده بارسا :4: مثل اینکه بارسا بزاره باقی تیم ها هم از مسی(mgs) و ژاوی(Gow3) و اندرسو(heavy rain) ...(کیل زون و بیتل بیگ و read dead و...) استفاده کنن :4:
یلدا heavy rain رو بازی کردی ؟

Yalda
05-25-2010, 03:26 PM
یعنی تو میزاری بعد 1 سال بگیری؟ :4: مثلا این بازی های که دارن میان ، مثل gt5 ، uncharted 2 .... میتونی صبر کنی واسشون ؟! اره میشه عوض کرد ، اما نمیشه از بازیه دل کند ، مثلا تو حاظری GOW3 رو نداشته باشی ؟
امیر این بازی red dead رو بگیر شنیدم خیلی باحاله ، سوم شخص open world ، گانگستری :4:
منتظر بازی های ps3 هم نباش که ابدا بازیهاش واسه بقیه نمیاد ، تازه داره همینطور شرکت ها رو میخره، شده بارسا :4: مثل اینکه بارسا بزاره باقی تیم ها هم از مسی(mgs) و ژاوی(Gow3) و اندرسو(heavy rain) ...(کیل زون و بیتل بیگ و read dead و...) استفاده کنن :4:
یلدا heavy rain رو بازی کردی ؟

نه خوب يه سال نميشه صبر كرد :4: اتفاقا به نظر من اين مايكروسافت بود كه توازن بازي ها رو به هم زد . يهو عين غول پريد وسط و تنها هدفش هم شكست دادن سوني بود , تو 2 سال اول اين 360 كلي عنوان انحصاري PC رو مولتي پلتفرمشون كرد . آخه كي انتظار داشت tiberium wars واسه كنسول بياد خدايي ؟:4: اين يه نمونش بود . مضحك ترينش به نظر من half life بود . اما Orange Box يه استثنا بود با بازي هاي آنلاين خوشگلش :8:

Hwavy rain رو هم دارم :4:

iMoh3N
05-25-2010, 06:14 PM
کسی این بازیه split second رو نکرده ؟ :4: خیلی هیجانیه ، مخصوصا 2 نفرش :5:
فقط موندم توش چطور با دسته بازی کنم ؟

SHaYaN-CaTaLaN
05-26-2010, 09:29 PM
آقا راستی 360بازی جام جهانیش رو دیدین؟؟؟؟
من بازی کردم انتهای بازیه!!!!
یعنی pes باید بره بوق بزنه(هرچند من خودم با pesبیشتر از fifaحال میکنم)اما این یه چیز دیگس!!!
تمام مربی ها و زمین های برگزاری بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شدن و کلی امکانات جدید مثلا پنالتی بسته به حساسیت بازی دسته رو شک بهش میده و... باید بگیرید ببینید من چی میگم!!!:3:

iMoh3N
05-26-2010, 10:31 PM
واسه pc نمیاد ؟

SHaYaN-CaTaLaN
05-26-2010, 10:40 PM
واسه pc نمیاد ؟
تا اونجایی که خبر دارم قرار نیست برای pcبسازن!!!
ولی اگه تونستی حتما بازی کن چون تا حالا سبکش رو ندیدی!

SHaYaN-CaTaLaN
05-27-2010, 01:59 PM
کسی فوتبال منیجر داره؟؟؟:7:

iMoh3N
05-31-2010, 01:29 AM
بازی Pop سه شنبه میاد ، اما شنیدم زیاد جالب نیست ! یلدا شنیدم red dead کولاک کرده ؟ امیر نگرفتیش ؟ محشره ! خیلی در بارش شنیدم

Zaraki-Kenpachi
05-31-2010, 03:01 AM
نه هنوز. نزدیک امتحانا وقت ندارم. تموم که شد حتما میگیرم.
انقدر گفتین کنجکاو شدم امتحانش کنم.

Yalda
05-31-2010, 09:42 AM
5 سال روش كار شده و هيچ سايتي نتونسته ايراد جديي براش بگيره . من دموش رو بازي كردم خيلي محشره

iMoh3N
05-31-2010, 02:32 PM
تمام حیواناتی که تو بازی میبینید تماما با جزئیات شبیه سازی شدن ، یلدا اگه دقت کرده باشی اسبها وقتی میدون عضلاتشون به شکلی در میاد ؟ محشره ! میگن که قسمت شکار کردنش از بازی های تخصصی شکار هم حرفه ای تره ! وسعت نقشه اش 4 برابر gtaئه ! چون راک استار زده شاید در آینده واسه pc هم ببینیمش :15:

نمران سایتها و مجلات بازی به این بازی :

Eurogamer – ۸
The Guardian – ۵/۵
CVG – ۹٫۵
Boomtown – ۱۰
Multiplayer.it – ۹٫۶
IGN UK – ۹٫۸
GameReactor Sweden – ۱۰
Gamer.nl – ۱۰
NowGamer – ۹٫۳
Eurogamer Germany – ۱۰
PSM3 – ۹٫۴
Game Informer – ۹٫۷۵

دیگه ببین این بازی چیه !

kiArAsh
05-31-2010, 03:07 PM
محسن این red dead خداس برا خودشه......این بازی رو ریک استار زده و واقعا فکر نکنم بازی رو دستش بیاد.....سیر ساختن اسباشو تو یو توب میدیدم واقعا فکر نمیکردم واسه یه بازی دیگه انقدر کار کنن...ولی یه چیزایی داره ببینی کف میکنی .....اوئن شکار بوفالوش خیلی باحاله واقعا قشنگ طراحی کردن یه قسمتی هم داره که این اسبای وحشی رو رام میکنی واقعا قشنگه....تیکه هایی از بازی تو یوتوب گزاشتن که واقعا خداس:5:
فقط این بازی واسه pc نمیاد مثله اینکه؟:7:

iMoh3N
05-31-2010, 05:47 PM
دوستم گرفتش ، اتفاقا تعریف همین قسمت رام کردن اسبشم گفت ، میگه شب اول خرگوش حمله میکنه به مزرعه باید بری بکشییشون :4: چرا ، راک استار معمولا بازی هاش رو واسه pc هم میزنه، گفته اگه اسقتبال خوبی از بازی شد (کنسولها) واسه pc هم میزنه ،جایی خوندم که حتی قراره ژوئن بیاد ! 3 بازی هست که خیلی تو کفشونم :4:
gow3
red dead redemption
gt5

kiArAsh
05-31-2010, 05:53 PM
من فکر این بازی رو بلو ری بیشتر جواب میده چون این جور بازیا حجمشون بالاس مثله gta iv این بازی رو پی اس 3 فوق العادس ولی حیف که دسته هاش یه ذره نافرمه.....من که اگه وقتم بزاره میرم میگیرمش چون بازیش اصله حاله

iMoh3N
05-31-2010, 06:00 PM
خب باشه ! مگه gta iv نیومده واسه pc ؟ میکنش 7 تا dvd

kiArAsh
05-31-2010, 06:06 PM
اره اومد ولی پدر مادر pcمیومد جلو چشش تا نصب بشه:4: کلا این جور بازی یارو تو کنسول بازی کنی هم بهتره هم حالش بیشتره:4:

iMoh3N
05-31-2010, 06:11 PM
وقتی کنسول نداری چی ؟ گرافیک هم تو pc بشتره !

Zaraki-Kenpachi
05-31-2010, 06:49 PM
گرافیک چجوری تو pc بیشتره؟ باید یه کارت گرافیک 2 تومنی بخری که بتونی بگی به حد ایده آلش رسیدی. ولی تو کنسول اون نهایتش رو میتونی ببینی.
یه ال سی دی کاردرست داشته باشی میشه به شکل کامل لذت برد.
اینجوری که ازش تعریف میکنید گرفتنش واجب شد. اون GOW3 رو بعید میدونم اصلا واسه PC هم بزنن. بهتره یکی رو پیدا کنید که ps3 داشته باشه.

iMoh3N
05-31-2010, 08:13 PM
میدونم که gow 3 و gt5 واسه pc نمیاد ، حتی واسه xbox هم نمیاد ، کلا انحصاری سونی واسه باقیه کنسول ها نمیاد ، اما تو کفشیم دیگه :4:
چه خبره ! گرافیک 2 تومانی ! من الان گرافیکم 5850 ئه(330تومان)، تمامه بازی ها رو تا نهایت گرافیک بالا میبرم و بازی میکنم ، کرایسیس رو که میشناسی ؟ خیلی ها عقیده دارن بهترین گرافیک رو تو بازی ها حتی تا الان داره ، الان سازنده این بازی که قراره crysis 2 رو هم بزنه ، گفته که واسه کنسول ها هم تولید میشه این شماره ، بعد گفته که چون قراره واسه کنسول هم باشه دستمون رو تنگ میکنه ، گفته که با کرایسیس 2 گرافیک بازیهای کنسول رو به کرایسیس 1 و گرافیک بازی های pc رو یک نسل جلو تر میبریم
اینکه میگی نهایت گرافیک رو رو کنسول میبینی اینطور نیست، بازی که عرض میشه نسخه های کنسولش بهینه شده واسه گرافیک کنسول ، و نسخه ی pc با تمام قدرت گرافیک بازی میاد ، حالا بستگی داره سیستمت چقدر بکشه که تو تنظیمات گرافیک رو بالا پایین میکنی تا روون اجرا شه !
اصلا تو نگاه کن مگه میشه گرافیکی که سال 2009 ati میزنه قدرتش به گرافیکی در سال 2005 یا 6 زده نرسه !؟

iMoh3N
06-01-2010, 01:20 AM
یکی از بچه ها تو فوتیران این رو گزاشته بود ، گفتم بزارم واسمون :4:

http://tehranpic.net/images/f4cm91xghcjoax3ncc0.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_DjaZ6gx6djk/SxGrtLv_LuI/AAAAAAAAEFE/EobxfoEiXiU/s400/MediaFire.png (http://www.mediafire.com/?rimumjtozyy)http://rapidshare.com/img2/bannersmall1.jpg (http://rapidshare.com/files/392147996/Barcelona_10-11_Kit_Set_by_Dark_Nero.rar)http://lh6.ggpht.com/_DjaZ6gx6djk/Sfvj8awlcNI/AAAAAAAAASA/pK51NOkD0QY/uploaded589.jpg (http://ul.to/9bwexe)http://3.bp.blogspot.com/_GZWWnNseVfY/S09pql8DLoI/AAAAAAAAACU/Ngbtjk6sM0I/s400/wwlzr4.jpg (http://uploading.com/files/12b7b3mc/Barcelona%2B10-11%2BKit%2BSet%2Bby%2BDark%2BNero.rar/)

با تشکر از Barçelona